[-] Shoutbox
UNLIMITED: hulji Ro! svin 9. Maiju?
Lēkme: hulji juus Ro! apceljat
UNLIMITED: Taadu beedu es pat Ro! nenoveleetu Sad
PeterB: skumji
UNLIMITED: #rizhodziive
Rupucis: Mana sirds ir salauzta
Rupucis: Piiidari mani neviens nepievieno chatam! A vot kkadu blindu kursh neiet talak par veikalu pievieno
Patrona: dzivi?
UNLIMITED: Plaans tas planinjs
Ro!: hmmm
Patrona: Plāns!
uxus: man ir plāns, join
Magic Unicorn: aa nee paga
Magic Unicorn: Ro var
UNLIMITED: kads var pubaa karti nomainit?
uxus: samaksa par wh
UNLIMITED: samaksa par uxusu pls
Andris: Labrīt!
Magic Unicorn: uxusam bija wh
Lēkme: samaksa par kaki pls
Lēkme: vieniigais cuvaks no kura es miizu csa bija uxus,aizverot acis man radas bilde kaa visn ar deaglu space jumpa iepish tev tupa galva
Andris: uzmet kūleni
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tas nav tālu
Author Message
c3nsor Nav tiešsaitē
NEKATRAIS

Ieraksti: 2 242
Pievienojies: May 2007
Reputācija: 20
Ieraksts: #21
RE: tas nav tālu
tikai nebrīnies vēlāk, ka tur jums sāks galīgās auzās iet un dēļ valdoas vien nevarēsi tikt uz to pašu vāciju. tāpat anglijā tagad nav nekas spīdošs un izskatās, ka lēnām viss virzās uz slikto pusi. ja būtu iespēja drošvien ar pirmo lidmašinu dotos uz vāciju.

I don't like cocaine...just like how it smells.. [Attēls: Zubr___polish_beer_by_apathy_vanion.jpg]
03-09-2010 18:33
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
everby Nav tiešsaitē
Vietējais

Ieraksti: 347
Pievienojies: Jul 2010
Reputācija: 9
Ieraksts: #22
(03-09-2010 18:33)c3nsor Rakstīja:  tikai nebrīnies vēlāk, ka tur jums sāks galīgās auzās iet un dēļ valdoas vien nevarēsi tikt uz to pašu vāciju. tāpat anglijā tagad nav nekas spīdošs un izskatās, ka lēnām viss virzās uz slikto pusi. ja būtu iespēja drošvien ar pirmo lidmašinu dotos uz vāciju.

Uz vāciju tik vienkārši tikt nevar.

[Attēls: Bald-Eagle-4818.jpg]

EAGLE`
03-09-2010 18:38
Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
c3nsor Nav tiešsaitē
NEKATRAIS

Ieraksti: 2 242
Pievienojies: May 2007
Ieraksts: #23
(03-09-2010 18:38)everby Rakstīja:  Uz vāciju tik vienkārši tikt nevar.

Hm, man gan lieks, ka var tik pat vienkārši, kā citur eiropā. protams, valoda vajadzīga.

manam draugam ir paziņa, kas tur tagad labu laiku jau uzturās par spīti tam, ka mācēja tikai angļu valodu.

I don't like cocaine...just like how it smells.. [Attēls: Zubr___polish_beer_by_apathy_vanion.jpg]
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 03-09-2010 18:41 c3nsor.)
03-09-2010 18:39
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
Laipnais Cālītis Nav tiešsaitē
nuttinbutthegangzta

Ieraksti: 834
Pievienojies: Oct 2008
Reputācija: 24
Ieraksts: #24
forši ja zin vācu valodu Smile tas gan. Man pohuj cik valodas ir valstī. Kanādā ir franču un angļu oficiālās valodas, jo vēsture iegrozija tā ka tur dzīvo tādās valodās runājošie. Šveicē ir vācu, franču un itāļu un nevienam nav problēmu. Pjoliņu valstī pajoliņu problēmas Sad

Visi zīmuļi reiz salūzt - un tad viņus drāž
[Attēls: nba1.jpg]
What sucks more than training? Losing! But what sucks more than losing - NOTHING!
03-09-2010 18:48
GARAIS^ Nav tiešsaitē
...

Ieraksti: 1 028
Pievienojies: Jun 2008
Reputācija: 8
Ieraksts: #25
Ko juus te breeku saceelaat...
Buus veeleeshans -> buus iespeeja nelaist "nepareizi" domaajushus pie varas.. viss juusu rokaas...
03-09-2010 19:04
PeterB Nav tiešsaitē
sudo make sandwich

Ieraksti: 2 189
Pievienojies: Mar 2007
Reputācija: 34
Ieraksts: #26
Cālītim taisnība.

Garais, problēma ir tajā, ka vēlēšanās nākas izvēlēties nevis labākos kandidātus, bet gan mazāko ļaunumu.

Atgriezīšos vēl pie c3nsor iesaitētā raksta:
Citāts:Vecāku izvēli par labu krievu valodai var saprast. Pēdējā laikā daudz tiek runāts par to, ka latviešu jaunatne, beidzot vidusskolu, slikti pārzina krievu valodu, un līdz ar to zaudē konkurenci darba tirgū. Ir liela daļa uzņēmumu, firmu, kuri darba sludinājumos pieprasa krievu valodas zināšanas. Tirgus ekonomika diktē savus noteikumus.
Apburtais loks. Jo "tirgus ekonomikas noteikumi" veicina to, ka latviešu valodu apgūt nav motivācijas. Un nezinu, kur tie noteikumi īsti izpaužas, man darbā tie, kam dzimtā valoda ir krievu, cenšas ja ne savā starpā, tad vismaz ar citiem runāt latviski neatkarīgi no tā, cik labi tas padodas.

[Attēls: attachment.php?aid=197][Attēls: sig.png]
[Attēls: peteris.birkants]
[Attēls: ?74328]

[Attēls: np.php]
03-09-2010 19:13
Stanjislavs Nav tiešsaitē
Banots

Ieraksti: 624
Pievienojies: Sep 2008
Ieraksts: #27
es īzvēlējos vācu valodu, jo tur konkrēta laža.

[Attēls: headshot.gif]
03-09-2010 19:35
erid Nav tiešsaitē
The End

Ieraksti: 1 293
Pievienojies: Aug 2007
Reputācija: 22
Ieraksts: #28
Padomā cik daudz Tu pats zini par politiku Latvijā un cik ļoti Tev interesē tur notiekošais..
Tagad iedomājies vēl miljonu tādus pašus un ceri, ka viss reiz būs ok.

. .
(This post was last modified: 28-12-2012 00:36 by erid.)
03-09-2010 19:37
Wolfucis Nav tiešsaitē
Cepc!

Ieraksti: 693
Pievienojies: Jul 2008
Ieraksts: #29
es pat neko nelasiju, bet balsoshu par SC jo nils valkaa sievieshu aksesuaarus Smile

heheheheheaadada
03-09-2010 19:53
scrolllock Nav tiešsaitē
ņišijs nazis

Ieraksti: 427
Ieraksts: #30
(03-09-2010 18:33)c3nsor Rakstīja:  tikai nebrīnies vēlāk, ka tur jums sāks galīgās auzās iet un dēļ valdoas vien nevarēsi tikt uz to pašu vāciju. tāpat anglijā tagad nav nekas spīdošs un izskatās, ka lēnām viss virzās uz slikto pusi. ja būtu iespēja drošvien ar pirmo lidmašinu dotos uz vāciju.

Ja būtu valoda, tad sen jau būtu tur.

Nebūtu iditoi angļi. Būtu normāli sakarīgi cilvēki un dzīve. un hokejs. Wink
(03-09-2010 16:41)c3nsor Rakstīja:  pagaidām izskatās, ka uz to vien velk.

http://www.kasjauns.lv/lv/news/krievu-va...s_id=27914

Uz to velk jau gadus 5. Wink Latvijā pie vadības ir bijušie vdk un līdzīgu iestāžu dūži. Tāpat arī ir Krievijā. Ja ne officiāli, tad reāli esam zem Krievijas pakaļas visu laiku.

[Attēls: enfinzjj1bb3.gif]
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 03-09-2010 20:29 scrolllock.)
03-09-2010 20:27
Laipnais Cālītis Nav tiešsaitē
nuttinbutthegangzta

Ieraksti: 834
Pievienojies: Oct 2008
Reputācija: 24
Ieraksts: #31
nu drīzāk šobrīd mēs histēriski izpildam EU un SVF prasības. Krievijas gāzes un citu resursu atkarība ir tikai loģiska, viņiem ir mums nav Smile

Visi zīmuļi reiz salūzt - un tad viņus drāž
[Attēls: nba1.jpg]
What sucks more than training? Losing! But what sucks more than losing - NOTHING!
03-09-2010 20:35
scrolllock Nav tiešsaitē
ņišijs nazis

Ieraksti: 427
Ieraksts: #32
(03-09-2010 20:35)Laipnais Cālītis Rakstīja:  nu drīzāk šobrīd mēs histēriski izpildam EU un SVF prasības. Krievijas gāzes un citu resursu atkarība ir tikai loģiska, viņiem ir mums nav Smile

ES mums uztaisīja lielu mīnusu. Smile Foršāk būtu bijis sēdēt uz Krievijas tranzītu naudas.

[Attēls: enfinzjj1bb3.gif]
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 03-09-2010 20:48 scrolllock.)
03-09-2010 20:48
Post Reply 

Pārlēkt uz:

Kontakti | EVIL.lv | Atgriezties uz augšu | Atgriezties pie satura | Vieglā (arhīva) versija | RSS barotne