[-] Shoutbox
Tieksme^: es piemeram esmu Fortnite pavelnieks taa
UNLIMITED: Cau Desinja
UNLIMITED: hulji Ro! svin 9. Maiju?
Lēkme: hulji juus Ro! apceljat
UNLIMITED: Taadu beedu es pat Ro! nenoveleetu Sad
PeterB: skumji
UNLIMITED: #rizhodziive
Rupucis: Mana sirds ir salauzta
Rupucis: Piiidari mani neviens nepievieno chatam! A vot kkadu blindu kursh neiet talak par veikalu pievieno
Patrona: dzivi?
UNLIMITED: Plaans tas planinjs
Ro!: hmmm
Patrona: Plāns!
uxus: man ir plāns, join
Magic Unicorn: aa nee paga
Magic Unicorn: Ro var
UNLIMITED: kads var pubaa karti nomainit?
uxus: samaksa par wh
UNLIMITED: samaksa par uxusu pls
Andris: Labrīt!
Magic Unicorn: uxusam bija wh
Lēkme: samaksa par kaki pls
Lēkme: vieniigais cuvaks no kura es miizu csa bija uxus,aizverot acis man radas bilde kaa visn ar deaglu space jumpa iepish tev tupa galva
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vārdu skaidrotājs.
Author Message
Sexiigaa Podzina Nav tiešsaitē
Nul'Septiņ'

Ieraksti: 783
Pievienojies: Oct 2008
Reputācija: 26
Ieraksts: #21
RE: vārdu skaidrotājs.
Šito hujņu chilā pa naktīm lasa... such a bullshit!

(24-08-2010 12:36)gacho Rakstīja:  Jānis, vārda dienu svin: 24.Jūnijs
Vislatviskākais vārds, un tāpēc ir vislielākā tipu dažādība.Pirmais tips. Vīrišķīgais Jānis. Iejūtīgs kolēģis, pasakains bērnu tēvs, labs laulāts draugs. Tomēr arī šis Jānis bieži izstrādā tādus gājienus, par kuriem grūti spriest, - kāpēc? Vīrisķība izpaužas galantumā pret dāmām. Viņš ciena un mīl savu darbu. Nepļēguro un nedauzās pa svešu ģimeņu labirintiem.

Otrais tips. Jūtīgais sapņotājs. Piemīt maigums, iekšējā kautrība, bijība pret sievieti. Arī zināma turēšanās savrup. Vai sapņotājs vienmēr ir spējīgs visus vest uz priekšu? Šis Jānis reizēm nobaidās no vilinājuma, stipras kaislības, nobaidās no sevis. Varbūt tās ir tipiskas Jāņa šaubas - vai vispār iespējama miesas un dvēseles tieksmju saskaņa?

Trešais tips. Baudītājs, pašapzinīgais un triviālais dzīves tramdītājs, dimdinātājs un arī tukšinieks. To pēdējā laikā saradies ļoti daudz, un par tiem atmiņā iegulst rūgtas mieles.Ceturtais tips. Sarežģītības un daudzplākšņainības paraugs. Šis Jānis iziet garu jo garu nobriešanas ceļu. Viņš iesāk ar diezgan naivu artistiskumu, bravūru, kā arī nereti ir anarhists - runā visiem pretī, lai tikai nezaudētu individualitāti. Pa līkumotiem ceļiem (draud arī slīdēšana lejup) Jānis sasniedz īstu spēku atraisītību. Protams, ja viņa ceļā rodas tāda sieviete, kura saprot šo mētāšanos no vienas galējības otrā. Piektais tips. Mīkstmiesis un «caplaks», ārišķīgi teatrāls pozētājs, nelaimes čupiņa ikdienā. Un tomēr Jāņiem ir gan intuīcija, gan izpalīdzētspēja, gan praktiskuma gars, gan fantāzija, kas ikdienu pārvērš svētkos. Visīsākās nakts burvība dzīvē bieži vien savijas ar dziļu traģismu.
Kaut kaada dala taisniibas ir .............

Neviens no šiem nav... Undecided

[Attēls: attachment.php?aid=203]
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 24-08-2010 20:22 Sexiigaa Podzina.)
24-08-2010 20:20
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
R1berY Nav tiešsaitē
Cepc!

Ieraksti: 565
Pievienojies: Aug 2007
Reputācija: 9
Ieraksts: #22
Artūrs, vārda dienu svin: 17.Jūnijs
Mīl nakti vairāk nekā dienu, un tas latvietim ir neraksturīgi. Talantīga intuīcija Artūru vada pa brīnumainu ceļu. Pēc neveiksmēm nāk pēkšņi, negaidīti panākumi. Savu «ego» viņš prot aizsegt ar sapņaina ideālista masku. Talantīgs sava amata pratējs. Daļa Artūru gaida vairāk no otra, nekā paši dod.

Esmu šokā :o

[Attēls: tumblr_lfad6simW91qc6vcho1_400.gif]
[Attēls: index.php?id=22011&template=1]
[Attēls: sig.php?player_id=54357&background=random]
25-08-2010 22:48
Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
agrox Nav tiešsaitē
VIP

Ieraksti: 511
Pievienojies: Mar 2007
Reputācija: 16
Ieraksts: #23
Agnis, vārda dienu svin: 26.Janvāris
Aktīvs, uzņēmīgs, neatzīst bakstīšanos, čukstēšanos, alošanos. Brīžiem gan ir aizdomu varā. Tongue

man ir aizdomas, ka andris mani vēro Sad
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 25-08-2010 23:26 agrox.)
25-08-2010 23:24
Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
GeL Nav tiešsaitē
n00b

Ieraksti: 202
Pievienojies: Dec 2007
Reputācija: 7
Ieraksts: #24
Gints, vārda dienu svin: 3.Maijs
Apveltīts ar stabilitāti un plašu zināšanu spektru. Ir kautrīgs.

Rrrr Big Grin

[Attēls: g680g603461.gif]
26-08-2010 07:15
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
Post Reply 

Pārlēkt uz:

Kontakti | EVIL.lv | Atgriezties uz augšu | Atgriezties pie satura | Vieglā (arhīva) versija | RSS barotne