[-] Shoutbox
Magic Unicorn: Ro jau sen bija tatuhas
Tieksme^: un esmu pro mu legend
Tieksme^: un es biju globals
Tieksme^: man tatuhas tgd ir un es tiku platina
Tieksme^: hmm
UNLIMITED: jebkura gadijuma Ro! web off
UNLIMITED: un japarspej tevi
UNLIMITED: janokachaa
Tieksme^: tici?
Tieksme^: es esmu pro jaunaja mu legend
UNLIMITED: pazvani otrreiz
Ro!: un pec gada tu skatisies spoguli un sevi vairs nepazisis
Ro!: piezvanisi otrreiz un vini jau bud tava telefona izspiegos gimeni un nogalinas suni
Ro!: ta tikai idioti dara
Ro!: es nevienam nekad nezvanu divreiz
UNLIMITED: noteikti labaks par tavu Ro!
UNLIMITED: she njem EUW B5 acc Big Grin
UNLIMITED: acrux7:kenshin1981
UNLIMITED: pazvani velreiz un vinji pateiks ka tu esi neglits kroplis
Ro!: vini man pateica ka tev smird elpa un nav jegas tevi klausities
Ro!: omg es izlasiju un piezvaniju cyberbullying hotlainam
UNLIMITED: Ro! ir gejs
UNLIMITED: njem kadu acc gribi par brivu lol
UNLIMITED: nulled.to
Magic Unicorn: Tur jārunā ar Andri Trollface
Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doma
Author Message
Laipnais Cālītis Nav tiešsaitē
nuttinbutthegangzta

Ieraksti: 834
Pievienojies: Oct 2008
Reputācija: 24
Ieraksts: #21
RE: Doma
jā - IZGLĪTĪBAI šeit ir 0 nozīme. Daudz svaīgāk ir saprast - vai latvijas valdība un VADĪBA negrib vai nemāk vadīt šo pasākumu. Un debīlākais ir tas ka labāk ir ja viņi negrib, jo ja viņi nemāk tas čuššš, bet ja māk un negrib tad varētu piespiest ka grib. Ja grib bet nemāk - tad ir skumji.
Ir jēga parunāt par samērībām, lai Čili picā (fast food) paēstu normālam cilvēkam vajag 6 Ls. Pica kas sastāv no ūdens (par velti) miltiem, desas un siera ( viss ir lētākais) nevis no orangutāna priekšadiņas - pašizmaksa picai ir nu satīmi 45 - 50... cena 5Ls Rezultātā patukša picērija. Protams ir jāierēķina interjera izmaksas(kas nav slikts) un darbs, bet jebkurāgadījumā - neadekvāti. Tas pac ir visur latvijā VISUR un lielākā problēma ir :
1. lohi valdībā - tas ir defs
2.http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_and_dependencies_by_population_density
171 vieta pasulē - reāli jābūt 150 cilvēkiem uz 1 kvadrātkilometru, lai būtu ekšins ( ir izņemumi - mēs tie neesam)

protams redex te ir tav pasaule un tu te esi našaļņikamana tadžikstonanamana un tikai tu te izlem kurš ir daunis ( es jau tādā kārtā esmu ieclets) un par ko šajā mājas lapā jāraksta, lai būtu forši džeki - par TW updeitiem - nu ne jau par politiku un ne velti man ir leigta pieieja BLOGIEM bet blogi par tev suvājām un interesējošām tēmām ir tie par kuriem blogo nedauņi. Bet nu es kā pilnīgs idots (tavās acīs) varu laikam te rastīt par ko gribu, kamēr tu nedzēs un nepilnveido savu virtuālo dzīvi.

Visi zīmuļi reiz salūzt - un tad viņus drāž
[Attēls: nba1.jpg]
What sucks more than training? Losing! But what sucks more than losing - NOTHING!
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 07-11-2009 19:46 Laipnais Cālītis.)
07-11-2009 19:44
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus
redex Nav tiešsaitē
Administrators

Ieraksti: 1 451
Pievienojies: Mar 2007
Reputācija: 19
Ieraksts: #22
Blogiem pieeja tev ir nevis liegta, bet nekad nav bijusi, ja vēlies tur rakstīt tev ir iespēja to darīt. Ja tu tik ļoti visu ņem pie sirdc piedod manus neadekvātos uzbraucienus. Es te neuzstādīšu ultimātus tu vari diskutēt par to ko vien vēlies. Tu laikam neapzinies, bet 90% no šī foruma apmeklētajiem ir tīņī, cik produktīva diskusija var izvērsties, kad runa iet par politku? jeb runa neiet par politku?

[Attēls: evilb.png]
07-11-2009 19:54
nuttinbutthegangzta

Ieraksts: #23
redex tu un es - no more tiiņi un varam caur CS prizmu džekus virzīt uz reālu domu :*

What sucks more than training? Losing! But what sucks more than losing - NOTHING!
07-11-2009 20:19
Alucard Nav tiešsaitē
Piecdesmit

Ieraksti: 61
Pievienojies: Aug 2008
Reputācija: 5
Ieraksts: #24
http://www.lvm.lv/lat/atputa/makskeresan...i/?doc=359
Tur ir savādāki cipari.
1) Ņem palīgā Mk noteikumus, kur ir ikvienas valsts pārvaldē funkcionējošas iestādes nolikumi, darbības noteikumi u.c. normatīvie akti.
2) Ja samaksājot naudiņu Tev izsniedz kādu papīru, tad droši viņiem uzjautā, kas viņus deleģējis, piešķīris viņiem tiesības izdot attiecīgo administratīvo aktu ( normatīvais akts, uz āru vērsts, nodibina vai izbeidz tiesiskās attiecības, izdod iestāde publisko teisību jomā, attiecas uz individuālu pers. vai pers. grupu)
3) Iepazīsties ar Valsts pārvaldes iekārtas likumu
Vienkārši liec viņiem argumentēti izskaidrot visu situāciju, 99% neko nespēs apskaidrot, tad nu lūk, izmanto sev dotās iespējas, argumentē, kāpēc drīksti tur makšķerēt pa savādākām summām - un aiziet! Ja vēl kkas nepatīk, uzraksti iesniegumu sākumā Latvijas Valsts mežos, tad nākamajā instancē - Zemkopības ministrijā. (No savas pieredzes, prakses).
Personīgi, neesmu samaksājis nevienu administratīvo sodu (t.i. par csn pārkāpumiem). Vajag palasīt un darīt, nevis domāt, ka ir slikti un viss Smile
Māri - aktīva piedalīšanās = ziņu skatīšanās? (masu mediji uzspiež savu subjektīvo viedokli un visi kas ko izdzird "dzied līdzi"), labāk pašam uz sevi/savu domu, ideju paļauties Wink
07-11-2009 20:53
Atrast visus šī lietotāja ierakstus
Bruvers Nav tiešsaitē
Zaļais
*

Ieraksti: 1
Pievienojies: Nov 2009
Reputācija: 0
Ieraksts: #25
Redex par teeemu politika ar makskeresanas novirzienu!

bet pa teemu , paslaik tadi laiki , visi cik varees un suks to naudu , jo ka jau iznam cilveki un itipashi latviesi ir mantkarigi , tadelj mani vispar neizbrina sis briza situacija valstii , un labak makskere no krasta , letak sanaks Big Grin
07-11-2009 21:34
du4mars/ Nav tiešsaitē
Vietējais

Ieraksti: 250
Pievienojies: Jul 2008
Reputācija: 16
Ieraksts: #26
(07-11-2009 21:34)Bruvers Rakstīja:  labak makskere no krasta , letak sanaks Big Grin

Letak varbut, bet diez vai ko normalu nokersi Tongue

[Attēls: Raichu.gif]
07-11-2009 21:37
GARAIS^ Nav tiešsaitē
...

Ieraksti: 1 028
Pievienojies: Jun 2008
Reputācija: 8
Ieraksts: #27
Viss jau pareizi ko caalis te grib mums iestaastiit un pastaastiit... valdiiba muus pašreiz un visus ieprieksheejos gadus vnk "draaza" un to turpina dariit...
Novedushi liidz kriizei un veel ar to nepietiek... Protams sev (iereednjiem) algas nesamazina (bet laikam peedeejaas nedeeljas laikaa nedaudz apdrieza), bet turpina slaukt tautu... Palielinot nodoklus..!!! omg, es buudams ekonomikas students vareetu pamaaciit tos daunjus augshaa...

ja valstii kriize - viss bankrotee, nekas nenotiek...

Samazinam nodoklus -> cilveekiem paraadaas vairaak briivu liidzeklju -> cilveeki vairaak visa peerks, izmantos dazhaadus pakalpojumus -> pieaugs pieprasiijums -> vajadzees vairaak razhot, piedaavaat -> buus vajadziigs vairaak cilveeku (straadaajosho) -> vairaak saaks straadaat... palielinaasies labklaajiiba un aizies uz urā...

Bet ko muuseejie - palielina nodokljus visur kur tik var...

Samazina izgliitiibas iestaades un algas tajaas straadaajosiem - un kur teiciens beerni muusu naakotne... laikam neviens nepadomaaja, ka pabeidzot vidusskolu vai profesianaalo pie taadaam maksaam par augstaako izgliitiibu jaunatne vispaar izbrauks...

ai ko tevaariities... Sad

redex'am ar taisniiba, ka sheit nav taa iistaa vieta kur par sho visu runaat, jo paarsvaraa avarage vecums te nu apmeeram 15-17...

betcaalim ar taisniiba ka shie tiinji speeleejot cs un apmekleejot maajas lapu un forumu mozh ko sapratiis dziivee un taa lasot "leilo" onku domu vaarstojumus...

un caali necepies par tiem blogiem.. uzraxti mainiem lai paarvieto pirs izveidoshanas vai peec un viss buus OK!!!
07-11-2009 21:59
Ro! Nav tiešsaitē
URB@N P0W3R!

Ieraksti: 547
Pievienojies: Apr 2009
Reputācija: 6
Ieraksts: #28
Vnk uztaiet onkuļu sadaļu kur pieeja tikai 20+. Tur varēsiet apspriezt visas jūsu bēdas.

[Attēls: tumblr_l0l9zkCmW91qzyoxgo1_400.png][Attēls: abd-55.gif]
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 08-11-2009 00:35 Ro!.)
08-11-2009 00:34
nuttinbutthegangzta

Ieraksts: #29
(08-11-2009 00:34)Ro! Rakstīja:  Vnk uztaiet onkuļu sadaļu kur pieeja tikai 20+. Tur varēsiet apspriezt visas jūsu bēdas.

Big Grin nu ir jau kam 40 gados neinteresē un ir kas 15 gados redz sakarības, nejēdzības un spēj kontruktīvi domāt par notiekošo, pragmatiski vērtēt apkartejo pasauli.

08-11-2009 08:19
sanava Nav tiešsaitē
a gift for retarded

Ieraksti: 508
Pievienojies: Jul 2007
Ieraksts: #30
Citāts:Respektīvi, iemāca gudri "dirst", pamatojot savu viedokli par attiecīgo tēmu

Mārim taisnība.
Gudri "dirst" (un te es domāju, "nasing spešal", "kas attiecas..." "attiecībā uz..." vāvuļošanu) nav maizi audzēt.
Runāt var daudz un dikti, bet bez darbiem uzlabojumi nav gaidāmi.

+1 Cālitim; pēc redexa defaulta šeit visam būtu jāgriežas tikai ap CW, nūbiem, un spicajiem čaļiem ar "pricelu".
skumji, ka netiek izmantota šī saita apmeklētība, lai topošajiem "zadrotiem" dotu kaut nedaudz spriestspēju.

[Attēls: f19ad9afb100b51aeec40f9cbbe21b95.gif]
10-11-2009 22:03
redex Nav tiešsaitē
Administrators

Ieraksts: #31
(10-11-2009 22:03)sanava Rakstīja:  
Citāts:Respektīvi, iemāca gudri "dirst", pamatojot savu viedokli par attiecīgo tēmu

Mārim taisnība.
Gudri "dirst" (un te es domāju, "nasing spešal", "kas attiecas..." "attiecībā uz..." vāvuļošanu) nav maizi audzēt.
Runāt var daudz un dikti, bet bez darbiem uzlabojumi nav gaidāmi.

+1 Cālitim; pēc redexa defaulta šeit visam būtu jāgriežas tikai ap CW, nūbiem, un spicajiem čaļiem ar "pricelu".
skumji, ka netiek izmantota šī saita apmeklētība, lai topošajiem "zadrotiem" dotu kaut nedaudz spriestspēju.

Tavai zināšanai lapas apmeklējumu noturēt un palielināt var tikai tad, ja tā ir noteiktā formātā un par noteiktu tēmu.
Būtu labāk paklusējis - tev nav nemazākas nojausmas par to, ko es domāju un kādi ir mani uzskati. No tevis esmu redzējis tikai tukšus vai debīli provacējošus ierakstus, kas arī ir iemesls tam, ka tu man besī.

10-11-2009 23:02
sanava Nav tiešsaitē
a gift for retarded

Ieraksts: #32
Protams, protams, varbūt ne vienmēr esmu attiecies pret šo vietni nopietni u.tml. Angel ,
taču laikam jau šeit ir vietā teiciens
par labāko aizsardzību - uzbrukumu, lai novērstu no tēmas.

Grūti izprast, kādēļ, pēc tavām domām, noturēt un palielināt apmeklējumu sk. nozīmē reizē visu ierobežot striktos rāmjos. Undecided

10-11-2009 23:36
redex Nav tiešsaitē
Administrators

Ieraksts: #33
Tā runā SEO speciālisti un veselais saprāts, jo vairāk tēmu jo zemāka satura kvalitāte.

10-11-2009 23:41
sanava Nav tiešsaitē
a gift for retarded

Ieraksts: #34
(10-11-2009 23:41)redex Rakstīja:  Tā runā SEO speciālisti un veselais saprāts, jo vairāk tēmu jo zemāka satura kvalitāte.

tas... skatoties no teorētiski praktiskākās puses.

11-11-2009 00:10
maaris Nav tiešsaitē
Nepateicīgais lops

Ieraksti: 851
Pievienojies: Aug 2007
Reputācija: 11
Ieraksts: #35
Nu redexam taisnība ir kvantitātei palielinoties, kvalitāte pasliktinās Smile

[Attēls: d75c6097312819c6910985a6462d0aff.jpg]
04-12-2009 13:55
kiA Nav tiešsaitē
PUB admins

Ieraksti: 257
Reputācija: 1
Ieraksts: #36
es ja godigi neko nesapratu Big Grin

[Attēls: ab55812.gif]
18-12-2009 20:39
Thread Closed 

Pārlēkt uz:

Kontakti | EVIL.lv | Atgriezties uz augšu | Atgriezties pie satura | Vieglā (arhīva) versija | RSS barotne