[-] Shoutbox
Magic Unicorn: aij nekas
Lēkme: soory
Lēkme: lohs
Lēkme: yup
UNLIMITED: Jaunais Mu reali ir tads meesls...vecais ir 100x labaks par Ro! maati. Jaunais MU ir izdirsts web MMORPG Ro! vanckars
Magic Unicorn: Ro jau sen bija tatuhas
Tieksme^: un esmu pro mu legend
Tieksme^: un es biju globals
Tieksme^: man tatuhas tgd ir un es tiku platina
Tieksme^: hmm
UNLIMITED: jebkura gadijuma Ro! web off
UNLIMITED: un japarspej tevi
UNLIMITED: janokachaa
Tieksme^: tici?
Tieksme^: es esmu pro jaunaja mu legend
UNLIMITED: pazvani otrreiz
Ro!: un pec gada tu skatisies spoguli un sevi vairs nepazisis
Ro!: piezvanisi otrreiz un vini jau bud tava telefona izspiegos gimeni un nogalinas suni
Ro!: ta tikai idioti dara
Ro!: es nevienam nekad nezvanu divreiz
UNLIMITED: noteikti labaks par tavu Ro!
UNLIMITED: she njem EUW B5 acc Big Grin
UNLIMITED: acrux7:kenshin1981
UNLIMITED: pazvani velreiz un vinji pateiks ka tu esi neglits kroplis
Ro!: vini man pateica ka tev smird elpa un nav jegas tevi klausities
Thread Closed 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ieskats vēsturē
Author Message
redex Nav tiešsaitē
Administrators

Ieraksti: 1 451
Pievienojies: Mar 2007
Reputācija: 19
Ieraksts: #1
Ieskats vēsturē
Ieskats vēsturē

Īstenībā grūti izdomāt ar ko sākt. Un vispār, ja ne pēdējais mīts un dažu indivīdu uzmācīgās piezīmes, par to, ka "vajag", diez vai šis taptu tuvākajā laikā. Nav apņēmības kaut ko uzsākt, lai arī ir vēlēšanās. Laikam jāķerās pie lietas, ja jau esmu iesācis ar ievadu, kas nevienu neinteresē.

Kad tas viss sākās? Grūti novilkt robežu, bet noteikti 2006. gada rudens. Par sākumu var uzskatīt brīdi, kad serveris tiek pie pienācīgas OS, lai arī brīdi pirms tam mēs ar Agni (agrox) un vēl dažiem domubiedriem iegādājamies domēnu .lv zonā, precīzāk - 14.09.2006. Nedaudz vēlāk pienāk brīdis, kad mums pievienojās Pēteris un pagrūž mūs pareizajā virzienā. Paldies Artūram (13lack Knight) par ieguldījumu operatīvās atmiņas veidā. 10.10.2006 uz servera tiek uzlikts Debian GNU/Linux, kas līdz šim atbild servera darbību.

Servera dzelži uz to brīdi:
CPU: Pentium D 805 2.66 (joprojām vārtās plauktā)
Mobo: Biostar i945G-M7
RAM: 2x512MB DDR2 Kingston (vēlāk tiek nomainīts uz 2x1GB)
Kaste stāv pie manis mājās zem galda, un pieslēgta pie lēna, sliktas kvalitātēs interneta.

Nepaiet daudz laika, un viss tiek sakonfigurēts, palaista pirmā sakarīgā lapa (v1). Trešdien, 2006. gada 18. oktobrī, es veico pirmo ierakstu par lapas atvēršanu. Šajā lapā kopā reģistrējās ap 250 lietotāju.

Tie, kas atcerās šo, noteikti var sevi uzskatīt par evil.lv oldskūlu.

Kas apakšā: phpBB 2, ziņu lapa pašu zīmēta un kodēta, foruma tēma "xand by spleen".

Tā serveris lēnām griežās. 06.11.2006 lapā piereģistrējās Valts (BLIND`) Sleepy - ar Valtu kopā agrāk spēlējam Doles CS serverī (dole.valsts.lv, dole.hopto.org) - tagadējā KSO. Valts, kādu brīdi bija neuzkrītošs, līdz ieminējās, ka grib palīdzēt. Mēs ar Pēterim bijām diezgan skeptiski noskaņoti, jo it kā tikām paši ar visu galā. Lai arī ar TF2 betas iznākšanu Smile Valts arvien vairāk zaudēja interesi par mums, evil.lv noteikti nebūtu tāds, kā tas ir tagat. Servera apmeklējums auga, mēs pilnveidojāmies, līdz sapratām, ka nepieciešams labāks interneta pieslēgums. 27.02.2007 tik pieslēgts cits interneta provaiders, kurš sākotnēji bija ļoti labs un resursi krietni pārsniedza nepieciešamo. Nepagāja ilgs laiks, līdz sagribējās plašākas iespējas web lapā. Cik saprotu, Pēterim bija slinkums, man trūka iemaņu, tāpēc ideja kodēt pašiem tika atmesta. Uzlikām Webspell un 15.03.2007 atverām lapu(v2). Sākumā bijām apmierināti ar pārmaiņām, taču vēlāk izrādījās, ka šis dzinis gluži neatbilst mūsu prasībām.

Diemžēl tā arī nespējam atrast šīs lapas bildi, šis attēls ir no web.archive.org lapas, kur netiek glabātas bildes, tādēļ lapas vizuālais noformējums ir tikai daļēji nosakāms pēc bildes.

Kas apakšā: Webspell, tēma un viss, kas nebija iekļauts Webspella komplektācijā, pašu veidots (demo, bani, SMS).

Interneta pieslēguma kvalitātē pasliktinās, kā arī dūkšana zem galda nedod mieru. 05.06.2007 serveris dodās uz pirmo datu centru, daudzi neapmierināti, jo apmeklējums ievērojami krītās IP maiņas dēļ. Laika gaitā spēlētāji atgriežās. Viss iet uz augšu. 10.07.2007 sākam hostēt KZ serveri, tagadējo Trick-jumps.lv. Nemiera vadīti, atkal nolemjam meklēt citu lapas dzini. Atduramies pret PunBB. 24.09.2007 tiek atvērta šī lapa(v3):

Cik saprotu, daudziem šī lapa ļoti patika, un viņi joprojām ir neapmierināti ar pārēju uz esošo lapu.

Kas apakšā: PunBB un laba portāla modu paka.

Pateicoties idejai, kas tobrīd likās patizla, uz nelielu laika sprīdi ir pieejama nedaudz detalizētāka informācija. 02.10.2007 - forumā tiek veikts 1000. posts. 05.10.2007 - pubā tiek uzlikts 5000. bans. Nonākam līdz tam, ka ar toreizējiem servera dzelžiem ir par maz. Lūdzām palīdzību spēlētājiem, lai savāktu līdzekļus servera upgreidam (Šeit vēlos pateikties visiem, kas jebkad ziedojuši evil.lv atīstībai). Par lielu izbrīnu līdzekļi tiek savākti, pie tam samērā ātri. Tiek iegādāts jauns serveris, kas 21.11.2007 nonāk pie Pētera mājās, kur arī tiek salikts kopā.

Servera dzelži uz to brīdi:
CPU: AMD Athlon64 X2 6000+
MOBO: Abit NF-M2
RAM: 4x1GB DDR2 Apacer
Šis arī ir tas serveris, uz kura viss griežas arī šobrīd.

23.11.2007 - evil.lv sāk piedāvāt SMS CW serverus.
20.12.2007 - Piereģistrējās 1000. lietotājs.
01.02.2008 - Krasta ielas Lido norisinājās pirmais evil.lv mīts. Par tā norisi ļaušu runāt Valta citātam:

Citāts:Es, XeroX, kiA aizbraucām līdz LIDO, satikām teiksmu un gaidījām redex'u un bandu. Pēc ~40minūtēm ieradās Pēteris, Mārtiņš, uxus, agrox un nelietis. Iedzērām alu, sagaidījām začīti, nezin kāpēc visiem patika viņu apcelt Big Grin Nobeigumā ap 22:00, ja nemaldos, satikām libido un nik-d, laikam, un Mārtiņš mani iegrūda baseinā, nu apmēram tā. Un paldies nelietim par haļavnajiem grauzdiņiem..
Kopš atgadījuma ar Valtu baseinā tas tiek aprunāts katrā mītā.
30.01.2008 - 10000 ieraksti forumā.
09.06.2008 - 20000 ieraksti forumā, pirmais lietotājs ar 1000 postiem (Chakii).
13.09.2008 - Šajā datumā norisinās manuprāt, līdzšim, labākais, otrais evil.lv mīts. Biju gaidījis pasēdēšanu, kas līdzinatos pirmajam mītam, taču biju patīkami pārsteigts, kad ieraudzīju tik daudz cilvēku. Atmosfēra bija patīkama un šis mīts tiešām bija izdevies. Pēteris rakstīja:
Citāts:es, redex, agros, uxus, kakjis, blind`, XEROX, Smokijs, Stone-, hfournaise (kiA), teiksma, aNdoNe, wFk, libido, Patrona, skailain, ThundeR-, Maniaks, `YOUNG NASTY SQUIRREL, Vi4a, Desinja, KristineMetanAnabol, BaibaMetanAnabol (uz 5 min Big Grin), Andris, free-, erid (cuk), tātad 26 cilvēki.

28.01.2009 - Palaižam esošo lapu, šoreiz MyBB, ko Pēteris atklāja, strādājot pie fizmatu lapas. Es diemžēl neapmierināts, jo man "besī" templeitu sistēma, taču patīk tas, ka lapas platums vairs nav fiksēts. Kamēr Pēteris risināja loginu problēmu, es paspēju izmēģināt dažadus noformējuma variantus, līdz biju apmierināts.

Kas apakšā: MyBB

11.02.2009 - Ar Jyyx atbalstu startē EVIL TF2 serveris (iepriekš gan kādu laiciņu jau darbojies testa režīmā), taču dažādu problēmu, galvenokārt ar interneta pieslēgumu (vispirms vienu, tad otru) saistītu, dēļ īsti neiekaro spēlētāju sirdis, līdz kārtējā interneta maiņa atstāj serveri ar mainīgu IP un nepietiekamu kanālu, un tiek nolemts serveri slēgt (turklāt drīz pēc tam notiek arī nelaime - serverim nodeg procesors).

12.09.2009 - Norisinās trešais evil.lv mīts, jau atkal Lido, jo vasara bijusi par īsu, lai noorganizētu normālu pasākumu, detaļās par to neiedziļināšos. Esmu noguris. Lasīt var te: http://evil.lv/showthread.php?tid=419

Daudz kas palicis neuzrakstītis, un, iespējams, ir daudz kļūdu. Palabojiet mani.
Paldies par uzmanību. Par šī visa veidošanas, attīstības motīviem un redzējumu citreiz.

Atvainojos par bilžu satura kvalitāti, jo neviens nezināja, ka pastāvēsim tik ilgi.

[Attēls: evilb.png]
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 08-10-2009 01:39 PeterB.)
08-10-2009 00:46
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus
c3nsor Nav tiešsaitē
NEKATRAIS

Ieraksti: 2 242
Pievienojies: May 2007
Reputācija: 20
Ieraksts: #2
RE: Ieskats vēsturē
par veesturi viss ir zajebis, cepuri nost maarcim ^___^
ziedoshanai gan vareetu atveeleet kaadu sadalu, lai staav regulaari valaa un par to varbuut pieshkirt kaadas privileegijas, jo reizeem ir taa ka aizkeras kaada lieka kapeika, ko vareetu noziedot kaadu forshaaku meerku labaa nekaa nokost =)

I don't like cocaine...just like how it smells.. [Attēls: Zubr___polish_beer_by_apathy_vanion.jpg]
08-10-2009 02:36
Laipnais Cālītis Nav tiešsaitē
nuttinbutthegangzta

Ieraksti: 834
Pievienojies: Oct 2008
Reputācija: 24
Ieraksts: #3
Big Grin interesanti

Visi zīmuļi reiz salūzt - un tad viņus drāž
[Attēls: nba1.jpg]
What sucks more than training? Losing! But what sucks more than losing - NOTHING!
08-10-2009 07:57
Lauku Aviize Nav tiešsaitē
beershake

Ieraksti: 760
Pievienojies: Nov 2007
Reputācija: 4
Ieraksts: #4
Interesanta lasāmviela Smile
Varbūt esmu vecmodīgs,bet man joprojām šķiet kad web labas dizains nr.3 bija viss labākais Smile

[Attēls: e4umwrga9rrkgup9mtwk.jpg]
08-10-2009 08:03
Atrast visus šī lietotāja ierakstus
Kevin* Nav tiešsaitē
n00b

Ieraksti: 167
Pievienojies: Sep 2009
Reputācija: 10
Ieraksts: #5
diezgan aizraujosi Wink

[Attēls: guitaruserbarjc5.png]
08-10-2009 09:10
Laipnais Cālītis Nav tiešsaitē
nuttinbutthegangzta

Ieraksti: 834
Reputācija: 24
Ieraksts: #6
(08-10-2009 08:03)Lauku Aviize Rakstīja:  Interesanta lasāmviela Smile
Varbūt esmu vecmodīgs,bet man joprojām šķiet kad web labas dizains nr.3 bija viss labākais Smile

mēs esam sentimentālas radības Smile

Visi zīmuļi reiz salūzt - un tad viņus drāž
[Attēls: nba1.jpg]
What sucks more than training? Losing! But what sucks more than losing - NOTHING!
08-10-2009 13:09
1337 Nav tiešsaitē
Viesis

Ieraksti: 27
Pievienojies: Oct 2009
Reputācija: 0
Ieraksts: #7
Patiešām labs raksts Smile Atceros iepriekšējo evil v3 webu
08-10-2009 13:26
Vi4a Nav tiešsaitē
PICOVSKIS

Ieraksti: 1 872
Pievienojies: Jan 2008
Reputācija: 40
Ieraksts: #8
piereģistrējos gan tikai 2008, bet sāku spēlēt, jau 2007. rudenī, iepriekšējā lapa, gan patika labāk, taču šai arī nav ne vainas. Smile

+ apraksts ir ļōōti spēcīgs, par ko liels + redexam Smile

[Attēls: attachment.php?aid=210][Attēls: evil_banner.gif]
ZAURU SACELSHANAAAS! Angry@@Angry@@
08-10-2009 13:56
Patrona Nav tiešsaitē
trolllzzz

Ieraksti: 995
Pievienojies: Apr 2007
Reputācija: 7
Ieraksts: #9
he he, atceros kko par to rakstu kas ir pirmajā vebā. Un man arī nr.3 patika vislabāk Big Grin

http://www.cs-manager.com/
[Attēls: sig.php?player_id=67&background=random]

[Attēls: dazi-mani-GIFeli-68.gif]
08-10-2009 14:29
_PasTe Nav tiešsaitē
n00b

Ieraksti: 102
Pievienojies: Jul 2009
Reputācija: 2
Ieraksts: #10
Nu gan evilam ir laba vesture!!
Loti intresanti bija palasit!
Prieks ka serveris atistastas!!

[Attēls: other-weed-125727288652442.gif]Tongue
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 08-10-2009 14:59 _PasTe.)
08-10-2009 14:51
swish Nav tiešsaitē
Vietējais

Ieraksti: 355
Pievienojies: Aug 2008
Reputācija: 14
Ieraksts: #11
Nu man arii labaak patika ieprieksejais dizains.. bet ar laiku pieradu un viss ir zbis.. Smile
Liels + redexam... .

Go to the nahuj čerez windowz...
[Attēls: attachment.php?aid=214]
[Attēls: Gifi-part-2-7.gif]
08-10-2009 15:25
[Reload]igs Nav tiešsaitē
n00b

Ieraksti: 184
Pievienojies: May 2009
Reputācija: 2
Ieraksts: #12
Nezinu manuprāt arī 1. versijai krāsu izvēle un dizains nemaz nebija tik slikts. Ja lapa ir par cs serveri tas nenozīmē, ka lapai ir obligāti jābūt asinaini sarkanai, vienkārši sarkanai vai melnai. Kurš gribēs saprast kam veltīta šī mājaslapa, tas sapratīs arī bez visiem krāsu mājieniem. Bet tā nevienam no dizainiem nav ne vainas, un pēc tā ka diezaini ir bijuši ir bijuši vairāki vismaz var redzēt ka webs uzlabojas un vismaz nestāv uz vietas
08-10-2009 15:39
PeterB Nav tiešsaitē
sudo make sandwich

Ieraksti: 2 188
Reputācija: 34
Ieraksts: #13
Man gaiši zaļa krāsa neasociējas ar "evil". Tāpēc arī ir tādi toņi pārsvarā.

[Attēls: attachment.php?aid=197][Attēls: sig.png]
[Attēls: peteris.birkants]
[Attēls: ?74328]

[Attēls: np.php]
08-10-2009 15:49
sunz Nav tiešsaitē
Pro Player

Ieraksti: 824
Pievienojies: Sep 2007
Reputācija: 8
Ieraksts: #14
najs raksts, bet ja godiigi man webs kas bija vienu ieprieksh patika labaak Sad

CHECK ZIS OUT
http://i27.tinypic.com/33vjj0p.jpg
[Attēls: index.php?id=156659&template=5]
08-10-2009 16:26
Sexiigaa Podzina Nav tiešsaitē
Nul'Septiņ'

Ieraksti: 783
Reputācija: 26
Ieraksts: #15
Heh, gaidīju ko tamlīdzīgu par EVIL.LV vēsturi. Smile Izbrīnu radīja tas, ka prims 3. lapas dizaina bijuši vēl divi.
Nu ko, vēlreiz jānovēl spēlētāju uzticība, adminstratoru entuziasms un (kas nav mazsvarīgi) līdzekļus turpmākai attīstībai. Veiksmi!

P.S. Lasot mani nomāca viens jautājums - kādā veidā jūs iegūstat informāciju par web statu vēsturi - postu skaits, reģistrēto lietotāju skaits, pirmo 1000postu īpašnieku un tml.?

[Attēls: attachment.php?aid=203]
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 08-10-2009 16:32 Sexiigaa Podzina.)
08-10-2009 16:31
redex Nav tiešsaitē
Administrators

Ieraksti: 1 451
Reputācija: 19
Ieraksts: #16
Nu vienaa briidi Pēteris aptveera ka viss jaaglabaa jo veelak var nodereet. Tapeec shaadi taadi dati ir pieejam. Runaajot par to ka daudziem nepatiik shii lapa - to ir iespeejams mainiit, mees vienmeer gaidam juusu ieteikumus, un konkreetas idejas.

[Attēls: evilb.png]
08-10-2009 16:42
maaris Nav tiešsaitē
Nepateicīgais lops

Ieraksti: 851
Pievienojies: Aug 2007
Reputācija: 11
Ieraksts: #17
Paldies!

[Attēls: d75c6097312819c6910985a6462d0aff.jpg]
08-10-2009 16:54
ALDIS ZALGAUCKIS Nav tiešsaitē
zulu

Ieraksti: 282
Pievienojies: Apr 2007
Reputācija: 4
Ieraksts: #18
(08-10-2009 02:36)c3nsor Rakstīja:  ziedoshanai gan vareetu atveeleet kaadu sadalu, lai staav regulaari valaa un par to varbuut pieshkirt kaadas privileegijas, jo reizeem ir taa ka aizkeras kaada lieka kapeika, ko vareetu noziedot kaadu forshaaku meerku labaa =)

:whip:
08-10-2009 17:13
GARAIS^ Nav tiešsaitē
...

Ieraksti: 1 028
Pievienojies: Jun 2008
Reputācija: 8
Ieraksts: #19
Žetons redex'am... Loooti interesanti bija palasiit...
Peterim ar, jo cik sapratu paliidzeeja arii...
08-10-2009 18:10
R1berY Nav tiešsaitē
Cepc!

Ieraksti: 565
Pievienojies: Aug 2007
Reputācija: 9
Ieraksts: #20
(08-10-2009 18:10)GARAIS^ Rakstīja:  Žetons redex'am... Loooti interesanti bija palasiit...

nu da, es jau biju aizmirsis kādas bija 2 evila lapa

[Attēls: tumblr_lfad6simW91qc6vcho1_400.gif]
[Attēls: index.php?id=22011&template=1]
[Attēls: sig.php?player_id=54357&background=random]
08-10-2009 19:45
Thread Closed 

Pārlēkt uz:

Kontakti | EVIL.lv | Atgriezties uz augšu | Atgriezties pie satura | Vieglā (arhīva) versija | RSS barotne