[-] Shoutbox
Lēkme: Laimīgu jauno gadu eee
UNLIMITED: Ro!
UNLIMITED: iznac no skapja
Lēkme: soory
Lēkme: Es čītoju
Andris: Paldies
PeterB: sveiciens Andrim vārda dienā
UNLIMITED: pubg mobile > pubg
Magic Unicorn: pubg > fortnite
UNLIMITED: Apsveicu PeterB dzimsanas diena :party:
UNLIMITED: Es piemeram esmu pubg moobile pavelnieks
Tieksme^: es piemeram esmu Fortnite pavelnieks taa
UNLIMITED: Cau Desinja
UNLIMITED: hulji Ro! svin 9. Maiju?
Lēkme: hulji juus Ro! apceljat
UNLIMITED: Taadu beedu es pat Ro! nenoveleetu Sad
PeterB: skumji
UNLIMITED: #rizhodziive
Rupucis: Mana sirds ir salauzta
Rupucis: Piiidari mani neviens nepievieno chatam! A vot kkadu blindu kursh neiet talak par veikalu pievieno
Patrona: dzivi?
UNLIMITED: Plaans tas planinjs
Ro!: hmmm
Patrona: Plāns!
Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klases un to ieroči
Author Message
blind Nav tiešsaitē
8)
******

Ieraksti: 428
Pievienojies: Mar 2007
Reputācija: 6
Ieraksts: #1
Klases un to ieroči
Team Fortress 2 ir komandas spēle ar 9 dažādām klasēm, šeit mēģināsim tās apskatīt.

Scout (uzbrūkoša klase)
Skauts ir TF2 ātrākā klase un ir arī viena no vājākajām. Skauta uzdevums ir nesties cauri ienaidnieka līnijām un ātri iekarot kontrolpunktus (dara to 2x, kā citas klases) vai iznest inteliģenci. Bez zibenīgā ātruma skautam vienīgajam piemīt spēja veikt dubultlēcienu. To var izmantot gan lai lēkātu apkārt un apmulsinātu pretinieku, gan lai tiktu uz augstākām vietām.

Primārais ierocis: Scattergun
Scattergun ir skauta primārais ierocis, aprīkots ar sešu patronu aptveri tas ir nāvējošs no tuvuma. Ātrā pārlādēšanās nozīmē, ka atkāpjoties varēsiet ātri atgriezties cīņā, kamēr pretinieks vēl nebūs paspējis atgūties no ievainojumiem. Parasti cilvēkiem ar citu FPS spēļu pieredzi (tā paša CS) ar šo ieroci veicas diezgan labi, apvienojat to ar lēkāšanu un jūs būsiet ceļā uz uzvaru!

Sekundārais ierocis: Pistol
Pistole ir jūsu ceļš uz pretinieku piebeigšanu no tāluma. Kamēr izdarītais damage pašai pistolei nav liels, 12 patronu aptvere un ātrais rate of fire ir perfekts, lai piebeigtu pretinieku kas izmisīgi cenšas aizskriet līdz aptieciņai.

Melee ierocis: Baseball Bat
Ne tas stiprākais ierocis, taču atkal kompensējas ar savu ātrumu. Ja esat pietiekami tuvu un visi pārējie ieroči ir jāpārlādē, šī ir jūsu izeja.


Soldier (uzbrūkoša klase)
Pati universālākā klase, nav lēna un nav ātra, nav stipra un nav vāja. Visvairāk piemērota spēlētājiem, kas spēlējuši spēles kā Quake, TFC, jo soldiera raķešmetējs prasīs lielu precizitāti un spēju paredzēt pretinieka kustību. Aprīkots ar 200hp un rocketjumpiem, soldiers noteikti spēs jebkuram sastādīt cīņu un nokļūt vietās, kur citas klases nevar.

Primārais ierocis: Rocket Launcher
Viens no stiprākajiem ieročiem, taču ir lēns. Jūs nevēlēsieties tērēt raķetes pret pretiniekiem lielā distancē, jo pārlādēties var vairs nepietikt laika. Vislielākā effektivitāte ir vidējā attālumā, šaujiet pretiniekam zem kājām, lai tas nespētu izvairīties no splash-damage, vēl labāk, ja trāpisiet tieši zem kājām, sūtīsiet pretinieku lidojumā un gūsiet iespēju to piebeigt, pirms tas spēj ko jums nodarīt.

Sekundārais ierocis: Shotgun
Līdzīgi kā skautam, šis ierocis ir lai piebeigtu pretiniekus. Ir gan daudz lēnāks un daudz stiprāks. Ieteicams izmantot, ja esat ieskrējis kādam tieši sejā, jo šaujot raķeti no šāda attāluma pats sev nodarīsiet self-damage, kas šajos laikos ir visai liels.

Melee ierocis: Shovel
Lēna un stipra lāpsta, izmantot kā pēdējo iespēju, jo vairāk kā vienu pretinieku ar to visdrīzāk nenocelsiet.


Pyro (uzbrūkoša klase)
Klase, kas prasa vismazāk iemaņu un visvairāk riebjas spēlētājiem ar iemaņām. Pyro ir jānokļūst tuvumā, lai būtu effektīvs. Tas nozīmē, ka ir divi varianti, skriet iekšā un visdrīzāk tikt izšķaidītam sekundes laikā, taču ar iespēju paraut pārīti sev līdz. Vai, slēpties aiz stūriem, bedrēs, jeb vienkāršāk - kempot.

Primārais ierocis: Flamethrower
Tuvumā šis ugunsmetējs ir iznīcinošs spēks. Daudzi pretinieki haosa vidū var nepamanīt pašu pyro un uzreiz metīsies bēgt, kā vien redzēs liesmas. Ugunsmetēja degviela gan neiet ilgi, tāpēc mēģinat aizsvilināt cik pretiniekus vien varat. Sekundārais uzbrukums ugunsmetējam ir kompresētas gāzes pūtiens, kas ir ļoti effektīvs pret pretinieku raidītajām raķetēm un stikijiem. Neslikta taktika ir aizdedzināt pretinieku līdz jūtat, ka tas jau ir papusei beigts, tad izmantot gāzes pūtienu un aizlidināt viņu pa gaisu un atstāt, lai nodeg.

Sekundārais ierocis: Shotgun
Ja esat pyro, ir jāpierod pie tā, ka cilvēki no jums bēg. Šis ierocis parūpēsies par to, lai jūs varat viņus piebeigt, kad esat tos aizdedzinājuši.

Melee ierocis: Fire Axe
Ja esat nonācis līdz cirvim, tad jūs tāpat jau esat miris. Tikpat labi varētu mirt vicinot cirvi.


Demoman (aizsargājošā klase)
Demomans ir slepkava publiskajos serveros, kad pie tā pierod, jo tai nav neviena "tēmē un šauj" ieroča. Galvenais demomana trumpis ir spams, kuru neviena klase nespēj pārspēt.

Primārais ierocis: Grenade Launcher
Granātmetējs satur 4 granātu aptveres, vairāk nekā pietiekami, lai nogalinātu jebkuru ienaidnieku. Granātas sprāgst trieciena brīdī tādejādi apgūstot taimingu un paredzot pretinieka kustība, šis ierocis vislabāk kalpo tuvā distancē.
Ja pretiniekam trāpīts netiek, granātas ir uz 4 sekunžu taimera. Tas spēlē uz abām pusēm, var paveikties un kāds no pretiniekiem neieraudzīt, jau uz zemes mētajošos granātu, taču ja tā tiek pamanīta - killu šoreiz gan visdrīzāk nedabūsiet.

Sekundārais ierocis: Sticky Bombs
Stikijus visbiežāk izmanto, lai noslēgtu kādu vietu, jo tās detonē ar labo peles pogu. Vienlaicīgi var samētāt 8 stikijus, vairāk gan nesanāks, jo uzmetot devīto stikiju, vecākais no astoņām uzsprāgst. Laba veids kā, piemēram, nosegt punktu ir samētāt stikijus kādā grūti saskatāmā vietā un kad HUD jūs informē, par to ka punkts tiek ieņemts, vienkārši tās detonējiet, tādējādi aizsargājot punktu, pats neesot pat nekur tuvumā.
Vienmēr atcerieties stikijus noklāt kādā vietā, kas grūti sasniedzama pretiniekam, jo tās var sašaut ar shotguniem. Tāpat, ar stikijiem var taisīt lēcienus, līdzīgi kā soldiera rocketjumps.

Melee ierocis: Whiskey Bottle
Izmantot divejādi, mēģināt kādu nosist un iespējams izglābties, vai nospiest "G" un skatīties, kā nēģeris ar vienu aci iedzer pēdējo viskija malku.


Heavy (aizsargājošā klase)
Stiprākā un lēnākā, tāpat kā resnākā, klase spēlē. Viens pats viņš lielāko daļu laika ir gaļas gabals, kurš gaida, kad to sacirtīs. Apvienojoties ar mediķi un apgūstot manevrus un pozīcijas, hevijs kļūst par ļoti bīstamu zvēru.

Primārais ierocis: Chain Gun
200 lodes bez pārlādēšanās, kas var būt labāks? Ātrums. Kad ierocis tiek iegriezts, hevijs parāda, cik tad viņš īstenībā ir lēns. Lai gan, tai paiet diezgan liels laiks, lai iegrieztos, to kompensē iespēja turpināt griezt ieroci nešaujot, izmantojot otro peles pogu. Jāuzmanās būtu no ieroča skaļuma, jo tas uzreiz nodod jūsu pozīciju. Tuvumā hevijs izdara lielāko damage sekundē, taču ja esat bez mediķa, nevajag aizrauties.

Sekundārais ierocis: Shotgun
Tā pati bise, kuru lieto pyro vai inženieris. Hevijam tā ir īpaši noderīga, jo nenes ātruma palēninājumu, kā to dara viņa primārais ierocis.

Melee ierocis: Fists
Varbūt hevijs ir lēns un lempīgs, taču tāpat kā Čaks Noriss, ja tas tiks pietiekami tuvu, tad tas drošvien nogalinās. Pirmā un otrā peles poga kontrolē katra savu dūri.


Engineer (aizsargājošā klase)
Inženieris parasti ir klase ar kuru relaksēties, nodrošinot savu komandu ar munīciju, dzīvībām un Sentry aizsegu. Inženieris var turēties pretī jebkurai klasei, ja viņa mērķis ir izdzīvot, nevis dabūt 5 killus pēc kārtas. Inženiera galvenais uzdevums ir palikt dzīvam un rūpēties par savām būvēm.

Būves
Sentry Gun izmaksas: 130 metāls, nosedz ceļus, nodrošina ar aizsegu.
Dispenseris izmaksas: 100 metāls, nodrošina ar dzīvībām un munīciju
Teleports izmaksas: 250 metāls (125 par katru, ieeju un izeju), nogādā atdzimušos spēlētājus frontē
Visas būves var uzlabot līdz 3 līmenim, kas katru padara stiprāku/ātrāku.

Primārais ierocis: Shotgun
Galvenais ierocis, ko izmanto izdzīvošanai un spiegu atgaiņāšanai. Tāda pati bise kā pyro un hevijam.

Sekundārais ierocis: Pistol
Tāda pati pistole kā skautam.

Melee ierocis: Wrench
Var teikt, šis ir primārais inženiera ierocis. Ar to var darīt visu, uzlabot būves, labot būves, sist spiegiem pa galvu un daudz ko citu!


Medic (palīgklase)
Visizbaudāmākā klase, ja ir ko ārstēt. Nav īpaši jāuztraucas par tēmēšanu. Aprīkots ar 3hp/sekundē reģenerāciju, mediķis spēj izdzīvot diezgan ilgi, ja ir pietiekami aizsargāts. Publiskajos serveros tiek uzskatīta par vienu no vieglākajām klasēm, taču ja tiešām gribat kļūt labs, atklāsiet, ka tā ir viena no grūtākajām.

Primārais ierocis: Syringe Pistol
Šprices, diezgan stiprs ierocis, ja spējat ar to trāpīt. Visas izšautās šprices cieš no krituma, tas nozīmē, ka lielā attālumā tās ir bezjēdzīgas un ir pat pietiekami sarežģītas vidējā attālumā.

Sekundārais ierocis: Medi Gun
Mediķa primārais ierocis, ierocis ar ko izpleš mīlestību. Izmantojot medigunu, netikai varat saārstēt ievainotos, bet uzbuffot tos līdz pat 150% hp un kad saārstēts ir pietiekami pienāk Ūbera laiks. Ūbercharge tiek aktivizēts ar labo peles pogu un tas dod mediķim un tā draugam 10 sekunžu neievainojamību. Ir iespēja pārslegt ūberus tā iešanas laikā, taču par katru reizi kā parslēgsieties zaudēsiet 2 sekundes.

Melee ierocis: Bone Saw
Tāpat kā pārējie melee ieroči, izmantot tikai ja nekas cits neatliek.


Sniper (palīgklase)
Klase, kas vismaz tēmēšanas ziņā, prasa vislielāko prasmi. Vislabāk atrasties ir kautkur tālumā, vietā kur ir vieta izvairīties no raķetēm un granātām.

Primārais ierocis: Sniper Rifle
Ar otro peles pogu ieslēdz scope režīmu, kas arī tiks lietots visbiežāk. Sēžot scope režīmā un kādu laiku nešaujot uzlādē šāvienu. Pilni uzlādēts šāviens spēj nogalināt gandrīz ikvienu klasi, taču kā snaiperim būtu jākoncentrējas uz šāvieniem galvā, kas dara daudz pamatīgāku damage, jo skaitas kā critical hit.

Sekundārais ierocis: Machine Pistol
Ātrs kā mediķa šprices, bez kritiena, taču vājāks. Izcils ierocis, lai piebeigtu kādu, kas tikko pārdzīvojis šāvienu galvā.

Melee ierocis: Kukri
Diezgan stiprs melee ierocis, ir izdevīgi izmantot pret skautiem vai spiegiem kas tikuši tuvumā.


Spy (palīgklase)
Spiegs drošvien ir klase, kura prasa visvairāk. Tai vajag gan trenniņu, gan pacietību, gan kreativitāti. Spiega mērķis ir iznīcināt inženierva būves un novākt no ceļa pretinieka komandas atslēgas spēlētājus (mediķus, hevijus..).

Peles otrā poga aktivizē jūsu apmetni, kas ļauj jums uz neilgu laiku palikt neredzamam. Izcils veids, kā tikt aiz muguras pretiniekam, taču uzmanieties skrienot cauri baram, jo kādas lodes trāpījums vai ieskriešana pretiniekā darīs jūs daļēji redzamus, ko var diezgan viegli pamanīt. Apmetni ir iespējams atjaunot ātrāk, vācot ammo-pakas vai ieročus.

Primārais ierocis: Revolver
Sešas lodes aptverē un astoņpadsmit rezervē. Tas ir viss, ko spiegs nēsā sev līdz. Stiprs, taču diezgan neprecīzs ierocis, labs mēģinot aizbēgt, vai vienkārši kādu piebeidzot.

Sekundārais ierocis: Electro Sapper
Sapperi izmanto, lai iznīcinātu inženiera sūri būvētās būves, taču uzmanīgi, jo tas aizņem laiku un inženieris var tos nosist nost izmantojot savu atslēgu.

Melee ierocis: Butterfly Knife
Primārais spiega ierocis, ar kuru iegūsiet killus. Speciālais spiega nazis ir letāls no muguras. Viens dūriens neskatoties uz pretinieka hp.

Spytron 3000
Šis disguise kit ļauj jums nomaskēties par pretinieku, vai ja nav ko darīt, arī par kādu no savas komandas. Ir elementi, par kuriem jums nav teikšanas, piemēram spēlētāja vārds, kādu jūs paņemiet. Ja pretinieku komandā ir tikai viens inženieris un jūs maskējaties par inženieri - jums būs viņa vārds un jūs tiksiet uzreiz pamanīti. Tāpat, vajadzētu izmantot tādus tēlus kā pyro, demoman vai snaiperi, jo ja klase par kuru maskējaties ir lēnāka par spiegu, mainas arī ātrums, tātad maskējoties par heviju jūs arī paliksiet tik lēns kā hevijs un ar tādu ātrumu kādu nodurt mugurā ir diezgan grūti. Maska nokrīt, ja uzbrūkat, taču lietot sapperi var to nezaudējot.


Tas arī takā viss galvenais, protams ir lietas, kas būs jāatklāj pašiem un vēl tāds sīkums, ka dažām klasēm jau ir iznācis un pārējām ir plānoti achievmenti un unlockable ieroči, bet par tiem citā tēmā, mazliet vēlāk.

Kopēt varat, ar atsauci uz šejieni, cheers!

BAM!
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 09-03-2009 01:41 blind.)
13-02-2009 15:45
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
maaris Nav tiešsaitē
Nepateicīgais lops

Ieraksti: 851
Pievienojies: Aug 2007
Reputācija: 11
Ieraksts: #2
RE: Klases un to ieroči
blaijnd pieliec arii par arhiivmentiem atvaramos ierochus Smile

[Attēls: d75c6097312819c6910985a6462d0aff.jpg]
13-02-2009 15:50
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
blind Nav tiešsaitē
8)
******

Ieraksti: 428
Pievienojies: Mar 2007
Reputācija: 6
Ieraksts: #3
RE: Klases un to ieroči
Izlasi pēdējās rindas ;p

BAM!
13-02-2009 15:50
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
c3nsor Nav tiešsaitē
NEKATRAIS
*****

Ieraksti: 2 242
Pievienojies: May 2007
Reputācija: 20
Ieraksts: #4
RE: Klases un to ieroči
forshi buus vismaz neliels ieskats tiem kas veel nav speeleejushi sho speeli

I don't like cocaine...just like how it smells.. [Attēls: Zubr___polish_beer_by_apathy_vanion.jpg]
13-02-2009 16:20
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
Chakii Nav tiešsaitē
Moderators
*****

Ieraksti: 1 282
Pievienojies: Jul 2007
Reputācija: 2
Ieraksts: #5
RE: Klases un to ieroči
Skauts taču nav viena no vājākajām :[ Nu hz, kā kuram. Labs apskats=]

[Attēls: sig.php?player_id=15&background=random]

[Attēls: sig.php?player_id=14554&background=random]
13-02-2009 20:26
Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
KEAP Nav tiešsaitē
Moderators
*****

Ieraksti: 498
Pievienojies: Apr 2007
Reputācija: 2
Ieraksts: #6
RE: Klases un to ieroči
(13-02-2009 20:26)Chakii Rakstīja:  Skauts taču nav viena no vājākajām :[ Nu hz, kā kuram. Labs apskats=]
Manuprāt tas ir domāts ieroča dmg un dzīvību ziņā, bet ja nav līkas rokas un māk šaut, tad skauts ir letāls!
14-02-2009 13:18
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
maaris Nav tiešsaitē
Nepateicīgais lops

Ieraksti: 851
Pievienojies: Aug 2007
Reputācija: 11
Ieraksts: #7
RE: Klases un to ieroči
Skauts vs Demoviirs Skauts jalabi leeka tad demoviiram janjem ir tikai pudele

[Attēls: d75c6097312819c6910985a6462d0aff.jpg]
14-02-2009 13:19
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
Chakii Nav tiešsaitē
Moderators
*****

Ieraksti: 1 282
Pievienojies: Jul 2007
Reputācija: 2
Ieraksts: #8
RE: Klases un to ieroči
A little kļūdiņa, pēc manām domām:

Citāts:Sekundārais ierocis: Medi Gun
Mediķa primārais ierocis, ierocis ar ko izpleš mīlestību. Izmantojot medigunu, netikai varat saārstēt ievainotos, bet uzbuffot tos līdz pat 100% hp un kad saārstēts ir pietiekami pienāk Ūbera laiks. Ūbercharge tiek aktivizēts ar labo peles pogu un tas dod mediķim un tā draugam 10 sekunžu neievainojamību. Ir iespēja pārslegt ūberus tā iešanas laikā, taču par katru reizi kā parslēgsieties zaudēsiet 2 sekundes.

Vaitad nebija 150%?

[Attēls: sig.php?player_id=15&background=random]

[Attēls: sig.php?player_id=14554&background=random]
15-02-2009 10:25
Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
c3nsor Nav tiešsaitē
NEKATRAIS
*****

Ieraksti: 2 242
Pievienojies: May 2007
Reputācija: 20
Ieraksts: #9
RE: Klases un to ieroči
chakijam taisniiba, mediks jau uzbuffo 150% hp

I don't like cocaine...just like how it smells.. [Attēls: Zubr___polish_beer_by_apathy_vanion.jpg]
15-02-2009 12:26
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
redex Nav tiešsaitē
Administrators
*******

Ieraksti: 1 451
Pievienojies: Mar 2007
Reputācija: 19
Ieraksts: #10
RE: Klases un to ieroči
neapstriidi valta teikto jopt, vinsh ir no wotr
15-02-2009 22:02
Apmeklēt lietotāja mājaslapu Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
scrolllock Nav tiešsaitē
ņišijs nazis

Ieraksti: 427
Pievienojies: Mar 2007
Reputācija: 9
Ieraksts: #11
RE: Klases un to ieroči
(14-02-2009 13:18)KEAP Rakstīja:  
(13-02-2009 20:26)Chakii Rakstīja:  Skauts taču nav viena no vājākajām :[ Nu hz, kā kuram. Labs apskats=]
Manuprāt tas ir domāts ieroča dmg un dzīvību ziņā, bet ja nav līkas rokas un māk šaut, tad skauts ir letāls!

pisdec, tu esi daunis.

p....s....

tāds tu esi bijis vienmēr, bet kontrastraiks tevi ir padarījis par pilnīgu lomiku. piedod vecais par skarbo patiesību, bet kādam tas tev bija jāpasaka ātrāk vai vēlāk. Godīgi sakot tu esi nenormāli kruts čalis, kam rokas nav līkas un kurš letāli dod visiem paurī, bet ... Дам, дам, дам я тебе по губам.
(15-02-2009 12:26)c3nsor Rakstīja:  chakijam taisniiba, mediks jau uzbuffo 150% hp

vilma vakar anglim uzbufoja -300%, es ar piebufoju vienam kādus -30%, bet visā visumā pasākumam nebija ne vainas un protams - Дам, дам, дам я тебе по губам
(Šo ierakstu pēdējoreiz laboja: 08-03-2009 08:51 scrolllock.)
08-03-2009 08:50
Atrast visus šī lietotāja ierakstus Citēt šo ierakstu atbildē
Post Reply 


Pārlēkt uz:


Kontakti | EVIL.lv | Atgriezties uz augšu | Atgriezties pie satura | Vieglā (arhīva) versija | RSS barotne