EVIL.lv

Pilnā versija: Kā nomainīt ip!!
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
1. Click "Start"
2. "Run"
3. "command"

Parādīsies cmd logs..

4. "ipconfig /release" un spied ENTER
5. Type "exit"
6. "Network Places" vai "My Network Places" uz desktopa.
7. "properties"

Jāparādās "Local Area Connection"

8. Labo klikšķi "Local Area Connection" un spied "properties"
9. Double-click uz "Internet Protocol (TCP/IP)" no saraksta zem "General" taba
10. spied"Use the following IP address" zem "General" taba
11. Izveido IP addresi (vienalga kādu).
12. Spied "Tab" un viņš piepildīs "Subnet Mask" sectionu ar defūltajiem skaitļiem.
13. "Ok"
14. "Ok" atkal

Atkal esam "Local Area Connection" screenaa.

15. Right-click uz "Local Area Connection" properties atkal.
16. Atkal "TCP/IP" settingi
17. Šoreiz ņemam "Obtain an IP address automatically"
18."Ok"
19. "Ok" atkal
20. Tev ir jauna IP !!!

By aldaris
Programmēšanas kursos iemācīja, vai nostriļiji kkur? Enīvei malacis =] Bet tagad padomā, cik čīterus tu ielaidīsi EVIL serveros =[
čiteriem ar DSL noderēs.
Cik saprotu, tad pēc ieklikošanas "Obtain an IP address automatically" tīkls nomaina Tavu IP adresi uz ejošu, jo manuāli ievadītā takš nedarbosies!? šis veids varētu būt labs, ja protams nerodas sitācijas, kad tiek piešķirta jau esoša IP adrese.
IR vēl veids kā nomainīt IP dsl netam(kuru bieži izmantoju es), bet tad nereti tiek piešķirta jau eksistējoša IP un IP konfikta gadījumā vienam no klientiem neiet i-nets. Neapskaužu tos, kas vienīgo veidu, kā dabūt atpakaļ i-netu, zina PC reboot variantu. Big Grin Tad ir jāmaina uz nākošo, jo pēc tam, kad otrs klients atkal dabū pie dzīvības netu, tajā brīdi man pazūd. Big Grin
Man labāk patīk kropļi, kas tīklā ar reālajām IP mainīt sadomā, jo redz pašiem lētais pieslēgums. Esmu gājis šai sērgai cauri, līdz aizdomājās līdz piesaistei MAC adresēm, bet, cik noprotu, piemēram, Balticom joprojām vēl nav to iedomājušies, vai vismaz pirms kāda gada tā bija Big Grin
taas ir mulkiibas ar sito te newar nomainiit ip ... Smile:shout:
Shitaa sisteema kaadreiz straadaaja..bet cik atceros tas bija baigi pasen..bet tad atkal kkas notika un vairaak ip taadaa veidaa nomainiit nevareeja..nezinu kaa ir atkal tgd.. ^____^
Es savu ari varu nomainit,man karoce taa pastaaviigaa,jau 2 gadus viena un taa pati...?
atceros, ka veel bija taada programma kaa smac ar kuru vareejaa maajaas dsl nomainiit n varbuut ka cietiem arii..jo uz maajaas dsl tajaa laikaa shitas joks nedarbojaas kas apraxtiits 1. postaa.. ^__^
iekš DSL ir pagrūti nomainīt
vismaz ar /release ; /renew ne vella nemainās... Sad
Man 10 sek darbs ir nomainit IP Tongue
Tagad iiistais bridis nomainit IP
Bet man kaut kas nesanaakSad
Sitais prikols ir labs pa ip mainu, esmu meginajis ta, bet citreiz nesanak, labak izrauju kabeli un paturu kadu laicinu off, kamer sezu pie otra kompja!!! MAri es zinaju ka tu to vari!!!

ImpactivE

Bez modema shitas nestrada.....
ja man pastāviga ip Sad nemainās un pa naudu mainīt ari negribas Angry
Zb tas dsl, ip mainaas ik pa nedeelju, man ip ir samainijies uz k-kaada nobanota cilveeka ip, jau vairaakas reizes, un man neviens veids nestraada. "D
Atsauces saite