EVIL.lv

Pilnā versija: LidoSlido&Ēd @ Feb. 01
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7
Tātad mazs review ar vairāk kā nedēļas nokavēšanu:
Es, XeroX, kiA aizbraucām līdz LIDO, satikām teiksmu un gaidījām redex'u un bandu. Pēc ~40minūtēm ieradās Pēteris, Mārtiņš, uxus, agrox un nelietis. Iedzērām alu, sagaidījām začīti, nezin kāpēc visiem patika viņu apcelt Big Grin Nobeigumā ap 22:00, ja nemaldos, satikām libido un nik-d, laikam, un Mārtiņš mani iegrūda baseinā, nu apmēram tā. Un paldies nelietim par haļavnajiem grauzdiņiem :]

Jes, beidzot esat mūs pierunājuši un mēs (es) esam uzņēmušies organizēt visu šito shitu - Runāšanu, ēšanu, dzeršanu, slidošanu un visu pārejo @ Atrakciju Parks LIDO. Tātad, 1. Februārī 17:00 pie galvenās ieejas (drošvien mazliet pa kreisi, lai nav jāstāv cilvēku pūļos)! Gaidīsim apmēram līdz 17:20, ja nokavēsiet, pazvanīsiet uz nummuru, kuru es vēlāk šeit ierakstīšu. Ja nu gadījumā, kāds tomēr nezin kur šis LIDO atrodas:
[Attēls: karte_modified.gif]

Tramvaji nr. 3,7,9
Pietura LIDO Atpūtas centrs (abos virzienos).

Mikroautobuss nr. 269
Pļavnieki - Centrs - Imanta,

Autobuss nr. 17E

Tie, kas zin, ka būs 100%, lūdzu atrakstat man privāti, lai varu pievienot listam, lai zinātu cik būs 100%, pārējie kas nav uz visiem 100% pārliecināti, var šeit atrakstīties un vispār varat kautko rakstīt Big Grin

Būs:
Es
Pēteris
Mārtiņš (nav zināms kad un uz cik ilgu laiku)
Southpole
XeroX
libido
kiA
Jeee Big Grin forshi... pagaidaam dodu 90% ka buushu bet naaks tuvaak zinaashu preciizaak!
nezinu.. 30% ka buushu; 70% ka nebuushu ^_^ + Lido jau daudz reizes ir atseedeets un tur vairs nav ko dariit :/
Es būšu 100% + vēl mans brālēns(Callipso), bet viņš reāli 50%, ka būs .
Kas tu esi? =D
Datums , galigi riebiigs jo man darbs ir lidz 21.00 un vel 1.februaris piektdiena larocca tuss 22.00 uzreiz pec darba srienu tur!
Tapec es atkriitu!
jesjesjo! nu es pahodu buushu... protams nedodu visus 100%... jo mosh kkas labaaks buus... Wink kareivis vienk baidaas no tiem kuriem vinjsh sadeva anti Sad
mAYBE,Es būšu
Count me in 100% ,jo ar laikiem ideali un līdz vakaram vēl būs tālu,takaa paspēšu vē aizklejot k-kur un gribas redzet Jūs vaigā Smile
no cik gadiem var naakt ?? ?Big Grin
dakshinja Rakstīja:no cik gadiem var naakt ?? ?Big Grin
Big Grin cik tev ir?
prieksh maniim nereaali tikt, taapeec atbalstiishu juus ar domaam :DDDDD
un man 5dien arii nesanaak!!! ir jau aizrunaata pirts!!! bet varbuut buus kaadas bildes??? tas buutu vnk ideaali apskatiities kaa Jums gaajis! Smile
buushu pa visiem 100 Smile
libido Rakstīja:
Big Grin cik tev ir?
13 driiz buus 14 Smile
dakshinja Rakstīja:
libido Rakstīja:
Big Grin cik tev ir?
13 driiz buus 14 Smile
ej ^_________^
Vecumam nav ierobežojumi.