EVIL.lv

Pilnā versija: Kabriolets
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
Tātad lieta sekojoša,māsa man palūdza savās kāzās būt viņas šoferis,viss jau forši,bet problēma tāda,ka ir nepieciešams noīrēt kabrioletu,ieteicams baltā vai sudraba krāsā,forši būtu jauns modelis Mercedes vai BMW,bet var ari būt citas markas.
Google izmeklējos visu,bet ne sūda nevar atrast,varbūt kāds zin ,kur var noīrēt šādu auto? Paldies
libido Rakstīja:Tātad lieta sekojoša,māsa man palūdza savās kāzās būt viņas šoferis,viss jau forši,bet problēma tāda,ka ir nepieciešams noīrēt kabrioletu,ieteicams baltā vai sudraba krāsā,forši būtu jauns modelis Mercedes vai BMW,bet var ari būt citas markas.
Google izmeklējos visu,bet ne sūda nevar atrast,varbūt kāds zin ,kur var noīrēt šādu auto? Paldies
nevaru paliidzeet, bet tureeshu iikshkjus, lai tu vinju nesadauziitu Big Grin
http://www.kabrioklubs.lv/automasinas kautko na haļavu atradu Big Grin
c3nsor Rakstīja:
libido Rakstīja:Tātad lieta sekojoša,māsa man palūdza savās kāzās būt viņas šoferis,viss jau forši,bet problēma tāda,ka ir nepieciešams noīrēt kabrioletu,ieteicams baltā vai sudraba krāsā,forši būtu jauns modelis Mercedes vai BMW,bet var ari būt citas markas.
nevaru paliidzeet, bet tureeshu iikshkjus, lai tu vinju nesadauziitu Big Grin
Tici man es ari tureshu iikskus Big Grin Bet poo ir tak apdroshinaashan Smile
blind Rakstīja:http://www.kabrioklubs.lv/automasinas kautko na haļavu atradu Big Grin
Tas ir vieniigais,ko es ari atradu,bet man tas pukjes kaitina Big Grin
Ceru ka kaazas nav paredzeetas tuvakajos paris meeneshos - ar kabriiti Latvijas klimatiskajos apstaaklos Smile- extreemi !Smile
Bet skaisti jau droshio vien buus . Veelu veiksmi !
Smaidins Rakstīja:Ceru ka kaazas nav paredzeetas tuvakajos paris meeneshos - ar kabriiti Latvijas klimatiskajos apstaaklos Smile- extreemi !Smile
Bet skaisti jau droshio vien buus . Veelu veiksmi !
pa latviju jau jekuros apstaakljos ir extreemi :DDD
Nu kaazas ir tikai vasara,bet zinu,ka laiks aatri skrien un shaadu mashiiniiti nav nemaz tik viegli atrast,tapec nedomaju,ka pa aatru saku meklejumus Smile Jaa Latvijas ceļi tie labākie Smile
piem kkada neatjarigajaa avizee 1majaa lapaa "Jaunieties dzeris ar 2 prom. sasit ireto kabrioletu un ievaino 4 cilvekus" :]
Nebij raxtits ,kur vinsh iireja?! Big Grin
hvz kautkur riga tacu jabut kadai firmai kas izire. libido galvenais ieliec ari otraja roba kad brauksi Big Grin Un pa celam paker mani brauksim abi Big Grin
skailain Rakstīja:hvz kautkur riga tacu jabut kadai firmai kas izire. libido galvenais ieliec ari otraja roba kad brauksi Big Grin Un pa celam paker mani brauksim abi Big Grin
Un tu gribi ,lai visu celju braucu ar otro robu??! Big Grin lola sorry nevareshu njemt nevienu pudeles brali liidz Big Grin
tur kur tos limo var iireet tur nav?
libido Rakstīja:
skailain Rakstīja:hvz kautkur riga tacu jabut kadai firmai kas izire. libido galvenais ieliec ari otraja roba kad brauksi Big Grin Un pa celam paker mani brauksim abi Big Grin
Un tu gribi ,lai visu celju braucu ar otro robu??! Big Grin lola sorry nevareshu njemt nevienu pudeles brali liidz Big Grin
mulkigi gan Big Grin
paarbaudiita veertiiba ir 1188 ! 90% man vajadziigaas info tur var atrast un tikliidz atradiisi vienu taa arii uz meerki iziesi es domaaju . un pareizi dari ka laikus meklee - taapeec ka tada veida pasaakumi tiek saplaanoti vismaz pus gadu ieprieksh !

P.S

http://yp.interinfo.lv/?fmode=easy&fSear...&image.y=6

paskaties sheit - domaaju kko atradiisi !
man drauga faterim ir BMW kabriolets baltā krasāa Big Grin
dari taa:
zvani uz 1188 prasi lielako autoiiretaaju telefonus , tad apzvani vinjus pa 1 nam un pajautaa

btw lai iziireetu autoo jabuut vismaz 2gadu staahzam
Zachiit- tur to4na ir tikai limo vai ari vnk c un s klases sedani,no kebrioletiem ne veests..

Redex- Zinu,ka jabut,bet mashinu njems manas maasas toposhais viirs,es tik kaa shoferis Smile
Smaidins Rakstīja:paarbaudiita veertiiba ir 1188 ! 90% man vajadziigaas info tur var atrast un tikliidz atradiisi vienu taa arii uz meerki iziesi es domaaju . un pareizi dari ka laikus meklee - taapeec ka tada veida pasaakumi tiek saplaanoti vismaz pus gadu ieprieksh !

P.S

http://yp.interinfo.lv/?fmode=easy&fSear...&image.y=6

paskaties sheit - domaaju kko atradiisi !
Thx par saraxtu Smile vsmz viss vienaa vieta,a to zadalbal tas google
Viss ir pavisam veinkārši:
1. Paņem fleksi
2. Nopērc zaparu
3. Jumtu nost
Lūk tavs kabriolets ! Big Grin Rolleyes
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite