EVIL.lv

Pilnā versija: Iespēja "nopelnīt"| Mēs mīlam TF2 !
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
Izskanēja doma par šo, man neliekas slikta, nepavisam. CS, tak kaut kad beigsies.. mb..
Uuun un TF2 serveri ir ļoti maz, priekš tā spēlētāju masas, kas tagad spēlē šo spēli.. Tongue
ir novērots, tad evil.lv galvenais grupējums arī šo spēli labprāt spēlē/tu~!
Tātad.. Big GrinP.S tas nekas, ka daļa šeit nemāk lasīt un spiedīs na šaru uz aptaujas variantiem, bet kopējie rezultāti jau būs aptuveni redzami Smile

P.S.S pirms spied uz kāda no variantiem padomā vai savu 800MHz datoru, kaut kad drīzumā nemainīsi pret ko jaudīgāku un varēsi šo spēli tomēr uzspēlēt.

P.S.S.S un vēl arī tas, ka... nebiju taisījis pirms tam aptaujas, kaut kāds augstāks spēks ņēma virsroku un lika man šo aptauju uztaisīt. Big Grin
Man nav variantu ko izvēlēties, jo es nevis ziedotu, bet ieguldītu tik cik pietrūktu Wink
Noziedošu...TF2 pwnz =]] Ir vispār amxx priekš tf2 vai kkas tāds, lai varētu mainīt mapes, un iegūt acc?
Kapec gan ne?
Neaizraujos ipasi ar dator spelem,speleju tikai Cs,tapec nezinu nemaz,kas tas TF2 ir ! Smile
nu gan jau ka noziedoshu Wink
Chakii Rakstīja:Noziedošu...TF2 pwnz =]] Ir vispār amxx priekš tf2 vai kkas tāds, lai varētu mainīt mapes, un iegūt acc?
Yes, bet tam pašlaik vajag pirkto TF.
Ziedot es noziedotu, bet pasham man TF2 nevisai patiik
Neesmu iedziļinājies, bet, cik sapratu no gūglē atrastā, SourceMod (AMX analogs) darbojas arī bez Steam ID, bet par šo neesmu pārliecināts.
Tiesa gan, ar domu "Ls 1.30 no galviņas" tev labi daudz cilvēku jāpārliecina atbildēt "Jā!" :/
neesmu spelejis, jo pc diezvai pavilktu... noziedot ganjau kko vareetu...
Citāts:Tiesa gan, ar domu "Ls 1.30 no galviņas" tev labi daudz cilvēku jāpārliecina atbildēt "Jā!" :/
Viss sākas ar domu!
cuk Rakstīja:CS, tak kaut kad beigsies..
Kā tu spēj pieļaut tādu domu ?

Par tēmu - neziedotu. :disappointed:
Will Rakstīja:Par tēmu - neziedotu. :disappointed:
+1 ^_^ =] nepatiik tf2 Tongue un arii tapee ka kompis nepavilku :/
kas tā par spēli? :smart:
nepatiik hl... bet mosh noziedotu Wink
Patrona Rakstīja:kas tā par spēli? :smart:
jā izskaidrojat, es piemeram uzspeidu uz WTF.
"Serious Sam" ir ieaudzinājis manī mīlestību pret miniganu. "No One Lives Forever" iemācījis, cik lieliskas sanāk spēles pasaulē, kas ir Džeimsa Bonda vides parodija. Kas notiek, kad tas viss satiekas vienā vietā online arēnā? Tā kā Šķ.Ērms tika pie «Team Fortress 2» beta versijas testēšanas, ir pienācis laiks padalīties iespaidos par šo augstākā mērā jestro spēli.

[Attēls: tm2beta1.jpg]

Iesākumā pāris vārdos par to, kas ir «Team Fortress 2» (detalizētāku spēles vēsturi un informāciju par katru klasei var lasīt šajā Netgames rakstā). «Orange Box» komplektā, katram elementam ir sava loma. «Half-Life 2: Episode Two» atbild par sižetisko apmierinājumu, minispēlīte «Portal» ir domāta smadzeņu pamežģīšanai, bet «Team Fortress 2» atbild par to, lai visi multiplayer cienītāji būtu apmierināti. Proti, tā ir pamatīga modifikācija (kuru saukt par modifikāciju neceļas roka. Jo sevišķi ņemot vērā faktu, ka tā ir nopērkama kā stand-alone produkts) uz source dzinēja, kas apmierinās visu komandas cīņu FPS mīļotāju apetīti.

[Attēls: tm2beta4.jpg]

Daudzi to nemaz nezina, bet tieši «Team Fortress» (kas tika radīts «Quake» spēlei) bija pirmā modifikācija, kurā tika ieviesta spēlētāju klasu koncepcija. Tu vairs nebiji visvarenais jack-of-all-trades, kuram bija automāts, pistole, bise un katrā kabatā pa raķešmetējam. Tā vietā nācās izvēlēties atsevišķu specialitāti ar papildus spējām, bet varēja lietot tikai dažus ieročus, kas atbilda klasei.

[Attēls: tm2beta2.jpg]

Tagad tas neliekas vairs nekas jauns, klasu sistēma ir rūpīgi apspēlēta daudzos FPS, no kuriem atpazīstamākais ir «Battlefield 1942», bet nevar nepieminēt arī tikko iznākušo «Quake Wars». Tāpēc rodas jautājums, ko spēs piedāvāt «Valve Corporation» komanda, tagad pēc 11 gadiem, kad pasauli ieraudzīja pirmais «Team Fortress», lai spētu konkurēt ar tā jau daudzajiem komandu režīma FPS?

Beautiful Stranger
Stils. Tā ir galvenā atbilde. Daudzās filmiņas jau senāk iekārdināja mani ar interesanto un pilnīgi FPS žanram netradiconālo dizainu. Beidzot, kad redzēju kā tas izskatās praksē, varu jums droši apgalvot, ka «Team Fortress 2» ir vizuāli lieliski nostrādāta spēle.

«Team Fortress 2» ir 70. gadu Džeimsa Bonda pasaules parodija a la Ostins Pauerss. Šo košo, krāsaino un jestro pasauli, kurā valda Aukstais karš, superļaundari un superspiegi, ir veiksmīgi izmantojuši gan «No One Lives Forever» FPS sērija, gan «Evil Genius» stratēģija no «Elixir Studios». Tagad ierodas «Team Fortress 2» un kārtējo reizi pierāda, ka šim settingam vēl joprojām ir liels potenciāls.

Tā ir tāda viegla, jestra pasaulīte, kurā figurē divas opozīcijas Sarkanie un Zilie. Abām pusēm bāzēs stāv superdatori, raķetes un slepenas laboratorijas ar plāniem iekarot pasauli. Arī paši varoņi ir internacionāli krāsaini: vāciskais Dakteris ar saviem maigajiem gumijas cimdiem un apaļajām brillītēm vai krieviskais Smago Ieroču Vecis ar iemīļoto ložmetēju vārdā Saša, nemaz nerunājot par Spiegu, rada asociācijas ar Džeimsa Bonda uzjautrinošo un nepretenciozo vidi.

Elegance un vienkāršums
Bet pievērsīsimies beidzot iespaidiem par «Team Fortress 2» beta versiju. Brīdināšu, ka ir lietas, par kurām nerunāšu vai, ja runāšu, tad tās nav nepieciešams ņemt nopietni. Pirmkārt, tas ir spēles balanss, jo, kā zināms, beta versiju ietvaros tas strauji mainās un tiek visu laiku uzlabots. Otrkārt, nespēšu salīdzināt šo «Team Fortress» ar tā priekštečiem, jo esmu tos spēlējis minimāli.

Pirmkārt, patīkams ir fakts, ka serveru ir daudz, tāpēc vietu, kur paspēlēt, atrast būs viegli. Kā arī spēle patīkami raiti skrien pat uz MDSL ar nelielu pingu. Ar lagiem spēles laikā Šķ.Ērmam problēmu nebija pat mačos 12 vs 12.

Līdz šim vienmēr bijām pieraduši, ka spēlēs visi modeļi ir vairāk vai mazāk vienādi tikai ar dažādiem skiniem (ja neskaita nelielās «Quake 3» novirzes no normas). «Team Fortress 2» autori uzsvēra, ka viņi vēlas radīt maksimāli individuālus tēlus klasēm, kurus varētu atpazīt jau pēc to kontūrām. Jāatzīst, ka tas ir izdevies lieliski. Tēlus var ērti un ātri sazīmēt acumirklī un saprast, kā rīkoties. Ieraudzīji kaut ko tievu tur skrienam? Ā, tas ir, maita, izlūks! Bet tur tālumā kaut kas milzīgs lēnām čāpo. Skaidrs, nāksies grauzties cauri 300 dzīvību treknajam Smago Ieroču Tēvocim.

Vārdu sakot, vizuālajā plānā «Team Fortress 2» ir spožs, un piekasīties nav kur. Taču ar spēlējamību ir nedaudz savādāk. Problēma slēpjas faktā, ka pēdējās pāris nedēļas Šķ.Ērms (ļaunās zivs iespaidā) bija saspēlējies «Quake Wars» demo versiju tīklā, kura, atzīsimies, ir diezgan bagātīga spēle. Mainīgās misijas, fakts, ka katram klases pārstāvim ir daudz dažādi instrumenti, klasēm specializētie uzdevumi un visa karatehnika padarīja «Quake Wars» par piesātinātu pieredzi, pēc kuras «Team Fortress 2», godīgi sakot, likās tāds vientulīgs.

Katram varonim ir augstākais 2 ieroči (ja neskaita tuvcīņas) viņa dzīvības un pāris speciālās spējas. Attiecīgi sākotnēji spēlē vīlos, jo tā šķita pārāk primitīva. Piedevām katru reizi apnika skriet no kartes sākumpunkta uz karsto cīņas vietu, iespējams, lai acumirklī atžārgtos un pēc 15 sekundēm atkal varētu skriet uz turieni.

Vienkāršums nav slikti
Taču dažreiz vienkāršumā slēpjas ģeniālums. Pa īstam sāku izjust spēles garšu nelielos mačos, kad visi pretinieki nolēma būt Ugunsmetēji, un man kopā ar diviem nemākulīgiem spēlētājiem bija jāštuko, kā viņus pievārēt. Attiecīgi man ir aizdomas, ka «Team Fortress 2» ir vislabākais klanu komandu spēlēm, kur visi savā starpā ir saspēlējušies un izdomājuši konkrētas stratēģijas. Tad jautājums, kuru no 9 klasēm ņemt, kļūst visaktuālākais un interesantākais.

Patīkams ir arī pamatīgais klasu kontrasts, kas ļauj ar katru personāžu izbaudīt pilnīgi savādāku spēles stilu. Ja gribas vairāk fragu, es ieteiktu Smago, kurš parasti ar savā ložu jūrā noslīcinās ne vienu vien pretinieku. Taču neizejiet no mājas bez uzticamā daktera. Bez ārstētāja smagajam ir grūta un neērta dzīve, jo tas tik pat strauji piesaista pretinieku lādiņus kā raida savējos. Turpretī lēkāšanas un ofensīvas mīļotājiem patiks Kareivis vai Izlūks. Pirmais prot taisīt burvīgus raķešlēcienus un tā 200 HP biezā āda ļauj tos izpildīt bez liekiem zaudējumiem, kamēr otrais ir tik sasodīti ātrs, ka var paspēt ieņemt kontroles punktu pirms kāds no pretiniekiem vēl ir pateicis frāzi «jopcikiņ ar ārā!».

Jāatzīmē, ka spēlē var just lielu atšķirību atkarībā no tā, kādas kartes spēlē. Nešaubos, ka tas ir gaužām subjetīvs vērtējums, taču dažas no tām man šķita pagarlaicīgas, kamēr citas sasodīti interesantas, un viedoklis par spēli katru reizi krasi mainījās. Piemēram, nebiju sajūsmā par Capture the Intelligence (Flag) karti, turpretī Capture A, B, C control points, bija aizraujoša.

Visvairāk man «Team Fortress 2» patīk tāpēc, ka var redzēt, ka spēle ir taisīta ar mīlestību. Tā ir iesācējiem draudzīga, rūpīgi paskaidrojot, kas tieši katrā kartē jādara. Tajā ir daudz sīku knifiņu un detaļu, kuras varbūt pat nav pārāk svarīgas, bet sagādā prieku. Piemēram klasu izvēles ekrāns, vai fakts, ka tev parāda elegantā stopkadrā, kas tevi nošāva. Piedevām, ja ilgu laiku vienam spēlētājam visu laiku gadās nošaut otru, bet tas beidzot uzveic pirmo, parādās lielisks uzraksts «REVENGE!» Sīkums, bet tik un tā patīkami.

«Team Fotress 2» vai «A-team» ?
Tātad vai ir vērts apsvērt «Team Fortress 2» iegādāšanos? Vai labāk naudas uzkrājumus notērēt «A-komandas» DVD izlasē? Es teiktu, ka it depends. Kā vienkārši gaļa man «Team Fortress 2» nesagādāja tik izteiktu spēles baudu, jo lielajos baros katra klases pārstāvja vērtība kaut kādā mērā nonivelējās. Tāpat, ja esat jau pieraduši pie komandu FPS dažādo elementu pārbagātības a la «Battlefield» vai «Quake Wars», «Team Fotress 2» var sagādāt vilšanos ar savu vienkāršumu. Turpretī, ja mīlat vienkāršumu un eleganci un plānojat rīkot LAN mačus vai veidot savu komandu, tad «Team Fortress 2» varētu būt lieliska pieredze, kas sagādās daudz prieka un jautrības.

© NETgames.lv
Es būtu uzrakstījis, apmēram tāpat, tikai drusku labāku nobeigumu, jo nebūtu salīdzinājis viņu ar tām «Battlefield» un «Quake Wars». Un pēc, ne tikai, nelielas spēles ietestēšanas un mazliet jau izkožot visu tur notiekošo - tikai tad var izlemt vai spēle patīk, vai nē! Wink
blind jauks apraksts Wink
domaaju kad tas iedvesmos cilvekus nokacat vinju un uzpelet Smile
Noziedotu , pavisam noteikti . Diezgan patīk TF2 Wink
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite