EVIL.lv

Pilnā versija: CS:GO
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Update: cs.evil.lv - ejam, testējam!

[Attēls: images?q=tbn:ANd9GcQwoOwNvJ61QaLtdcIPH47...uyBVBwY_lQ]

Ir ideja atvērt CS:GO serveri/us?
parasto pub csdm arī varētu
ir kādi ieteikumi pluginu,settingu vai mod iestatīšanai droši izsakās

ne pa tēmu rakstītājiem atvaļinājums no foruma uz pusgadu.
nu ja kāds ir ieinteresēts, lai šeit vēl kādreiz uzturās vairāk kā 5 cilvēki, tad tas ir vienīgais risinājums! Es pat sev apsolījos uz lieldienām paķert steama
Laba doma! Es ar domaju nopirkt!
Csdm, ar aim mapēm piemērotām csdm`am = garantēta tauta. Latvijā jau ir pāris desmiti nopietni šāvēji, daudz casuālo arī noteikti, bet neviena servera. Noteikti solis pareizajā virizienā.
http://csgo.gamebanana.com/maps/cats/712...onsList&vl[sort]=desc&vl[order]=rating&vl[filters][age]=6month
Random HS mode?
csdm un tikai...kso cik noprotu ir atmetuši ar roku visam tam, tapēc varētu uzcept šeit. Plugini domāju neatšķiras, tikai klāt nāk csdm mods
(13-03-2013 22:04)UNLIMITED Rakstīja: [ -> ]csdm un tikai...kso cik noprotu ir atmetuši ar roku visam tam, tapēc varētu uzcept šeit. Plugini domāju neatšķiras, tikai klāt nāk csdm mods

Csgo serveris pēc katra update jāpafixo un jāpalaiž pa jaunu, tā kā updateitu ir daudz, vismaz viens nedēļām, kso visi ir pārāk slinki lai sekotu līdz Smile
CS:GOVNO
bet, jā csdm.
nu bet šito varētu neatstāt adraidejaslvl un kko saštukot
1. tickrate 128
2. mapes
3. warmup/roundtime laiks

Trīs tādas uzreiz pamanāmās lietas ko ASAP vajag salabot Smile
1 un 3 done
Not bad Smile
Nevar uzmest linku kā vecajam serveri, lai redz cik cilvēki ir online ?
smth wierd:
Map downloading kustas uz priekšu ar ātrumu 1% ~10sec ( faila izmērs rādās ~5mb Big Grin ) un pēc mistiskiem 50% pēkšņi esmu izmests sākumlapā itkā tikko būtu iegājis spēlē..
Tas manā pusē vai servera pusē ?
tickrate uz 128
def mapes nevis no workshopa
mazāk botus
ar 200ms pingu mape kačājas, jau 10 min gaidu Angry Angry Angry
cs miris
Davaj vajag serveri, gan jau kkādi vecie krabji + bezdarbnieki vai vnk bomāri kā es pieteiksies un spēlēs, dzīves nav, tad tā visa jāveltī šajai dieva dāvātajai spēlei, Āmen, allah ēd cūku vai arī žīd grauz čuri, nu kkā tā... Sad
davai scrolll kad spelee padod zinu skype es ar ieieshu
es ar
Atsauces saite