EVIL.lv

Pilnā versija: ACC
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
¤ Niks-KaabaL*
¤ Vecums-16
¤ Uz kura servera vēlaties access un kāda līmeņa tiesības (ja ne līmeni, tad norādīt precīzi - slap, slay, ban utt.)-cs.evil.lv
¤ Links uz jūsu statiem (spiežam uz sava nika labo peles pogu un izvēlamies Copy Link Location / Copy Shortcut)-nevaru atrast...
¤ Iepriekšēja pieredze adminēšanā-hear.lv ¤ Nodarbošanās un īsumā vairāk par sevi-Sežu pie TV un pie PC
[Kick slap slay ban rvote]
Iepriekšējā pieredze - lūdzu nosauc precīzus serverus un to web adreses, lai mēs spētu to pārbaudīt un izvērtēt vai esi cienīgs būt par adminu..

+ būtu ieteicams ja tu vismaz 5 čīterus, kas spēļe evil serverī, reportētu te forumā, lai mēs paši varētu pārliecināties par tavām spējām.

Ar cieņu,
Evil.lv galvenais Trollis Trollface
anti, neesmu redzējis serverī
(16-01-2013 15:49)R1berY Rakstīja: [ -> ]negribu jau dabūt vārnu no Andra, bet vienīgais ko tu varēsi adminēt un banot evil serverī ir kastes, klintis u.tml trases(!!!) priekšmetus AWESOME

Lūdzams NEadminiem šeit nerakstīt liekas muļķības, lai nepiesārņotu šo pieteikuma sadaļu ar liekiem tekstiem.
Paldies.
(16-01-2013 18:46)Kefiirs Rakstīja: [ -> ]Lūdzams NEadminiem šeit nerakstīt liekas muļķības, lai nepiesārņotu šo pieteikuma sadaļu ar liekiem tekstiem.
Paldies.

Pēc noteikumiem, šajā sadaļā var izteikties ikviens Dodgy
(18-01-2013 01:10)R1berY Rakstīja: [ -> ]
(16-01-2013 18:46)Kefiirs Rakstīja: [ -> ]Lūdzams NEadminiem šeit nerakstīt liekas muļķības, lai nepiesārņotu šo pieteikuma sadaļu ar liekiem tekstiem.
Paldies.

Pēc noteikumiem, šajā sadaļā var izteikties ikviens Dodgy

Jā, tev taisnība, bet nevajag rakstīt muļķības.
(18-01-2013 03:28)Kefiirs Rakstīja: [ -> ]Jā, tev taisnība, bet nevajag rakstīt muļķības.

Es ljoti atvainojos, bet katrā ziņā es domāju, ka uz pārbaudes laiku varētu iedod acc
hvz, rec, jādod čalim iespēja!
Ir jādod iespēja, REC
[Attēls: sdasam.png]

es nazinu Sad
bieži redzēts serverī, online laiks lielākais no visiem šomēnes, no manis REC
pw pls
Atsauces saite