EVIL.lv

Pilnā versija: Sad.
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
http://www.youtube.com/watch?v=gMBjmVwLg...re=related

Palika žēl sunīti, saprotams kad kāds cilvēks kurš nemīl suņus bija dabūjis sunīti rokās kas pārvērtās par mazu briesmonīti no tā kad neviens viņu nemīlēja. Atvainojos ja nepareizajā topikā ieliku, jo nezināju kur tieši vajag likt, jo kur video liek tur ir rakstīts ''Smieklīgi video'' bet šeit neko smieklīgu neredzēju. Cerams kad padomāsiet kā arī dzivnieciņi jūtas.
[Attēls: why-cant-i-hold-all-these-feels.png?w=500]
[Attēls: 21952785.jpg]
Atvainojies, piedodiet par to ko lieku šeit, gribējās vismaz kaut ko ielikt lai vairāk ko redzēt, bet nu es vairs nelikšu neko, atvainojos vēl reizi.
Un ar savām vēl bildēm, pat viedokļa nav. :/
bu4inj kas notika?
I'm getting mad par to kad jūs ar savām tizlajām bildēm te komentārus ķipa liekiet! oh, daimn! Angry
Un mani piemēram kaitina, kad patstāvīgi raksta pusi teikumus angliski, bet es nesūdzos un evilu nepametu. Trollface
Atvainojos, man bieži sanāk tā.
Tak neņem pierē šitos Big Grin Tas humoram, lai vismaz kaut kas te interesants notiek! Big Grin
bu4a es esmu admins ja kas
Un ko man tagad darīt? Sad Piedod.
Parasti šādus video neskatos,jo skumji ap sirsninu paliek Sad

Pats esmu tā teikt ''inspired by nature'' cilvēks.
Man gan nav žēl, es esmu nežēlīgs
(16-10-2012 20:14)everby Rakstīja: [ -> ]Parasti šādus video neskatos,jo skumji ap sirsninu paliek Sad

Pats esmu tā teikt ''inspired by nature'' cilvēks.

mezha dzivo?
Unlimited, tu esi ļauns, jūtu nav? huļi nav?
(24-10-2012 20:58)Bu4a. Rakstīja: [ -> ]huļi nav?

Diezin kāda mārutka pēc, tev būtu jālamājās mūsu draudzīgajā un labsirdīgajā komūnā ?
[Attēls: 28964181.jpg]
(24-10-2012 20:58)Bu4a. Rakstīja: [ -> ]Unlimited, tu esi ļauns, jūtu nav? huļi nav?
huļi tu lamājies
Ak šausmas, izcēlās nu tracis par vienu necenzētu vārdu. Sad
Es tā negribēju.
tev tiek piedots....huļi es piedevu ?
Lapas: 1 2
Atsauces saite