EVIL.lv

Pilnā versija: Level up?
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
¤ skailain
¤ 24 gadi
¤ uz pub servera
¤ http://evil.lv/ps3/player.php?id=43004
¤ pieredze ir ....
¤ celtnieciba ,Tax....sakara ar to ka biezi sanak sedet pie pc esmu izdomajis evilu pameiginat atdzivinat ...nez vai izdosies bet 1 diena busu serveri un spelesu.Butu jau forsi ja man iedotu ari push bet nu tas ta lai paliek jusu zina...Atvainojos par kludam bet man nekadigi nesanak GARUMZIMES uzlikt Sad
Līmeņu sadalījums:

Ludz man pieskirt unban! [/align]
grāmatzīmes? Big Grin vai garumzīmes Big Grin
PIMP THIS FAG UP!

Pabalsted!
(18-02-2012 12:32)UNLIMITED Rakstīja: [ -> ]grāmatzīmes? Big Grin vai garumzīmes Big Grin
PIMP THIS FAG UP!

Pabalsted!

ALUS VAINIGS Big Grin
anti, jo jēga Tev no tādām opcijām tāpat nav nekāda..
anti, jo uzskatu, ka pietrūkst tev fiškas
tišām, reāli jēga no šīm tiesībām tagad ?
no

.
arī par to ka nav vajadzības no šādas opcijas
Lai adzivinatu serveri tev ir vajadzigs unbans? Mother of God...
unban vaig!
+1 Lēkmei, kāds vispār sakars ar unban?
Unbanos visus kas nobanoti Big Grin tad būs pilns serveris :/ , bet nu jā, kāda jēga no unbana ja pat nav īsti ko nobanot
īstenībā, man vajag acc, tad būs serveris pilns Trollface
IMO, vienīgais veids, kā atdzīvināt serveri ir pašiem tur regulāri spēlēt. Ok, CS 1.6 ir gandrīz aizmirsts daudziem, bet ja gribas pavadīt laiku uz ne tik jaudīgām sistēmām, tad kāpēc ne? Meikojam vēl tādus spēļu vakarus arī darbdienās pēc iespējām.
Es te palieku neitrāls.
(20-02-2012 15:28)Patrona Rakstīja: [ -> ]Unbanos visus kas nobanoti Big Grin tad būs pilns serveris :/ , bet nu jā, kāda jēga no unbana ja pat nav īsti ko nobanot

isteniba tapec ka man biezi sanak nosaut savejos Big GrinBig Grin
(20-02-2012 22:23)skailain Rakstīja: [ -> ]
(20-02-2012 15:28)Patrona Rakstīja: [ -> ]Unbanos visus kas nobanoti Big Grin tad būs pilns serveris :/ , bet nu jā, kāda jēga no unbana ja pat nav īsti ko nobanot

isteniba tapec ka man biezi sanak nosaut savejos Big GrinBig Grin

Mother of God...
(facepalm)
(20-02-2012 20:48)Sexiigaa Podzina Rakstīja: [ -> ]IMO, vienīgais veids, kā atdzīvināt serveri ir pašiem tur regulāri spēlēt. Ok, CS 1.6 ir gandrīz aizmirsts daudziem, bet ja gribas pavadīt laiku uz ne tik jaudīgām sistēmām, tad kāpēc ne? Meikojam vēl tādus spēļu vakarus arī darbdienās pēc iespējām.
Es te palieku neitrāls.

arī, + vajag botus..
klonējam Valterus
laikam šeit nebūs veiksmīgs iznākums
Atsauces saite