EVIL.lv

Pilnā versija: austiņas dead
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Ir tā, ka ap vasaru dabūju beats by dr dre austiņas no Amerikas un paspēja nokalpot kādas 2 nedēļas. Itkā jabūt kvalitatīvām, bet kopjot un saudzējot nosprāga viena auss. Tagad izdomāju, ka jāaizved salabot, bet nezinu kur. Vai ir kādi uzticami avoti, kur varētu labot tāda tipa austiņas? http://flylyf.com/wp-content/uploads/200...solo-1.jpg
cool story bro AWESOME

Esmu redzējis divus sprāgšanas veidus - vads daudz locīts un kādā vietā (pie ieejas bļodiņā, piemēram) ir pārtrūkusi metāla dzīsla, vai arī retāk - saplīsis skaļrunis. Pirmos laboju ar šķērēm un lodāmuru, otros - ar donoru, lodāmuru un līmi. Varam mēģināt ko sarunāt.
(30-01-2012 21:37)PeterB Rakstīja: [ -> ]cool story bro AWESOME

Esmu redzējis divus sprāgšanas veidus - vads daudz locīts un kādā vietā (pie ieejas bļodiņā, piemēram) ir pārtrūkusi metāla dzīsla, vai arī retāk - saplīsis skaļrunis. Pirmos laboju ar šķērēm un lodāmuru, otros - ar donoru, lodāmuru un līmi. Varam mēģināt ko sarunāt.

Tjipa bija tā, ka sākumā zuda skanja no tās auss kur ir vads un ik pa brīdim parādijās. Tad beidza vispar skanet un apskatijos, ka vadinsh ir atpilsis (tas kuru vajag lodēt), bet nu es jau netiku skaidrībā, kāpēc man sākumā zuda skaņa, tas ka vēlāk saplīsa pats vads - pašsaprotami, ka jālodē. Vai tā varētu būt neprasmīgas lodēšanas vaina?
Ebay nepirki? Cik samaksāji?
Tas, ko tu sauc par vadu, patiesībā sastāv no četriem (vai diviem, ja katrā ausī būtu savs ieejošais) smalkiem vara vadiem (pa kuriem plūst strāva), kas ir nolakoti vai auduma izolācijā, kam pa virsu ir gumijas izolācija. Katra daļa var saplīst neatkarīgi no otras, tikai pārtrūkušas dzīslas veselā izolācijā nekādi nevari ieraudzīt, vienīgi uzķert bojāto vietu, ja kustinot kādā brīdī izdodas savienot tā, ka skan.

[Attēls: fd6ba795d48000c50ac71c2cbc.jpg]
es tā arī nevaru saņemties tev iedot savas salodēt Big Grin kkas jāizdoma. vēlaizvien apgrozies darbadienās ap citadeles rajonu? Smile
Turpat vien esmu.
(30-01-2012 23:05)Dwight Schrute Rakstīja: [ -> ]Ebay nepirki? Cik samaksāji?

Nav gan no ebay. No veikala rokās nodots.

P.s. jāpadomā par nodošanu Pētera rokās..
Viens kikerons ss.lv tirgo šitādus brīnumus, kas ķipa esot oriģināli. Fufels, swish nopirka tāda paša logo in earus, skaņa kā podā, ausīs neturās (subjektīvs viedoklis, bet tomēr...), basa nav. Un samaksāja 10 lisos. Žēl ka oriģināli maksā pāris reizes vairāk. Big Grin
caw tas es, dr dre
Big GrinBig GrinBig Grin pastkaste pārāk daudz iespaidojas no popsu video klipiem
es ari pievienosos pie reizes man same shit
peteris vares lodet liiks
hmm un pelītei vadu arī būtu iespējams salodēt? Trollface tā sāk niķoties pēc labi pavadītajiem 6 gadiem
Atsauces saite