EVIL.lv

Pilnā versija: HDMI->DVI->VGA
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Jautājums - cik liels posibilitijs pastāv, ka video signāls no laptopa caur HDMI portu ejot cauri HDMI->DVI un DVI->VGA pārveidotājiem, veiksmīgi nonāks galapunktā aka external monitor?
Lieta tāda, ka teorētiski laptopam (HP PAVILION G6-1100SA) ir nosvilusi VGA izeja un tad nu vienīgais variants pirms garantijas remonta ir HDMI ports, kas varētu sekmēt attēla nokļūšanu uz ārējās video ierīces. Tādu unikāli pārveidotāji no HDMI uz VGA ir retums un dārgi, cik lūkojos. Tātad... ? Smile
http://www.ebay.com/itm/HDMI-Gold-Male-V...4ab28e8523

Lēts, bet 20-30 dienas jaagaida.
Par to ko prasīji varu tikai minēt.
nopērc jaunu pc !
Dwight, tāds kabelis neko nedod, HDMI ir digitāls, VGA - analogs, ar to vadu signāls netiek pārveidots.

Man šķiet, ka ar http://m79.lv/ab-556-adapter-hdmi-male-d...68548.html + http://m79.lv/digitus-ab543-dvi-to-vga-a...39392.html varētu strādāt.
HP tirgo HDMI-VGA adapteri pa 40$
(24-01-2012 07:46)PeterB Rakstīja: [ -> ]Dwight, tāds kabelis neko nedod, HDMI ir digitāls, VGA - analogs, ar to vadu signāls netiek pārveidots.
mm
Neko daudz nesaprotu, kam tad tāds kabelis ir vajadzīgs un kur viņu var pielietot?
Atradu googlē, sounds legit.

You can buy a cable with HDMI at one end and VGA at the other. This is not for connecting your computer to your TV to use it as a monitor. It is for connecting your HDMI compatible DVD player/digibox/HDD recorder etc to your TV screen with a VGA input. This is quite common on flat screen TVs nowadays.

Rekur vēl:
NOTE: Your Video card must support digital signal output through VGA port function. Please consult with your VGA card's user manual for more information.
Skaidris
(24-01-2012 07:46)PeterB Rakstīja: [ -> ]Man šķiet, ka ar http://m79.lv/ab-556-adapter-hdmi-male-d...68548.html + http://m79.lv/digitus-ab543-dvi-to-vga-a...39392.html varētu strādāt.

Nu šis arī variants man bija prātā. Laikam būs jānoriskē un jānopērk.
Tākā man jautājums ir par šo tēmu - jaunu nevēršu vaļā.
Nācās pieslēgt lattelecom internetu + TV. Ir modems, dekoderis, vadi.
Dabūju kaut kādu pavecu tv, kam nav scart ports. Ir šāds kabelis http://www.kurpirkt.lv/catalog.php?c=5&c...5&p=45980. Spraud kur gribi, nekas nenotiek.
Gribēju noskaidrot vai tas kabelis nav īsti ritīgs, vai kur citur vaina.

[Attēls: 1000917ay.jpg]

[Attēls: 1000918z.jpg]
man identiskas TV iejas teļukam kas istabā un nekādu problēmu ar dekoderu :/ vienīgais es spraužu aizmugurē, jo priekšā nez kapēc kkas čakarējas
Atsauces saite