EVIL.lv

Pilnā versija: GG serveris @ Evil.lv
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Zinu ka bus par daudz prasits Ok nebus jau jo CS-GG serverisir diezgan viegls un tapec jautashu VAI vajadeetu izveidot jaunu serveri ar Gun Game modu.
jo saprotu ka ar tiem 2 serveriem musu laudiim nepietiek jo to esu ieverojis jau ilgi speeelejot evil serveros . tapec ADMIN Padomaa par shito Smile un jaa ja kas es arii pesakos pirmajaas rindas uz ACC ja bus GG serveris JO GG medz buut daudz chiiteru tapec ar acc uz GG serveri ja taaaaads bus tev nevajadzeetu skopoties Wink un jaa tad nu jaa visi domajat un izsakiet brivi savu nepatiku vai patiku par shito tev visu sheit izlasiito Big GrinBig Grin
Es tevi vsipār nēsmu sijā serverī redzējis,un tu pat nēsi statistikā šijā serverī!(un gribi ACC) Big Grin
aj hvz, smird gg servaki..saakumaa varbuut inchig ja daudz cilveeku utt..bet shausmiig aaatri piebesii.. :/ man taa vismaz liekas. anti.
man gan liekas ka būtu forši, patīk spēlēt gng serveros Smile REC
frenzzi Rakstīja:man gan liekas ka būtu forši, patīk spēlēt gng serveros Smile REC
ja tu esi tas pats par ko tiko ieraxtiita suudziiba tad vari lieki nepostot tu te neesi laipni gaidiits X_X
Ir vins tas pats Smile
Pret, nedomāju, ka kādam patīk GG :/ Labāk būtu, protams, ja kāds no lielajām galvām māk, uztaisīt TF2 serveri =]]]
Pirma dzirdeshana par k-kaadu GG servaku :eek:
libido Rakstīja:Pirma dzirdeshana par k-kaadu GG servaku :eek:
Krč katrs sāk spēlēt ar gloku, atvāc divus, pārej tur uz usp, tad deagle, tad ingram utt. (katru reizi labāks ierocis, katram serverim savs cfg), un kamēr tiec līdz nazim =]]
AIZMIRSTI NAH** ar savu gg serveri! labaak kz vai surf serveri ^^
Īstenībā būtu baigi svētīgi, uzzināju kādu laiciņu atpakaļ par GG serveri un tagad esmu atradis vienu un arī tajā uzspēlēju Smile
Labak dotu priekšroku war3 ...
War3 vai SuperHero - tikai pār manu līķi!
aizmirsti
Chakii Rakstīja:
libido Rakstīja:Pirma dzirdeshana par k-kaadu GG servaku :eek:
Krč katrs sāk spēlēt ar gloku, atvāc divus, pārej tur uz usp, tad deagle, tad ingram utt. (katru reizi labāks ierocis, katram serverim savs cfg), un kamēr tiec līdz nazim =]]
Karoce nu i nah** Tongue
Par gg - iespējams, par tf2 - kaste pašlaik nevelk.
kz un surf - kaut ko tizlāku laikam nav iespējams izdomāt ... ā nē pagaidi... vēl jau nav bijis "cooking" serveris @Smile
sanava Rakstīja:kz un surf - kaut ko tizlāku laikam nav iespējams izdomāt ... ā nē pagaidi... vēl jau nav bijis "cooking" serveris @Smile
vēl varētu ari library silent hours uzrīkot...
es vispar neko nesapratu O.o
varetu padomat
Lapas: 1 2
Atsauces saite