EVIL.lv

Pilnā versija: Faila atversana
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
karoke jautajums man gruts bet jums domajams vienkars ka var palaist speeli ar sadu failu ???????
tev nav bail, ka vaacija kachaajot spelees tev paaris shtukas sodu uzliks?
Ich verstehe nicht Deutsch
pajibak es stradajos cilveks AWESOME Runa ir ir par to ka lai vin u atver?
psc es shito dziives gudriibu nesaprotu, tu atrodies citaa valstii, kur pelni normaalu naudu, bet par speleem kuras pats gribi speleet maksaat netaisies, zjiids.

p.s taadu failu nevar atveert, ja neesi samaksaajis par speeli Trollface
(22-09-2011 16:05)c3nsor Rakstīja: [ -> ]psc es shito dziives gudriibu nesaprotu, tu atrodies citaa valstii, kur pelni normaalu naudu, bet par speleem kuras pats gribi speleet maksaat netaisies, zjiids.

p.s taadu failu nevar atveert, ja neesi samaksaajis par speeli Trollface

cik no jums perk speles un cik kaca? Big Grin esmu painteresejies pie sava interneta deveja nekadi sodi nav lidz tam bridim ja tu neizplati speli talak tas ka es te nokacaju 1 vai 2 speles menesi nevienu neinterese..Tatad turpinam ar zto ka to speli palaista ja jau reiz esmu nokacajis
P.s Patik but ziibam
Es pērku, pirku un nepirkšu.
Saliec tiem failiem galā .jpg, tad vajadzētu atvērt.
(22-09-2011 17:08)erid Rakstīja: [ -> ]Es pērku, pirku un nepirkšu.
Saliec tiem failiem galā .jpg, tad vajadzētu atvērt.
Ja bet tas tacu bildem vai ari es kludos Smile
ar winraru never? izskatas pec failiem kas domati winraram, bet ne lidz galam nokacati...parbaudi un uzliec torentos atkal kacaat...vrb kads 1% ir pazudis...medz gadities
tas ir sacirsts rars
you must be new here
(22-09-2011 19:59)Magic Unicorn Rakstīja: [ -> ]you must be new here

sveiks, es esmu Ro!
Atsauces saite