EVIL.lv

Pilnā versija: Evil.Lv CW serveris
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Labdien, vakarā aizsūtīju sms lai saņiemtu CW serveri, man atnāca NTP cods, ievadu un man bija uzrakstīts kā viņs ir nepareizs, pēc kāda briža atsūtīja vel draugs, viņam kods strādaja, gribu uzzinat kāpēc man pasutot serveri, atnaca nestradajošs kods?

Operators; Bite / +371 277***80 , un web lapā bija rakstīts ka serveris maksa 15sant, bez atnāca sms, ka bija noniemti 20sant, man īsti nav žel šito naudu, bet vakarā bija ļoti nepatikami kad ar draugiem nolēmam pasūtīt serveri lai uzspelētu praccu, un kods bija nepareizs, un pēc tam tie teica ka mez zaudejam deļ ta, ka nav servera. (Kamēr es rakstiju PeterB @ irc.quakenet.org , lai dabūtu serveri)

Sorz par gramatiskam kljudam.
[Attēls: give-a-fuck.php.gif]
(17-09-2011 11:14)Magic Unicorn Rakstīja: [ -> ][Attēls: give-a-fuck.php.gif]
:DDDDD izskatas ka tu esi slims, bet es ne tev prasu, man vajag lai admins iedotu to, par ko es samakasaju
aizraksti redex vai PeterB, vini tev paliidzees
(17-09-2011 12:53)bad_feelings Rakstīja: [ -> ]:DDDDD izskatas ka tu esi slims, bet es ne tev prasu, man vajag lai admins iedotu to, par ko es samakasaju
[Attēls: giving_a_fuck_truck.jpg?w=700&h=474]
[Attēls: and-not-a-single-fuck-was-given-that-day...67x250.jpg]
Citāts:EVIL.LV © 2007,2008,2009
EVIL.lv neuzņemas atbildību par jebkāda veida zaudējumiem, kas radušies, izmantojot pakalpojumus. EVIL.lv patur tiesības nepagarināt pakalpojumu darbības laiku tehnisku vai administratīvu iemeslu dēļ.
[Attēls: 1154115.jpg]
jus esat mani draugi vaine?
(17-09-2011 15:58)Ro! Rakstīja: [ -> ]jus esat mani draugi vaine?
[Attēls: EatShit.jpg]
ne nu ja zaudejat tad jebal nez ko darit
es redzu italiju no savad pagatnes, bet es sapreotu ka italija tomer navb mana telefona nummura jkluda, taoe es sapratu ak nav tomer labi
(18-09-2011 01:58)Ro! Rakstīja: [ -> ]es redzu italiju no savad pagatnes, bet es sapreotu ka italija tomer navb mana telefona nummura jkluda, taoe es sapratu ak nav tomer labi

[Attēls: Everyone-else-is-having-a-good-time-Pret...1244214441]
EVIL.lv neuzņemas atbildību par lietotāju ievietoto saturu.

Kā tad! Kurš šito izdomāja?
Atsauces saite