EVIL.lv

Pilnā versija: fps problemas
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
ta ka mans uzticamais antikais kompis atkal aizlaidis videokarti kartejo taisaulee, man paliek laptops un redexa kaste AWESOME problema tada ka laptops pats par sevi neerts csam un fullskrinaa fps leka no 10-30. bet uz redexa kastes it ka 80 fps, bet kad ieiet serveri ir stabils 30(ar refreshloku 37.5) AWESOME agrak ta nebija ne vienam ne otram kompim..laptopam pec formata (draiveri it ka ir uzinstaleti videokartei) sitai kastei vnk viena bridi Big Grin
gribu cs, bet nevaru sagaidit 1dienu kad dabusu jauno kasti
pat vecajam kompim ar athlon+ 2400 ;256 ramu ; mx440 64mb videokarti bij 100 stabils! Angry
Citām spēlēm fps nav zems? Man bija problēma tāda, ka tf2 lēkāja no 20 - 60 fps. Nācās biosā kaut kādu aizsardzības sūdu noņemt.
te nav citu FPS geimu... vilcienini it ka neraustas Big Grin fishings raustas tapat ka uz laptopa..domaju ka tikai csa vaina :/
+ fps nokrit tikai tad kad ieeju serveri
Tās videokartes vajag normāli pieskrūvēt, lai sazemējās tad nekas nedeg..
tur bij savadaka izeja.. fx kartei izeja bij plataka neka mx, lidz ar to vareja tikai 1 malu pieskruvet no monitora , kas man skiet divaini, jo normali monitoriem tas zilais stekeris ir viena platuma.
UNLIM WEB OFF ?
ROoffx POhujx
Atsauces saite