EVIL.lv

Pilnā versija: electricity
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Ja es nopērku laptopu USA, es varēšu viņu normāli izmantot Eiropā, UK? Kā atšķiras alektrības spriegumi starp šīm valstīm, un vai dators "nenodegs"? Vai nemainīsies baterijas kvalitāte un uzlādēšanas laiks? Vai tas viss neietekmē datora spēju ilglaicīgi un kvalitatīvi strādāt? un kā ir ar mob tel atbloķēšanu, ja tel ir pirkts USA, bet tiktu lietots Eiropā, UK, LV? un tas pats ar elektrību?

Daudz jautājumuj, bet ceru atsaucību no cilvēkiem, kas zin kaut ko šajā lietā.
c3nsor it īpaši
atshiraas tikai dakshinas, uk ir triis dakshinu par us nezinu, jebkuraa gadiijumaa paarveidotaaji ir visaas malaas pieejami. par mobiilo, jaa ja atblokeesi tad vareesi lietot.
paldies, ka mani pasauci, es uzreiz zinaaju ka shis topiks man ir jaaizlasa. me gusta
(12-07-2011 18:19)c3nsor Rakstīja: [ -> ]atshiraas tikai dakshinas, uk ir triis dakshinu par us nezinu, jebkuraa gadiijumaa paarveidotaaji ir visaas malaas pieejami.

us ir 120 V 60 Hz, Uk ir 230 V 50 Hz, Latvijā, 220 un 50 Hz, 230 un 220 neko īpaši neatšķiras tāpēc viss tāpat iet. Visticamāk sadegs, bet ir ierīces kurām var mainīt to strāvu vai arī jālieto pārveidotājs.

(12-07-2011 18:19)c3nsor Rakstīja: [ -> ]par mobiilo, jaa ja atblokeesi tad vareesi lietot.
Ko tu atbloķēsi? Citu antenu piespraudīsi?
Neko nevarēs lietot, jo tur ir citas frekvences. Ir kkādi modeļi, kas strādā, bet lielākā daļa nestrādās nekur eiropā.
Paldies, ļoti izpalīdzējāt.
Nu tie, kuri ļoti grib uzzināt, kas notiks var, piemēram, savam kompja barošanas blokam pārslēgt to sarkano knibuli no 220v uz 120v... Reizēm ir specefekti! Big Grin
Par spriegumiem - jāpēta, kas rakstīts uz barošanas bloka. Manam laptopam rakstīts "100-240V 50-60Hz". Līdzstrāva izejā būs vienāda šā vai tā.
(12-07-2011 18:19)c3nsor Rakstīja: [ -> ]atshiraas tikai dakshinas, uk ir triis dakshinu par us nezinu

stenb 2 dakshinjas un treshaa lai atblotjeetu taas divas ;p
Atsauces saite