EVIL.lv

Pilnā versija: Tf2 serveris
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3 4
Čau!

Cs serveris ir tukšs (jo cs tagad ir nejautra spēle). Varbūt varētu palaist tf2 serveri? Es domāju, ka būtu, kas spēlē, jo kā visiem zināms, tf ir par velti un arī nekādas lielās prasības pret datoru tam nav.
Serveri, kas tik pat kā bija tukši tagad ir pilni. Drošivien, ka evil arī nestāvētu tukšs.
ēvils no cs pāries uz tf2?

[Attēls: okayguy.jpg?1283381711]
(29-06-2011 20:04)guchs Rakstīja: [ -> ]ēvils no cs pāries uz tf2?

[Attēls: okayguy.jpg?1283381711]

Vai tad abus reizē nevar turēt?
es neatceros, kā agrāk bija, laikam, ka PeterB un redex'am sanāca turēt abus kopā.
bija abi kopā
kad bija cs pilns tf ari gandriz bija pilns lagu nebija taka tf serveri on!!!!!
sen jau vajadzēja un ar kautkādu mazo http://www.gamebanana.com/maps/54658 mapciklu.
Tākā tf2 ir f2p, ļoti daudz tauta pievilinās un evilam ir lielākas izredzes nekā iepriekš.
Izredzes lielākas, jo normālu Latvijas serveru ir ļoti maz un tie paši visi ir pārslogoti. Par cik tagad esmu lil bit addicted no TF2, tad šitā ideja ir piece of cake!!!
the cake is a lie!

k not.
(29-06-2011 23:04)guchs Rakstīja: [ -> ]the cake is a lie!

k not.

Nejauc te iekšā Portal! Sleepy
evil 0
(30-06-2011 00:04)zadrachivaju Rakstīja: [ -> ]evil 0

acc off
jūs esat pelmeņsejas
kurš būs mans mediķis ?

Trollface
Solder FTW!
es vakar nohīloju visus savējos tā, ka šie zili aiz overhīlinga palika. un uxus spēlē cs citos pubos, nevis evilā
gief tf2 server pl0x
nada servak plz
BUMP!!!
ja taisa tad vajag kkadu instant action, bez wait time, lai ieiejot uzreiz var speleet un nav uz neko jaagaida, citaadi tur iejot spelee 4 civeeki, neviens negribees seedeet un gaidiit kameer respawnosies, ok thanks
Lapas: 1 2 3 4
Atsauces saite