EVIL.lv

Pilnā versija: Banner mu.evil
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Tātad kādam ir jauztaisa banneris, lai sanāktu krievu un būtu normāla spēlēšana. Rekur kā piemēri http://www.xtremetop100.com/mu-online
Pēc manām domām jābūt kkam vienkāršam, nekas nekustas vnk logo, exp, dropreits, sezona, kruti admini, visi draudzīgi un viss.
da nē, ir obligāti jākustas + jo vairāk spīd, jo vairāk piesaista uzmanību, krievi uz tādiem vien skatās =]
(21-04-2011 17:54)R1berY Rakstīja: [ -> ]da nē, ir obligāti jākustas + jo vairāk spīd, jo vairāk piesaista uzmanību, krievi uz tādiem vien skatās =]

Piekrītu, takā zivis. Mājaslapā iesaku uzlikt valodu izvēli`n`shit
Nu pohuj, galvenais, ka ir kkas.
neviens krievs nenāks spēlēt ja webs izkatās pēc sūdaina āņa
(21-04-2011 20:08)Lēkme Rakstīja: [ -> ]neviens krievs nenāks spēlēt ja webs izkatās pēc sūdaina āņa
<Ro!> kaads uztaisat banneri
<redex> uztaisiet paši
<redex> es rīt pie lapas piesēdīšos
<redex> uztaisīšu topu un šit
ja es prastu, es uztaisītu. ;[
[Attēls: fkitm81c2s2ziip30c1.gif] es labāku nemāku Confused
cyka aizmirsu sezonu
(22-04-2011 17:19)Lēkme Rakstīja: [ -> ][Attēls: fkitm81c2s2ziip30c1.gif] es labāku nemāku Confused
cyka aizmirsu sezonu

sezonu rāda, kad ieiet serverī.. Season 3 episode 1

Uztaisi normālu un būs pizdata.
Vieniigajam pro photoshop pacanam, ko es paziistu ir sapliisis kompis. Tiehsaam neviens nevar uztaisiit normaalu banneri? Ja galiigi nav variantu es varu vilkt photoshopu un meegjinaat kko pats uztaisiit..
nahuj tur krievijas karogs? :DDDD
(26-04-2011 22:00)EdaZ Rakstīja: [ -> ]nahuj tur krievijas karogs? :DDDD

Lai krievi ietu spelēt cik es sapratu! AWESOMED
npk Trollface
vot to es saprotu xDDDDDDD
(26-04-2011 22:18)`SQUIRREL Rakstīja: [ -> ]npk Trollface

[Attēls: tumblr_lhntfitZet1qdvatvo1_400.jpg]
Atsauces saite