EVIL.lv

Pilnā versija: vote
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
niks - rew

http://evil.lv/ps3/player.php?id=224

Vēlos lūgt savam acc klāt voti. Esmu atsācis bieži spēlēt cs un bieži serverī gadās tāda situācija - liela mape, maz cilveeku, 5 min un serveris tukš ! Voti neizmantotu savam priekam, vnk censtos kko darīt lai evil.lv būtu pilnāks! Wink

cheers ! Cool
+++ rec +++
atbalstiitis tiek shis jauneeklis.
REC!!!
REC - ja tiesam darisi to ko uzrakstiiji Tongue
(07-04-2011 16:09)Soader-Karlis^ Rakstīja: [ -> ]REC - ja tiesam darisi to ko uzrakstiiji Tongue

par to var neuztraukties, darīšu gan ! Wink tākā mazās mapes personiski man nepatīk.. tāpēc likšu tikai servera vajadzībām ! Tongue
(07-04-2011 15:39)Wolfucis Rakstīja: [ -> ]atbalstiitis tiek shis jauneeklis.
vienmeer visi nak prasiit kko, kad uzskata, ka pedejaa laikaa biezji saakushi speeleet. kapeec nesaak ar vaardiem- es te jau ilgu laiku biezi speeleeju..
pec statistikas tavam nikam, tu neko biezi nespeelee, ne vairaak ka 40 min dienaa un taas pashas izdaliitas uz 3 vai 4 reizeem. nezinu gan vai tev tik loti vote ir nepiecieshama.
reCOCK
(07-04-2011 17:34)c3nsor Rakstīja: [ -> ]vienmeer visi nak prasiit kko, kad uzskata, ka pedejaa laikaa biezji saakushi speeleet. kapeec nesaak ar vaardiem- es te jau ilgu laiku biezi speeleeju..
pec statistikas tavam nikam, tu neko biezi nespeelee, ne vairaak ka 40 min dienaa un taas pashas izdaliitas uz 3 vai 4 reizeem. nezinu gan vai tev tik loti vote ir nepiecieshama.

oi nu piedod, ka nesāku tieši ar tādiem vārdiem Angel nu jā liela jēga ir spelēt, ja ieeju serverī kur 5 cilvēki spēlē un pec 5 min vinji jau pazūd lielo mapju dēļ ? :o
atbalstu !
c3nsor ko tu tur murmini ?? zhel ka kadam tiek vote? pats gribeetu speeleet serverii kur ir dazhi cilveeki vai nav vispar.. veel kko piepisies par nospeeleetajaam minuuteem
par
kautvai
(07-04-2011 20:13)Ro! Rakstīja: [ -> ]kautvai
++++++
(07-04-2011 20:09)Andris Rakstīja: [ -> ]par

šajos vārdos ir spēks
recccc
(07-04-2011 22:41)Maniaks Rakstīja: [ -> ]recccc

+1
es esmu iereibis tpc rec
Lapas: 1 2
Atsauces saite