EVIL.lv

Pilnā versija: Bans no unlimited.
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Sveiki! Esmu saņēmis nepamatotu banu.

Tātad :
1) Banned nick - LuCeQ.
2) Banned IP - 188.112.152.62
3) Bana ilgums - mūžīgs
4) Bana iemesls - whq
5) Bana laiks/datums - 23:13, 2011. gada 1. aprīlis
6) Admins, kurš nobanoja - unlimited

HLTV demo; mape, kurā saņēmu banu - de_nuke
rīt paskatīšos. 2 varianti vai nu tev ir wh vai arī tu esi nereāli debīls un tev veicas.
Debīlismam tur nav nekāda sakara.
ja tu tupa vnk skrien un šauj tad ir gan sakars. nāves var norakstīt uz pietēlošanu. Rīt nostīšos īsāk sakot.
A ko Tu serverī dariji? Neskatijies? Dzēruma pakāpē likās ka wh ir ? Ja reiz neesi uzreiz pārliecināts.
(02-04-2011 00:04)Patrona Rakstīja: [ -> ]A ko Tu serverī dariji? Neskatijies? Dzēruma pakāpē likās ka wh ir ? Ja reiz neesi uzreiz pārliecināts.

es esmu pārliecināts un ne par to vien! GTFO!
manuprāt ir - precīzak slēgā iekšā. vnk tupi skrien un nepārbauda. moments 16:30 un tamlīdzīgi vien ir ko verti. būtu walhaks varētu pastīties arī uz ko skatās caur sienām. reakcija reizēm ir uz jautajuma zīmes. īsak sakot, lai vel kāds pastās objektīvākam lēmumam
Demo luudzu ieliec pareizu.
(31-03-2011 22:31)redex Rakstīja: [ -> ]tu pretīgi spēlē
Likās tīrs.
(02-04-2011 10:00)Dwight Schrute Rakstīja: [ -> ]Demo luudzu ieliec pareizu.
blakus 1 mapi iepriekš de_nuke stāv :?
(02-04-2011 00:04)Patrona Rakstīja: [ -> ]A ko Tu serverī dariji? Neskatijies? Dzēruma pakāpē likās ka wh ir ? Ja reiz neesi uzreiz pārliecināts.

BOSS pasties demo pls
aizmirsu piefiksēt laiku bet tas moments ielā ar awp vienkārši centrā nostājamies un gaidam kad no jumta lodziņa tupus lēnām lien arā playeris

(02-04-2011 10:05)scrolllock Rakstīja: [ -> ]

īsti neredzu jēgu no tevis kā unbanista nevienu topiku neesi izskatījis vienkārši tik tupi kaut ko iepļūti
(02-04-2011 12:12)Andris Rakstīja: [ -> ]aizmirsu piefiksēt laiku bet tas moments ielā ar awp vienkārši centrā nostājamies un gaidam kad no jumta lodziņa tupus lēnām lien arā playeris

īsti neredzu jēgu no tevis kā unbanista nevienu topiku neesi izskatījis vienkārši tik tupi kaut ko iepļūti

Nu tas čels pirmstam šāva uz viņu 1x, bet tapat tur nevareja redzet no kurienes un nu narkomana reakcija
(02-04-2011 13:01)UNLIMITED Rakstīja: [ -> ]
(02-04-2011 12:12)Andris Rakstīja: [ -> ]aizmirsu piefiksēt laiku bet tas moments ielā ar awp vienkārši centrā nostājamies un gaidam kad no jumta lodziņa tupus lēnām lien arā playeris

Nu tas čels pirmstam šāva uz viņu 1x, bet tapat tur nevareja redzet no kurienes un nu narkomana reakcija

Jā, viņš izšāva uz manis, un to es dzirdēju, tāpēc nekavējoties mērķēju tur, jo skaņu nāca no tās puses, un loģiski, ja awp šauj, tad visticamāk viņš būs uz jumta.
Saņemieties un pasakiet gala lēmumu par manu banu. Vai vismaz epizožu laikus, kur kaut kas varētu būt, lai varu izskaidrot, ja nepieciešams.
ir vēl vismaz 2as 100% vietas no kurienes varēja awp šaut ! Bet nu citi momenti vairak interese, jo tu tupa neskaties kas tev aiz muguras notiek vai pie saniem, kad tur neviena nav
Tad nosauc tos laikus, lai varu paskatīties un izskaidrot, nevis bezsakarā tagad būs man jāmin, par ko Tu varētu runāt. Pamatā es visu varētu balstīt uz skaņu, jo baigi labi esmu iemācījies spēlēt tieši uz to, pat pārāk labi, šķiet.
Procentuāli visvairāk šauj no tās pozīcijas.
es saprastu, ja tu uztēmētu un skrietu tālāk bet tu pohujā turpini mērķet kamēr izlien tas poh ka no malas var kāds izlīst
Tajā situācijā noteikti gudri ir skraidīt tur, nevis nošaut viņu, ne? Loģiski, ka viņš šaus vēl, kamēr nošaus, jo augšā jūtas komfortabli ar awp, lielāka iespēja tomēr, ka viņš izlīdīs, nevis kāds no malas.

Un tas ir ķipa tas slavenais ūberAndris...
(02-04-2011 17:28)LuCeQ. Rakstīja: [ -> ]Un tas ir ķipa tas slavenais ūberAndris...

vel viens tads joks no tavas puses un tu vairs neredzeesi saules gaismu, puis!
:DDDDD Tas nav joks, nepareizi uztvēri + Un saules gaismu es pavisam noteikti redzēšu, jebkurā gadījumā. Wink
Lapas: 1 2
Atsauces saite