EVIL.lv

Pilnā versija: MU RR VAI NE
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
Lai zinatu spelet talak vai ne pagaidam kamer vel nav web utt... ir aptauja.. piejnemu ka pec shis aptaujas tad ari izlems par to vai bus tikai itemu rr, vai visa rr vai atstas visu ka ir tiem kas kko ir saspelejushi...
ja būs pilnais rr, tad visticamāk, ka būs karš un es sākšu spēlēt to dranķību
Big Grin
Tie, kas nezin ko vēlas - ņemiet NO RR.
itemu rr plssss, itemus navariisim peec tam =]
Es nesaprotu par ko jūs runājat, bet nobalsoju.
nu ja rrseto tikai itemus tas ari ir ok.. ;] tad vismaz laiks nav pilnigi veltigi izmests... ^_^
vajadzēja vēlvienu iespēju, GeL piedāvāto rr!
Ja nebus rr neviens cits jauns speletajs nespeles sheit
kapeec nevar balsot par izdzeeshanu? hehe
neko rr.
Citāts:kapeec nevar balsot par izdzeeshanu?
(26-03-2011 19:18)zadrachivaju Rakstīja: [ -> ]Ja nebus rr neviens cits jauns speletajs nespeles sheit

+ ja rr tad gēla piedāvāto variantu bet manuprāt ar maziņu uzlabojumu
par katru resetu iedot 500 punktus nevis pilnus tos 6k tiem kam ir pari 3 resetiem Smile
vajag visu rr un mazaako exp un drop rate
Citāts:kapeec nevar balsot par izdzeeshanu? hehe
(27-03-2011 02:36)Andris Rakstīja: [ -> ]
Citāts:kapeec nevar balsot par izdzeeshanu? hehe

Banu tev!
rr runescape?
Davai viss nsokaidrots rr
(27-03-2011 11:51)Ro! Rakstīja: [ -> ]Davai viss nsokaidrots rr

bled kuraa vietaa rr? iznem no votes aaraa tos kas nespelee mu un nobalsoja, tur nekas nepaliek. izeed dirsu, kada tev jeega no rr? taapt bomzis buusi tur.
(27-03-2011 12:04)c3nsor Rakstīja: [ -> ]bled kuraa vietaa rr? iznem no votes aaraa tos kas nespelee mu un nobalsoja, tur nekas nepaliek. izeed dirsu, kada tev jeega no rr? taapt bomzis buusi tur.

pashol nahyuj, tu blje savaacies savus exc setus, kad goldenus vareeja easy nosist un tgt seedeesi afk visos spotos un neveinam opt nedosi.
mudaks jobanais, es mu severii tiku dienu veelaak nekaa visi tad jau goldeni bij stipri uztaisiiti. visas exes ko savaacaam ar ruudi bija suuri un gruuti sistas ar 4000 potionu paliidziibu. veelaak jau pie 4 reseta protams palika vieglaak. ne jau tu divas nedeelas tureeji pc 24/7 iesleegtu un tagad kko niid ka citi var goldus nosist bet pats lohs neko nevari izdariit.
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite