EVIL.lv

Pilnā versija: Kaut kas neiespējams ! *nepaties bans*
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
http://evil.lv/showthread.php?tid=5581

Jūs pilnībā esat...!? Kā man var palikt bans, ak, Dievs. Tas cilvēks, kas aizlēdza ciet vispār demo noskatījās?! Tas, ka viņš mani nobano bezpriģelī ir normāli? Jūs ar savām galvām domājat? Es pieprasu unbanu, jo bans ir nepamatots, un pat ja iemesls būtu wh, tik un tā šis bans paliktu nepamatots.!
Es vēlos, lai kādi citi, sakarīgi, cilvēki izskata demo, nevis kā tajā topikā pirmajā postā uzdirš bezsakarīgi atpakaļ, kaut vai vajadzēja skatīties demo un apspriest vai man ir cauras sienas vai nav ! nenormālie.

demo - http://evil.lv/demo/evil-1103230119-fy_pool_day.dem.zip

-Niks: :@
IP: 81.198.251.11
Ilgums: ∞
Iemesls: 0
Admins:Vi4a
Datums:2011-03-23 01:39:17
Aktīvs:Jā
Jums nav jāskatās, kāds es esmu cilvēks, bet admina kļūda !

APSPRIEŽAT, VAI MAN IR CAURAS SIENAS, NEVIS MANUS KOMENTĀRUS !
nez, bet kā iemeslu rakstīju vispār citu, bet nu ok, iemesls tāds tāpēc, ka nespēlē godīgi.
Nomainat kāds viņam iemeslu no ''0'' uz ''wh''

zināji to, ja mēģina slept, tad to ir vieglak pamanīt nekā kad neslēpj?

p.s. Kapēc tu domā, ka es tev uzdirsu.? es vnk pamatoju tavus 6kārtējos pamatojumus.
(23-03-2011 10:45)svenc Rakstīja: [ -> ]Es pieprasu unbanu, jo bans ir nepamatots, un pat ja iemesls būtu wh, tik un tā šis bans paliktu nepamatots.!

Kefīr, tev tas tik tiešām nebija jādara Sad
btw, kāds demo noskatījās?
Kā var neatšķirt sound/luck/skill no [] ? Huh
Es ēdu desmaizes šorīt un skatījos.
brēkt, ka man poolday mapē [] ir pilnīgi lieki, es zinu, kur cilvēki atdzīvojas. Esmu tur pietiekami ilgi spēlējis. Kaut Kefīr tu man aiz muguras stāvētu un skatītos, kā es spēlēju, es spēlētu tā pat.
Citāts:*DEAD* svenc_ Angry : tapat te neviens spelet nemak

Tu knapi kādu nošaut varēji. Confused

Izskrēju cauri demo, nekas uzmanību nepiesaistīja. Bet neesmu objektīvs, lekcijā ar skaņu nevaru noskatīties.
Man pēdējās dienās vienkārši neiet, spēlēt kaut cik ta es māku, tāpēc tā pateicu. vispār nezinu kāpēc es tā pateicu, man nervi ir saēsti, drīz vajadzēs unbindot y burtu.
es es ar austinam tik ar knapu skanu spēlēju jau kādu gadu tāpēc es nemaku teikt, bet nu pooldayā ar skaņu?!
lab. bij daži momenti kur tu vnk šauj kur ir( tie nebija dzimšanas vietās), tad atkal nonūbo utt..

Viss tgd ir atkarīgs vai Andris ir izmazgājis ausis un spēs visus onkuļus dzirdet kā tu to varēji vai ne.!
(23-03-2011 11:51)svenc Rakstīja: [ -> ]Man pēdējās dienās vienkārši neiet, spēlēt kaut cik ta es māku, tāpēc tā pateicu. vispār nezinu kāpēc es tā pateicu, man nervi ir saēsti, drīz vajadzēs unbindot y burtu.

Tu nervozē spelejot csu?
Ja jā, tad labāk nespēlē un Vi4a tev izdarīja pakalpojumu, lai tu galīgi nesabeigtu savus nervus.. Tgd ta4 brīvlaiks, izej ārā paelpo svaigu gaisu un nomierinies no csa. Velāk teiksi man paldies, ka paļīdzēju tev nesaēst nervus pilnīgi.Wink
man arii bija probleemas ar kuraam nevareeju tikt galaa, bet kefiirs man paliidzeeja...
thx.
ja vel kaadam kefiirs ir paliidzeejis, droshi rakstiet.
nejau tikai uz cs pamata, esmu nervozs. Tikšu pie unbana un vēlāk iešu ārā dzert, tu arī paelpošu.
ne nu kjuC tu esi djaugs Sad
tu zini kuj ciljveeki atdzivojas? izskaidjo shito ludzu Sad
(23-03-2011 13:05)svenc Rakstīja: [ -> ]nejau tikai uz cs pamata, esmu nervozs. Tikšu pie unbana un vēlāk iešu ārā dzert, tu arī paelpošu.

Dzert?... Un ko tālāk? Zāle, heroīns, lētas prostitūtas un rokmūzika?
Saņem sevi rokās dēls! Angry
neslīgstat offtopikā, es gaidu unban.
nav tur nekā,bet mani labāk neklauseties
Es kautkur biju dzirdējis, ka spēlēt serverī ir privilēģija nevis ''tavas tiesības''

p.s. admin abuse nebija perm ? AWESOME

Edit:
(23-03-2011 10:45)svenc Rakstīja: [ -> ]Jūs pilnībā esat...!? Kā man var palikt bans, ak, Dievs. Tas cilvēks, kas aizlēdza ciet vispār demo noskatījās?! Tas, ka viņš mani nobano bezpriģelī ir normāli? Jūs ar savām galvām domājat? Es pieprasu unbanu![/b]
šeit tu pieklājīgi nosauci adminus par idiotiem, un pieprasi lai tev noņem banu. Trollface
check it tu te nemaz nedrīksti rakstīt. Sad
Un nē admin abuse ir gag/kick/ban 120 min.
(24-03-2011 00:04)svenc Rakstīja: [ -> ]check it tu te nemaz nedrīksti rakstīt. Sad
Un nē admin abuse ir gag/kick/ban 120 min.

Kur tas ir rakstīts? :DDD
standarta noteikumi. Un tur vispār ar aa nav sakara.
Lapas: 1 2
Atsauces saite