EVIL.lv

Pilnā versija: LABS!
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Admins kas tad te un vi4a nospriedaka man ir wh! Big Grin pat nevienu bridi neredzeju vinus mani verojam nu bet varbut veroja jo admini var skatit abu komandu speletajus Big Grin Un pirmkart man wh nau! otrkart cerams kadam no jums ir austinjas treskart jus njifiga nesaprotat kurs cito un kurs ne :* , pa vi4u toch to zinu ka nesaprot! 3kart veletos lai man nonjem banu bet ja ne ta ne nau jau vienigais servers, bet man patik cilveki kas seit spele un pati web.Gaidishu bus bus nebus nebus!
Mape fy_icewrold sodien 15:37 lkm
demo- http://evil.lv/demo/evil-1102281537-fy_iceworld.dem.zip
ID:
41127
Niks: SHITLLERS

IP:
80.233.181.199
Ilgums:

Iemesls:
wh
Admins:
Kas tad te?
Datums:
2011-02-28 15:53:57
Aktīvs:
Nah banu saraksta nav nemaz tava nika?
ir jau ir stripinja prosta Big Grin 15:58 Big Grin
oj 15:53. pasties pec ip Big Grin
banoju es, iemet demo. Un nika nav, jo nepaspēju nobanot cerēju lai pašaudas līdz mapes beigām, bet izgājā ātrāk Smile

ā demo ir, nu tad skatamies Smile
Nez skatijos,nekas tāds aizdomigs nelikas,biezi uz skanu spēlēja,jā skatijās sienās,bet tā var labak dzirdēt spēlētājus,tacu tā ari nebija neviens frags tiri skatoties caur sienu,vai sausana caur sienu + šodien ar viņu kapāju un nevienu reizi no 10-15 reizēm ,ko viņs mani nošāva iepriekšēja icā nebija pat aizdomigi. + neviens ice neiet slowa un tur pat nebutu aizdomigi,ja caur sienam liktu visus hs.
ne nu viagru es panjemu heda caur sienu bet tas tiri uz haljavu jo redzeju ieprieks ka tur staveja vairaki! Big Grin kas tad te ari caur to muriti panjemu Big Grin
Nu pēc ice diezin vai kko varēs noteikt, tur visi skrien un šaudas par def stūriem. Jāiet pie čaļa un sattiem jāskatās kad ir spēlējis un jāvelk normālas mapes demo. es to varētu izdarīt, bet ... Unlims teica ka wh atpazīst sikai tie kas spēljuši CW. CW laikam ir CS Stenlija kaps.
Atbild ludzu kads kas bus kas nebus? gribas uzspelet. un lai zinu vai meklet jaunu normalu serveri vai ne!
(01-03-2011 06:50)Laipnais Cālītis Rakstīja: [ -> ]Nu pēc ice diezin vai kko varēs noteikt, tur visi skrien un šaudas par def stūriem. Jāiet pie čaļa un sattiem jāskatās kad ir spēlējis un jāvelk normālas mapes demo. es to varētu izdarīt, bet ... Unlims teica ka wh atpazīst sikai tie kas spēljuši CW. CW laikam ir CS Stenlija kaps.

Pareizi tu saki,un unlimu neklausies,ganjau tas viņam bija atkal kāds emociju uzplūdums.
Pazudi tu 4iteri no si servere es tevi vakar ar redzeju ka tu slegaji ieksa kubikus
[Attēls: adolf%20shitler.jpg]
Es vakar redzeju ka tu trenka adinju!
(01-03-2011 15:04)SHITLERS Rakstīja: [ -> ]Es vakar redzeju ka tu trenka adinju!

tas ir kas aizliegts?

p.s lai nedabūtu warnu un andris neaiztaisītu šo topiku dēl mana nekorektā posta, tad es domāju, ka Nauris nekļūdas, bet ja ir kļūdījies, tad tas ir dēļ vecuma, jo uz vecumu cilvēki vairs nav tik vērīgi un dzirde arī sāk pasliktināties.
(01-03-2011 06:50)Laipnais Cālītis Rakstīja: [ -> ]Unlims teica ka wh atpazīst sikai tie kas spēljuši CW.

LooooooooooooL
kāds man ar to sakars?
sūda aimeris :/
5min Smile
Atsauces saite