EVIL.lv

Pilnā versija: Acc for edLe
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
* edLe (kādreiz Vertu)

* 19. gadi

* Protams uz puba, līmeņi hmm sākumam pietiktu ar pirmo līmeni.

* Stati nezinu kapēc ir vairāki, iespējams mainīgās ip dēļ
1. Niks Vertu, 148h play time
2. Niks Vertu, tagad edLe, 70h play time
3. Niks edLe, 5h play time

* Pieredze ir diezgan liela, sākot no pubiem līdz jailbreak serveriem. (wisp.lv - pub, izzy.lv - pub, un lielākais identy.lv, tieši identy guvu vislielāko pieredzi tur biju visu serveru admins, t.i. war3, gg, jb, dr. kā arī esmu tur vēljoprojām gan serveru admins, gan web administrators, vienīgais tur diemžēl ir pazuduši daudz serveri, palikuši ir tikai dr un jb.) Pēdējā laikā spēlēju tikai pubos un evils ir tas, kuru apmeklēju visbiežāk.

* Esmu skolnieks, mācos 12.klasē Rīgas 49. vidusskolā. Cītīgi mācos (nosacīti), bet tā brīvajā laikā eju pačillot kaut kur, vai arī sēžu un drotoju counter strike. Kā arī patīk ziemā uz dīķa paspēlēt hokeju un vasarā kādā no vietējiem laukumiem uzkapāt basīti. Nodarboties nenodarbojos ar nevenu no sportiem nopietni, bet prieka pēc pēc stundām neatteikšos uzspēlēt.

P.S. Nezinu vai uzskatāt vai rakstu par ātru vai kā, bet ja piešķirsiet acc noteikti nelikšu Jums vilties.
xD
2 lvl nevelies vertu? xD
Interesanti
anti - otro reizi redzu
Anti, vispār nekad neesmu redzējis tevi. Domāju adminu ir pietiekam.
es pat sudigi atceros tevi
(27-02-2011 14:04)guchs Rakstīja: [ -> ]es tevi nezinu.
4ailiits jau tiiri normaals. Bet tikai neviens tevi neatceras . Paspēlē 2 men. Wink būs oke.
ja tu pateiksi kā saka vista būs rec
ne tak
nee

ghvggt
try later
Atsauces saite