EVIL.lv

Pilnā versija: Mapcikls
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
evil Sākot ar rītdienu dienas mapcikls būs:
Citāts:de_dust2
de_cbble
de_cpl_mill
de_dust
de_aztec15
de_cpl_strike
de_inferno
de_hell
de_nuke
de_remains

Klāt nekas netiks likts, drīzāk gan varētu izņemt kādu karti, pēc jūsu ieteikuma. Lai mazinātu vienveidību varētu piešķirt vairāk vote tiesības.
Discuss.
Interesē jūsu domas par secību.
Varētu pat kabeli izņemt, jo parasti aizbēg.
traina nav Sad
de_dust un aztec nevajadzētu likt blakus

jeb - aztec <-> inferno vietām.
man voti! Smile
cbble ārā! Cilvēki bēg! :/
de_remains ftw
cbble, aztec off. train on
mill off. tuscan on
Labi kabeli izņemsim, bet kāpēc jums nepatīk acteks? Tuskanu sākumā vajag likt ar votēm, lai cilvēki pierod.
lol, ar cbble VIENMĒR ir pilns serveris, nav jēgas ņemt arā, acteks sūkā, +mjolby,tuscan?
(25-02-2011 19:31)Smokijs Rakstīja: [ -> ]lol, ar cbble VIENMĒR ir pilns serveris, nav jēgas ņemt arā, acteks sūkā, +mjolby,tuscan?

++++++++++++++++++++++++++++++++++

tad jau labāk inferno ārā nekā cbble.
Normalas mapes,iznemot de_remains.
(25-02-2011 19:42)everby Rakstīja: [ -> ]Normalas mapes,iznemot de_remains.

[Attēls: ycgfs186b10bka01efoo.gif]
train droši var uz voti ,de_remains nav ticis spēlēts,tāpēc nemāku spriest,bet tā mapcikls Nic3 Smile
man patīk visas šitās mapes - plds ka nav train. aztecs rullē
mapcikls izskataas ok, bet zheel ka nav tuscans :/
(25-02-2011 21:56)Soader-Karlis^ Rakstīja: [ -> ]mapcikls izskataas ok, bet zheel ka nav tuscans :/

ja liksiet regulāri votes uz tuskanu un un cilvēki speles nomainīsim millu uz tuskanu
mjolby vispār reāli besī ārā, hell iepatikās, bet dolby nu kretinē. Tā mapcikls izskatās labs, es gan gribētu klāt train un office, bet cilvēki no šīm kartēm bēg Smile
remains ara, cbble paliek, mjolby un trainu varetu pielikt
remains ārā, cbble paliek
kur prodigy? Rage
Lapas: 1 2
Atsauces saite