EVIL.lv

Pilnā versija: Vai šāda ir admina cienīga izturēšanās?
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
Tātad, jau no manas parādīšanās serverī ir īpaši izcēlies admins Smokie. Vinš uzskata, ka ir baigais dievs, pats neievēro noteikumus, piemēram, rupji lamājas, dara to ļoti bieži, bano cilvēkus bez iemesla. Un tagad nobanoja arī mani, bez iemesla. Kāda ir jēga no šāda admina? Daudz spēlētāji un admini man piekristu, jāpaskatas tikai demo, kur ir vinw. Ja admini neatzīst, ka vinš pārkāpj noteikumus, nu tad es nezinu. Varbūt tadu vajag nahren izlidināt? Smokie, tu neesi nekāds dievs, tu esi nulle. Un kādreiz ar savu lecību tu iebrauksi auzās. Nebūtu tev acc, tu tā nesprēgātu.

Neliels fragments, ja ir vēlēšanās var paskatīties ari de_nuke demo, ap plkst. 19:40, 20.02.11. Šis nav ne pirmais, un ne pēdējais gadījums. Un kuram tad te noteikumus vajadzetu lasit?

*DEAD* XXXXXXXXXXXXX : /me

*SPEC* Smokie : TAK EJAT NAHUJ

*SPEC* Smokie : urodi bladj

mltkz (RADIO): Fire in the hole!
*DEAD* unlim : Big GrinBig Grin
*** mltkz killed Finger on the trigger with a headshot from m4a1 ***
*SPEC* Smokie : kur jus granatas metat

*DEAD* damch : :*

mltkz killed ibio-meicha with m4a1
ADMIN unlim:Aizbaaza muti Smokie uz 10 minuteem : ( say / say_team / voicecomm )
*DEAD* kaukaza gustekne : ka tu runa?

*DEAD* unlim : Big GrinBig Grin
RussoBalt killed mltkz with galil
ADMIN Smokie: Atbriivoja Smokie
*SPEC* Smokie : nejoko

*DEAD* unlim : u mad?
Bored? Try listening to music!
Music Commands: say /music | say /stopmusic
*SPEC* Smokie : zaibali

*SPEC* Smokie : penji

*DEAD*(Counter-Terrorist) NIKE G : upi aughss

Kicked by Console: "ok (banned for 50 min) [Palasi servera noteikumus http://evil.lv/ !]"
Kicked :"ok (banned for 50 min) [Palasi server
nu labi varbut vins bija uzvilkts, bet OMFG, nobanoja uz 50 min ! tagad ej iecert vēnā + beidz rakstit š vietā w , tas ir debīli Rage Rage Rage
Vinš ir uzvilkts katru reizi, kad spelē cs, jo ir zadrots, kuram rokas trīc. Un murmuli pisies, kā gribēšu, tā rakstīšu.
ka tu man zajebal
mled tu pats katru dienu raxti vel lielaku suudu un zarazu! wwwww
Netaisiet te nekādu oftopiku, ja nav ko teikt sakarā ar tēmu, tad paklusē.
like boss
Andri, es tavu gudro domu nesapratu.
[Attēls: LargeThumbnail.jpg]

DEAL WITH IT!
(20-02-2011 20:23)Lēkme Rakstīja: [ -> ]ka tu man zajebal
es no deguna izrāvu 3 spalvas, jeb matus!? tas ir labi vai slikti?
Piekrītu autoram.
(20-02-2011 20:36)erid Rakstīja: [ -> ]es no deguna izrāvu 3 spalvas, jeb matus!? tas ir labi vai slikti?

Smadzeņu trūkums organismā, man tevis ir žēl.
(20-02-2011 20:37)PeterB Rakstīja: [ -> ]Piekrītu autoram.

es biju domājis tieši to pašu ar savu iepriekšējo postu! pārsteidzoši!
(20-02-2011 20:24)kaukazagustekne Rakstīja: [ -> ]Netaisiet te nekādu oftopiku, ja nav ko teikt sakarā ar tēmu, tad paklusē.

[Attēls: stooopiddog.gif]
ne nu nav smuki jā Big Grin ta jau būtu vienalga, ja vien pirms tam pats negagotu čali par lamāšanosSmile proties smokij
(20-02-2011 21:05)UNLIMITED Rakstīja: [ -> ]ne nu nav smuki jā Big Grin ta jau būtu vienalga, ja vien pirms tam pats negagotu čali par lamāšanosSmile proties smokij

tie lamuvārdi nebija mērķēti kādam konkrēti, bet vispārēji, jo man zaibal jau 3-4 raundus pēc kārtas nomirt dēļ tā, ka savējie flashkas met zem kajām, ko padarīt ka nerviņš uzdot ==]

nobanoju, jo tu provocē un krīti uz nerviem gandrīz katru raundu un katru karti, nevis tieši par šo iemeslu un acīmredzot es neesmu vienīgais kam tu besī
Citāts:acīmredzot es neesmu vienīgais kam tu besī

thumbs up ! :sleepy:penis
Zb nomirt? Big Grin,tas tak ir tikai pubs,pēc idejas cs vispar tik daudz nevajadzetu spelet.

Bet atbrivot sevi no gaga šadā gadijumā,kad citam būtu 100% gags un nobanot nesakarīgi jau nu gan nav smuki.
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite