EVIL.lv

Pilnā versija: access
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
¤ Anti
¤ Pilni 21
¤ Pub iesakumaa pietiktu kaut vai ar 2limena acces
¤ http://evil.lv/ps3/player.php?id=11136
¤ hmm... steamed gamerx.lv , chill.lv , battle.lv(sen) kso (sen) ,valsts.lv , 4id.lv / kz - trick-jumps.lv
¤ Esmu 21 gadu vecs , nemacos - stradaju - auto servisa , brivaa laika nav daudz pa brivdienam vai pec darba vakarpuse . Ar draugiem/meiteni atpushos , kaa nu kuru reizi gadas. Patik uzspelet kadu raundinu. Patik Futbols agrak speleju 12 gadus "FK Riga" Muzika protams .
Nu tas taa iesakumaa viss...

Velu veismi visiem - ko nu katrs dara Smile GL & HF
Kas tu esi? ANTI
Serveri redzets itka jau ir, bet nu nepietiekami bieži. Kā jau pats raksti tev nav īpaši daudz brīva laika, tādēļ pieņemu ka serveri esi redzams vakaros, kad serveri ir pilns ar adminiem.
Manisprāt tava kandidatūra neder
(18-02-2011 00:06)Andris Rakstīja: [ -> ]http://evil.lv/showthread.php?tid=1336
AIZMIRSTI

Mju atradi 5 gadus vecu lietu , tas bija sen un nav taisniba vairs Big Grin
bet kā mēs varam zināt ka līdz šim to neesi darījis??
mju ko lai saku ?? ja ir kur saglabajies demo no ~ pedejiem 2 meneshiem tad vari skaties visus + tad kad speleju ar [] speleju caur non steam - tagad steamots , tad man bija ~16
mjau es tev ticu ! Smile
(18-02-2011 00:27)R0x P0x Rakstīja: [ -> ]mjau es tev ticu ! Smile

???? ka to saprast ?
nebuus....
Jauks cilvēks Smile vēlāk meiģini atkal
REC..........
omg elvijs :<
[Attēls: 0sbyscw9hi6ckscwvsar.jpg]

(18-02-2011 08:50)Vi4a Rakstīja: [ -> ]rec, jo zināms čels, gan dzīvē, gan csā Wink
pirmo reizi redzu anti
rec, jo zināms čels, gan dzīvē, gan csā Wink
+ es jau neprasu nekadu mistisko acc , pietiktu kaut vaj ar 2lvl
Nē, tiešām, iemācies vispirms normāli rakstīt. 21 gads un tik nelāgi ar gramatiku. Sad
Esi aktīvāks forumā, paspēlē vēl nedaudz, jo kā jau 100 reižu tas ir teikts, ir arī tādi krekeri, kas acc prasa ar 200 un 300 nospēlētām stundām! Un ŠIS jau nu noteikti nenāk par labu tavai reputācijai, gribi to vai nē, noticis pirms gada vai četriem! Wink
Kāds sakars te ar gramatiku? Nav man uz datora tilds birojs. Nu neko nesaku par to atgadijumu , un zinu ka nekas labs tur nav , bet ir bet man pietiekami liela pieredze iekq7š acc , pie tam esmu bijis admins diezgan populāros Latvijas serveros admins.
Lapas: 1 2
Atsauces saite