EVIL.lv

Pilnā versija: de_mjolby6
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
yo, piedāvaju kārtējo karti, domāju ka viņa ļoti labi iederēsies pubā, karte nav liela, manuprāt, pilnībā atbilst 10x10 publikai, nav tumša, ātri var tikt uz spotiem, var viegli appist viens otru, principā, ideāla pub karte, kas ideāli atbilst normālai gaļai/jautrībai, lai arī sākuma iespaids ir, ka šeit ir simtiem logu/trubu/jumtu, tad tik traki nemaz nav, A/B plantus var ātri sasniegt un uzplāntot, kas nedos iespēju CT salīst pa visiem jumtiem un kempot, principā šo karti var pilnība apgūt 1-2 uzspēlējot, jo viņa ir pamaza, bet tanī pašā brīdi ar daudz ejām, variantiem, kas dos iespēju, tikt visdažādākajos veidos uz spotiem, jo karte ir salīdzinoši par labu CT, bet kā jau teicu, ja smadzenes ir, šeit var viegli appist un visu pavērst sev par labu. Zviedru serveros, šī ir ļoti izplatīta "meat map", jo pat ja nemaldos, pats zviedrs šo karti ir taisījis.

Neliels ieskatiņš:

[Attēls: TrespsceljshuzAspotu.jpg]
T spawns, ceļš uz A spotu
[Attēls: CTresps.jpg]
CT spawn
[Attēls: CentrsBmaaja.jpg]
Centrs, skats no B mājas
[Attēls: Centrs2.jpg]
Centrs
[Attēls: CeljshnoTrespauzCentru.jpg]
Ceļš no A spota uz Centru
[Attēls: celjshnoTrespauzBspotu.jpg]
Ceļš no Centra uz B spotu
[Attēls: Cmaaja.jpg]
C māja
[Attēls: BSpots.jpg]
B spots
[Attēls: Aspots.jpg]
A spots
[Attēls: Aspotsmaaja.jpg]
A spots, no C mājas

DOWNLOAD
poh, rec
ibio-meicha varēs pie LINDEX krisīt Trollface
es par jabkuru jaunu mapi
mēģināt varētu
neeee nee nee... parak daudz vietu kur iekrisit! man liekas mape parak daudz slimenjos sadalita + vel loti atklati plasumi! man liekas bus nenormala zurkosana, jo parashot tur izskatas ka nav kur, jo ka izbaz klaja lauka galvu, ta 101 vieta no kurienes var atrauties...
reccc
var jau paproveet=]
mēģinam.
de_blowjob

nez man nepatīk, parāk krisījama liekas
(13-02-2011 18:09)UNLIMITED Rakstīja: [ -> ]de_blowjob

nez man nepatīk, parāk krisījama liekas

Kura karte nav krisiijama, anyways rec
Atbalstu, vajag kko jaunu...
Pamēģinam.
(13-02-2011 11:00)Maukuris Rakstīja: [ -> ]neeee nee nee... parak daudz vietu kur iekrisit! man liekas mape parak daudz slimenjos sadalita + vel loti atklati plasumi! man liekas bus nenormala zurkosana, jo parashot tur izskatas ka nav kur, jo ka izbaz klaja lauka galvu, ta 101 vieta no kurienes var atrauties...

Neapvainojies, bet pēc generation battle, daudziem spēlētājiem arī par tevi ir iespaids, ka tu piederi šim krisīšanu pulkam, to ka var daudz kur aiziet kartē nenozīmē ka viņa ir pārāk daudz sadalīta līmeņos, kas vainas plašumiem? aztecā nav atklāti plašumi? tu tagad spried par karti, kuru acīmredzami nereizi neesi spēlējis, rašot tur ir ļoti daudz kur, ja tu sedēsi iekrisijis kautkur pie bāzes,tad nebrīnies, kad tevi varēs nošaut no 101 vietas, jo tāds ir kartes princips, Terriem parādoties, ir jāskrien pildīt missija, ko jau teicu sākumā, bumbu var uzplāntot ļoti ātri, un tieši pēc planta, sākas pati kartes jautrība, Terriem ir jāsargā plants, kamēr CT uz plantu var atnākt no visām pusēm, kur tieši arī sākas pati jautrība, vai T's spēs nosargāt spotu un apmānīt CT.
Ar vienu reizi nepietiek visu izpētīt, bet man patika.
Atsauces saite