EVIL.lv

Pilnā versija: Maukuris acc off plzz
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Esmu aizskarts....
notiek swap , un shajaa iisajaa laika spriidii paspeju jaunskungu noshaut , seko slay....
no manas puses seko stingraaks vaards, lai izsprastu vinja riiciibu, bet pretii sanjemu vel kick :/

veelos lai shis cilveeks , kursh nez kaa ir ticis pie acc, zaudee vinju :/
es veletos dzirdet ko Andris doma par sho notikumu?!
vins gadiijumaa nebija kkur starp kasteeem?
(07-02-2011 18:32)c3nsor Rakstīja: [ -> ]vins gadiijumaa nebija kkur starp kasteeem?

aga
swap???????
es pienjemu kad auto balansa swapza laika Trollface
auto balansa laikaa
man arī besī, kad tā dara, bet es nevienu nekikoju :O
tad mby var uzlikt, ka autobalans notiek tikai ar mirushiem speletajiem ka tas ir dazhos serveros Trollface lai gan man patik medit baby pro speletajus uz swapu Trollface
tas tikai spelei piedod jautriibu
jautribu tikt izkikotam? ;[
(07-02-2011 18:55)Andris Rakstīja: [ -> ]tas tikai spelei piedod jautriibu

Kādu jautrību, tas ir pretīgi un lēti
Andris piedod jautrību AWESOME vai tad nevar to pluginu sakārtot ta ka swapo tik mirušus?
lai arii kaa tas buutu.... parasti neviens tevi neslejo xD
+ vel arii izkiko
pataisīju ptb agresīvāku un

amx_ptb deadonly on

reportojam, kā tagad strādā. Ko darīsim ar maukuri
Ko ar mani?
Es vnk noslayoju, jo reali ta sanak buga izmantosana, un lielakai dalai ir skaidrs ka ta nedara. Par slay iznaca lti nesmuki texti adm chata, kurus es precizi neatceros un labak te neteiksu, bet mainiem noteikti ir pieja, varat sameklet logos. Par tadiem vardiem ban ari var uzlikt, ne tikai slay. Ko vel cepties, calis notizlojas un vel censas mani te pa vainigo uztaisit.
acc off
nevis lielakai dalai ir skaidrs ka ta nedara.. bet lielaka dala taa dara.. vajag nedaudz biezak te spelet..
Te tak visi shauj swapaa, gruti pat to nosaukt par bug :/
Cik noprotu,tad te pārāk bieži nespēlē līdz ar to gribās izmantot acc,domāju,ka vnk vairāk par brīdinājumu te nevajadzētu.
Lapas: 1 2
Atsauces saite