EVIL.lv

Pilnā versija: PUBWAR aka OLDVSMIDVSNEW
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
mosh pashaudamies?
davai.. es eju! Big Grin
tevi atšāvu, tu aizbēgi AWESOME
jus nesaprotat pa ko iet runa...

OLDSCHOOL EVILIESHI VS MIDLESCHOOL EVILIESHI VS NEWSCHOOL EVILIESHI spele 10x10, ka jau vienreiz sheit notika, varbut velaties atkartot?
Ja mani panjem pie newscholl, tad jau var! AWESOME
Nu tāpat jau var,toreiz nebiju, bet lkm bija inčīigi
Es ar peec ilga laika uzšautu...
esmu par, kkad pēc nedēļas mby.
var jau!
laBprāt ,bet tikai ne nākamnedēļ ,žetonvakars mazā jubileja
Uztaisi sarakstu kuri ir old, kuri mid un kuri new.

Pēc tam kapteini izvēlies ( mby aptauju taisi ar kandidātiem) un lai pēc tam kapteinis pats vāc komandu no saraksta kuru tu būsi jau sagatavojis.

Edaz bija tad viens no organizētajiem un viņam tas gods ir būt arī tgd. Big Grin
tikai vajag kādu kas organizēs visu1
vaitad es organizeju? nu kr4 ja man dod zaljo gaismu varu ari uztaisit.
komandas pagashreiz manliekas ka dalijam pec ta kad foruma pieregojas, ta ari shoreiz bus jadara.
Kam tev vajag zaļo gaismu.? protams, ka dos. vismaz kaut kāda aktivitāte būs atkal evilā.
why not =]
(29-01-2011 14:55)Kefiirs Rakstīja: [ -> ]Kam tev vajag zaļo gaismu.? protams, ka dos. vismaz kaut kāda aktivitāte būs atkal evilā.

1. vajg serveri kur shaut
2. vai vispar bus pietiekami cilveku kas speles
pagājušo reizi tas daunis cilvēks uz-organizēja tā, ka pat puse komandu neieradās.
(29-01-2011 15:30)redex Rakstīja: [ -> ]pagājušo reizi tas daunis uz-organizēja tā, ka pat puse komandu neieradās.

Tad noorganizee pats, taa lai visi ierodas!!!!!
Es esmu old, es te aktīvi spēlēju,kad emīls vēl bija zadrots šeit.

Bet par tēmu,tad vajag vnk new vs old,savādāk spēlētāju to4 nepietiks.
(29-01-2011 15:40)GARAIS^ Rakstīja: [ -> ]
(29-01-2011 15:30)redex Rakstīja: [ -> ]pagājušo reizi tas daunis uz-organizēja tā, ka pat puse komandu neieradās.

Tad noorganizee pats, taa lai visi ierodas!!!!!

es neņemos to darīt, bet pagājušo reizi arī bija viņa iniciatīva, tikai spēlēs nez kāpēc jāsēž klāt bija man.
es midle, ludzu Trollface
Lapas: 1 2
Atsauces saite