EVIL.lv

Pilnā versija: Acc
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
¤ Niks-Adata^*
¤ Vecums-18
¤ Uz kura servera vēlaties access un kāda līmeņa tiesības (ja ne līmeni, tad norādīt precīzi - slap, slay, ban utt.)-Cs.evil.lv[slap, slay, kick, slot, csay, ban, vote]
¤ Links uz jūsu statiem (spiežam uz sava nika labo peles pogu un izvēlamies Copy Link Location / Copy Shortcut)
¤ Iepriekšēja pieredze adminēšanā-Diezgan liela
¤ Nodarbošanās un īsumā vairāk par sevi-Mani Dāvis Zeps es dzivoju jelgava es speleju florbolu un volejbolu! Brivaja laika speleju bieži cs! :) it iipassi Cs.evil.lv! :) Cerams nemsiet mani veri jo man nepatik 4iteri :@ :angel:
Es baidos, ka tas, ka beidzot saņēmies uzrakstīt topiku, nevis sūtīt man PM (kādu piekto reizi), tāpat nemaina to, ka tava diezgan lielā pieredze neder.
tas vairs pat nav smiekligi Sad
Godīgi sakot, tizls pieteikums.

Serverī neesmu tevi pārāk bieži redzējis ! Liekas ka tu neko nefiltrē.

Antiņš
nee
18 Trollface
Trollface
Rec

.
cik ir diezgan liela?
Ro! rec off!
¤ Iepriekšēja pieredze adminēšanā-Diezgan liela

REC Trollface

edit : » Pēdējais biedrs: Adata^*
P00K3333
ANTI
scrolllock, viņam problēmas ar paroļu iegaumēšanu acīmredzot, šis ir vismaz trešais konts.
LOL, anti
Big Grin tev jau pag. gad bija 18 Big Grin bet un tevi vai tad nesauca kaadreiz savaadaak ? Big Grin

REC REC REC
anti, kad biju zem feika sauca pa čīteri un rakstija ar nesmukiem vārdiem.
Vienkārši un kodolīgi - BEIDZ DIRST!
Pat ja tu mani neaicinātu draugiem.lv kādas 30 reizes un tavas īpaši apdāvinātās spējas komunicēšanā un spēlēšanā nebūt tādas, kādas ir, tik un tā nedabūtu no manis rekomendāciju.
Šitam sīcim nav nekādi 18 gadi. Ja nemaldos, tad pirms pāris mēnešiem viņam bija 12 vai 13. Kaut kāds Adatas brālēns.

Atļaušos, kā nekā pats dalījās vārdā un uzvārdā, kuri, lai cik stulbi tas nebūtu, ir patiesi - http://www.draugiem.lv/friend/?fid=4303779
parastus spēlētajus no čīteriem neatšķir, būs daudz nepamatotu banu Anti
(16-01-2011 20:55)redex Rakstīja: [ -> ]cik ir diezgan liela?

Man vispār nav bijusi pieredze adminēšanā,taču čīteru atpazīšana izriet no cs spēlēšanā pavadītā laika +,ja pats esi kādreiz lietojis wh,tad tas arī ir liels plus,tādā ziņā tas ir nosacīti vai spēlētājs vispār kādreiz ir adminējis.
(16-01-2011 21:20)PeterB Rakstīja: [ -> ]scrolllock, viņam problēmas ar paroļu iegaumēšanu acīmredzot, šis ir vismaz trešais konts.

Īstais Adata vairs nespēlē cs. Viņš jau sen ir pārgājis uz css. Esot serverī viņa brālēns/brālis a.k.a United a.k.a ZELTS uzturas ar tādu pašu niku serverī.
18 viņam nav, jo adata reiz parādija viņu @ dr.lv http://www.draugiem.lv/friend/?fid=4303779. Iepriekš minētie niki visu izsaka.
Atsauces saite