EVIL.lv

Pilnā versija: izgudrots wh
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
http://evil.lv/demo/evil-1101141620-de_inferno.dem.zip
ibio-meicha 88.135.134.134 ∞ 16:35 wh Smokie
esmu jau kaadu pusgadu speeleejusi shai serverii un neesmu nekad izmantojusi wh,nezinu pat kaads izskataas,taapeec uzskatu,ka ir aplam likt kaut ko tik absurdu!!! demo ir pievienots un uzskatu,ka tagad attaisnojos par kaut kaadu izgudrojumu,kas man nebuutu jaadara... gaidu,ka nonjems man to izgudroto banu!
Forša teikumu uzbūve. Paņem 2 dienas brīvas, kāmēr izskatīs. Neiespringsti.
nūū, šitai gan nebiju ievērojis, bet nu tā KIKA gan mēdz spēlēt ar wh
[Attēls: 34o272x.jpg]
shito meiteni zinu, tiira =)
(14-01-2011 17:44)Vi4a Rakstīja: [ -> ]nūū, šitai gan nebiju ievērojis, bet nu tā KIKA gan mēdz spēlēt ar wh

yeah viņu pāris reizes izmeta ārā dēļ tā badboys vai kautkā tamlīdzigā, nu kas parādās kad spaida Sad
(14-01-2011 18:11)agrox Rakstīja: [ -> ]shito meiteni zinu, tiira =)

+1
(14-01-2011 18:11)agrox Rakstīja: [ -> ]shito meiteni zinu, tiira =)

prieksh tevis nomazgājās? Trollface

KLAU LŪGUMS TEV TOIPKOS SAISTĪBĀ AR BANIEM KAS TEVI NESKAR LŪDZU NERAKSTĪT!!!
nav tur nekads wh, noskatijos demo. Kadam vnk nepatik, ka meitene var spelet labak paw pawu. nozeelojami, nuubers
(14-01-2011 21:37)kaukazagustekne Rakstīja: [ -> ]nav tur nekads wh, noskatijos demo. Kadam vnk nepatik, ka meitene var spelet labak paw pawu. nozeelojami, nuubers

vot isti vardi ista vieta
tak aiztaisat abi mutes, jūsu bezjēdzīgie komentāri šeit nav vajadzīgi, kad noskatīsies visi admini, kas spēj kautko atsķirt, tad arī lēmums tiks pieņemts, skailain, tu sāc besīt pajol.
es pati tikko noskatiijos demo un tas ir smiekliigi pieshuut man wh... smokie tu mani izbanoji tikai un vieniig taapeec,ka noshaavu tevi,paveero pats demo! cita iemesla tur reaali nav,jo visu laiku speeleeji,nevareeji redzeet mani un kad paargaaji pie T,tad uzreiz kaa noshaavu banu... un tas ir adekvaats admins?
(14-01-2011 22:12)ibio-meicha Rakstīja: [ -> ]es pati tikko noskatiijos demo un tas ir smiekliigi pieshuut man wh... smokie tu mani izbanoji tikai un vieniig taapeec,ka noshaavu tevi,paveero pats demo! cita iemesla tur reaali nav,jo visu laiku speeleeji,nevareeji redzeet mani un kad paargaaji pie T,tad uzreiz kaa noshaavu banu... un tas ir adekvaats admins?

Kur tu mani nošāvi vispār? Big Grin Un pat ja nošāvi, tad nav nekāds sakars ar to, es nekad nevienu neesmu banojis bez iemesla, un jo vel vairāk, dēļ dusmām par to ka mani kāds nošauj, ja es kādu nobanoju, tad bana iemeslā vienmēr būs rakstīts par ko un nekādu citu iemeslu nav.
smokij ej dirst kaut kads bots meitene tevi nosauj un tu banu driz te neviena meitene nenaks.Pie dirsas ka tevi aizstav Redex ja vaig nemat nost man acc ja nav ta nav
P.s brinas ka cilveki nenak Sad
Ja tu bez pamatojuma turpināsi dirst, nerunājot nemaz par to ka neesi pat noteikti demku noskatījies, aizlidosi tik pat ātri, kā šodien Wolfucis, šo komjunitiju bojā tādi bezsmadzeņu pajoļi kā tu, nevis es.
(14-01-2011 22:51)Smokijs Rakstīja: [ -> ]Ja tu bez pamatojuma turpināsi dirst, nerunājot nemaz par to ka neesi pat noteikti demku noskatījies, aizlidosi tik pat ātri, kā šodien Wolfucis, šo komjunitiju bojā tādi bezsmadzeņu pajoļi kā tu, nevis es.

Da man pie dirsas lai nem nost to acc nah vins vajadzigs. BEt es paliksu pie sava tu esi siks losis ble un so meiteni tu nobanoji NEPAMATOTI
Viņa normāli kapā,bet wh nekad nav bijis,cik esmu skatījies.

+Šo komunitiju bojā tādi pro kā smokijs,aizbiedējot visus.
es ar wfk vairs nebojāju? :/
Sen pamamīta patiesōba šaja komūnā - savējie aiztāv savējos un "parastajiem" spēlētājiem nav izredžu ne teikšans šeit, žēl...

skailain + no manis....
vienkaarshi paskataas demo,jo neiet runa par neko citu,kaa pieshuutu wh,kura reaali nav un paskataas,ko tais 5min,kameer speeleeju,dariija smokie,kaa reaali tu kaut ko vareeji skatiities,prosta 1minuutes laikaa iziidi no pirksta ,ka man wh,paskaties pats tak arii to demo... runa iet tikai un vieniig,ka bans ir par neko!!!
Lapas: 1 2
Atsauces saite