EVIL.lv

Pilnā versija: freezetime
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
a varbuut palielinam freezetime pa ~2sec? savaadaak baigi jaasteidzas...
Man tieši patīk, ka ir jāsteidzas, vismaz var paspēt kautkur rašiņā uzskriet Smile
[Reload Rakstīja:igs' pid='76463' dateline='1294157931']
Man tieši patīk, ka ir jāsteidzas, vismaz var paspēt kautkur rašiņā uzskriet Smile

un cik biezhi tu skrien savaa "rašiņā"?
anti :[
ANTI jāmācās ātri ar poģelem sapirkties !!!
anti asdasd
es par, jo esmu lēns Big GrinBig Grin
(04-01-2011 18:31)skailain Rakstīja: [ -> ]ANTI jāmācās ātri ar poģelem sapirkties !!!

ar to man nav probleemas
es domāju, ka varētu
anti Rage
visi, kas ir pret, vareetu pastaastiit kaapeec tieshi TEV nav vajadziigs par 2sec ilgaaks freezetime
Man patīk tas,ka ja es raunda sākumā esmu ar ieroci,jau varu uzreiz skriet,kamēr tie kam ir jāpērk iero4i nedaudz laiku zaudē.
(04-01-2011 19:18)epitome Rakstīja: [ -> ]visi, kas ir pret, vareetu pastaastiit kaapeec tieshi TEV nav vajadziigs par 2sec ilgaaks freezetime

man nepatik gaidit.
(04-01-2011 19:32)`SQUIRREL Rakstīja: [ -> ]
(04-01-2011 19:18)epitome Rakstīja: [ -> ]visi, kas ir pret, vareetu pastaastiit kaapeec tieshi TEV nav vajadziigs par 2sec ilgaaks freezetime

man nepatik gaidit.
+1
ŠAUSMAS!!! JUUS VISI ESAT TIK LJOTI DEPRESIIVI CILVEEKI!
(04-01-2011 20:06)epitome Rakstīja: [ -> ]ŠAUSMAS!!! JUUS VISI ESAT TIK LJOTI DEPRESIIVI CILVEEKI!

u mad? Trollface
i jelly
rec
Big Grin problem? Trollface

es par
(12-06-2008 20:18)PeterB Rakstīja: [ -> ]Uztrenējiet tak savus kuslos pirksteļus, visus štruntus var pa 2 sekundēm vēsi iepirkt un vēl ieņemt zemo startu. Tas ir pubs, nevis cw, pārsteiguma elements ar kādu sprinteri kā reiz padara spēli interesantāku!

http://evil.lv/showthread.php?tid=1737&p...=freeztime
Lapas: 1 2
Atsauces saite