EVIL.lv

Pilnā versija: Hogii.
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
http://evil.lv/demo/evil-1012292346-de_dust2.dem.zip

Iechekojat 2 raundu,talak nemaz neskatijos.....psc andris teica ,ka tas esot desinjas mazais braalis ,takaa,ja bans vinjam ,tad bans arii desai XD
mazais oskarins ar kodiem? AWESOME Trollface preved
Desinja būs dusmīgs.
A ko jūs teiksiet Desai, kad viņš rakstīs sūdzību ar tekstu - ''Mazais bralis speleja ar kodiem nevis es'' - jūs tam arī neticēsiet.? Big GrinBig GrinBig Grin
(30-12-2010 13:23)Kefiirs Rakstīja: [ -> ]A ko jūs teiksiet Desai, kad viņš rakstīs sūdzību ar tekstu - ''Mazais bralis speleja ar kodiem nevis es'' - jūs tam arī neticēsiet.? Big GrinBig GrinBig Grin

dabigi ka nē, jo pret visiem noteikumi vienādi Rage
lai desa vinjam piesit muuli un taa buus atvainoshanaas evilam + braalis te vairs nespeelees
problem? Trollface
baigi sūdīgi, ka viņš bija spēlēja arī ar desas niku
Desa arī spēlē ar kodiem - šmigā jau nu 100 punkti.
neatceros kad vinjs shmiga pedejo reiz cs speleja.. :/
(30-12-2010 19:53)`SQUIRREL Rakstīja: [ -> ]neatceros kad vinjs shmiga pedejo reiz cs speleja.. :/

pēdējo reiz pfff
da kaut pirms 3 gadiem
nu bet tad jau easy... prosta jaiemet demo kur desinja pali ar wh spele.. tik pat labi es varu teikt ka Andris spele ar wh kad citi admini nav serveri... :/
es nemaz nebutu shito huinju raxtiijis,ja hogijs peec mana texta paljubomu wh,nesaaktu k-ko dirst...vnk gribeju pieradiit savu taisniibu
super... xD caali no kuras dirsas savu gudriibu izraavis?! suudu.
btw tas ka vinsh ar kodiem shaudaas ir iespeejams, hz par evil.lv bet nu citos serv to4.
buush maajaas noskaidroshu, kas un kaa Rage
(31-12-2010 02:27)Desinja Rakstīja: [ -> ]super... xD caali no kuras dirsas savu gudriibu izraavis?! suudu.
btw tas ka vinsh ar kodiem shaudaas ir iespeejams, hz par evil.lv bet nu citos serv to4.
buush maajaas noskaidroshu, kas un kaa Rage
Can i Help ? Trollface iesu garām mājai, izsitīšu kādu logu tam riebeklim Trollface
libi lol , siikais saka lai ne4uraa... nebija tur nekaadi kodi Trollface
jo redzeejis es arii neesmu ka vinsh pa evilu dragaa ar kodiem...
nu es demo ieliku,paskaties 2 raundu un spried pats,ja nav tad nav Wink
Atsauces saite