EVIL.lv

Pilnā versija: Sūdzība par klauna kungu
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Sodien ~23:20 spēlējot mapi de_train viņš izdomā uzlikt he_glass2
Tas jau nekas ka tā mape ir pa mazu un nav 10v10 spelejot visiem kur atdzimt
~75% spēlētāju teica lai maina prom šito mēslu ... Protams es arī teicu lai nomaina mapu šis atbild "aizpis ībli "
Tas to4 nav normāli,
Tā jau tie spelētāji pēc ~5 min no 21 pazuda uz 11 ...
acc off
stulbais klauna kungs Confused web off! Trollface
cik nopratu vote nebija?
klauna kngs ir atgriezies ar acc Rage
Tagad klausies manus norādijumus. 1. Sameklē striķi, ziepes un ķebli! 2. paņem striķi un uzsien mezglu, ja nemaki - http://www.copeslietas.lv/site/blogi/156...glu-1.htm. 3. iesmere trosi ar ziepēm, 4. nostādini ķebli zem karināmā. 5. piesien virvi. 6. Uzliec virvi kaklā. 7. uzkap (ar virvi kaklā) uz ķebļa. 8 . Nosit ķebli no kājapakšas. 9 . izbaudi mirkli. 10. done.
klauna kungam ir acc? Rage
(27-12-2010 23:43)R1berY Rakstīja: [ -> ]Tagad klausies manus norādijumus. 1. Sameklē striķi, ziepes un ķebli! 2. paņem striķi un uzsien mezglu, ja nemaki - http://www.copeslietas.lv/site/blogi/156...glu-1.htm. 3. iesmere trosi ar ziepēm, 4. nostādini ķebli zem karināmā. 5. piesien virvi. 6. Uzliec virvi kaklā. 7. uzkap (ar virvi kaklā) uz ķebļa. 8 . Nosit ķebli no kājapakšas. 9 . izbaudi mirkli. 10. done.

''Labais,es pārecos vienkārši.''
Ja cilvēks var uzrakstīt šādi:
Citāts:~75% spēlētāju teica lai maina prom šito mēslu ... Protams es arī teicu lai nomaina mapu šis atbild "aizpis ībli "
..tad kas liek domāt, ka viņš vienu dienu neizdomās izdarīt arī šādi..??
Citāts:Tagad klausies manus norādijumus...(..)

Kurš uzņemsies atbildību?
(27-12-2010 23:58)everby Rakstīja: [ -> ]''Labais,es pārecos vienkārši.''

nemaz nebija jasmejas =[

es uzņemšos , i guess Confused
agnimroxam jau sen visi @ pub poh
Nu tad,lai ''nesmird'' tur vairs.
wolfucis u mad? Trollface
(28-12-2010 00:22)agrox Rakstīja: [ -> ]wolfucis u mad? Trollface

Itkā tā nebūtu...
(28-12-2010 00:42)Ro! Rakstīja: [ -> ]
(28-12-2010 00:22)agrox Rakstīja: [ -> ]wolfucis u mad? Trollface

Itkā tā nebūtu...

it kā raksta atsevišķi Rage

+ tik vēlā h vienīgi dd2 vai arī mazās mapes noturetu cilvēkus..
ja nu vienīgi ir daudzi ''zināmie'' ka tās ir bijis dažreiz ka pat 3 naktī ir bijis vosmaz 6x6 kādā palielā mapē.
man pohuj, man cepī tā mape. un mazais Frodolīt, neraudi
Par tevi jau neiet runa
mapi uzlika ne pa ķeksi, bet šitāda sūdzēšanās ir bik gay :/
Man nepatīk, kad mani kaut kā aizmet prom un tad es nositos(csā)..arī nejauki laikam.
(29-12-2010 13:49)svins Rakstīja: [ -> ]Man nepatīk, kad mani kaut kā aizmet prom un tad es nositos(csā)..arī nejauki laikam.
u mad? Trollface
Lapas: 1 2
Atsauces saite