EVIL.lv

Pilnā versija: Erepublik - pievienojies eLatvijai
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
[Attēls: 127921634914.png]

Tātad iz wikipedia's:

Citāts:eRepublik ir eRepublik Labs izstrādāta un 2008. gada 21. oktobrī izdota daudzspēlētāju tiešsaites, sociālā tīkla un stratēģijas pārlūkprogrammas spēle. Spēle notiek alternatīvā pasaulē, ko sauc par "Jauno pasauli" (angļu: the New World) un tās iedzīvotājus par pilsoņiem (angļu: citizens), kuri var iesaistīties vietējā vai vispasaules politikā, sākt savu biznesu vai karot pret citām valstīm.[1] To izstrādāja Aleksis Bonte un Džordžs Lemnaru. Neskaitot dibinātājus, mājaslapas personālā ir vēl 30 cilvēki.

eRepublika ir militāri ekonomiska daudzspēlētāju stratēģija, kuras pamatu veido ekonomiska un militāra sacensība starp e-valstīm, kuras ir īsto pasaules valstu ģeogrāfiskas kopijas eRepublikas vidē. Starp šīm valstīm (kopskaitā 60, bet drīzumā tiks pievienotas vēl) ir arī eLatvija. Spēles ģeogrāfija atbilst reālajai pasaules kartei, kur katrai valstij pieder noteikti reģioni ar noteiktiem dabas resursiem. Starp valstīm un to aliansēm norisinās kari, kuru rezultātā reģionu piederība var arī mainīties. Piemēram, pagājušā gada jūnijā, mazā spēlētāju skaita un to zemās pieredzes dēļ, eLatvija bija zaudējusi Latgali un Zemgali – šos reģionus bija iekarojusi .. eSomija. Drīz vien gan eLatvieši ar sabiedroto atbalstu atguva Latgales un Zemgales reģionus un kopš tā brīža neviena valsts nav spējusi iekarot kādu no eLatvijas reģioniem.

[Attēls: 2009_01_12_eRep.jpg]

eLatvija tikko ir atguvusi neatkarību no eLietuvas, bet mēs vēl esam vāja valsts. Vēl no krievu rokām jāatgūst Latgale. Tāpēc eLatvijai ir vajadzīgi spēlētāji, tāpēc pievienojies. Smile

----------------------------------------------------------------------
Pievienojies caur manu referāli - http://www.erepublik.com/en/referrer/Skudraa

vai arī vienkārši reģistrējies. Mums abiem būtu labāk, ja Tu izmantotu manu referāli, jo tādā gadījumā mēs saņemtu papildu zeltu, kas ir ļoti vērtīgs.

----------------------------------------------------------------------
Pamācība jaunajiem lietotājiem - http://www.erepublik.com/en/article/pam-...08204/1/20
Nav, labāk sāc wow spēlēt!
Nepievienoshos!
anti.
hvz, vēlāk tiks papētīs tuvāk
Citāts:un kopš tā brīža neviena valsts nav spējusi iekarot kādu no eLatvijas reģioniem.

???

Citāts:eLatvija tikko ir atguvusi neatkarību no eLietuvas

Citāts:Vēl no krievu rokām jāatgūst Latgale

Vēl aizmirsi piebilst, ka pie eLatvijas vadības sēž zagļi un smadzeņu drāzēji.
Spēle pati par sevi ir/bija interesanta, ja galvā ir kaut cik smadzeņu un vēlme ņemties ar cipariem un komunicēt ar citu valstu spēlētājiem. Savādāk, piemēram, karošana, ir pilnīgs sūds tai visā, jo to visu sen jau nosaka alianses un lielie spēlētāji, kuri sākuši spēlēt pirms 2 gadiem.

Ja nesāki pusotru gadu atpakaļ, tad neiesaku sākt arī tagad, jo tas būs tikai un vienīgi pazaudēts laiks - vairāk bļausi uz skaitļiem un debīliem spēletājiem, nekā izbaudīsi spēli un eRepublikas attīstību.
Paldies.
+1 erid Trollface
(19-12-2010 13:10)maaris Rakstīja: [ -> ]Nav, labāk sāc wow spēlēt!
aptuveni tas pats, kas aģitēt ikariam vai battlearena :/
neiesaku
[Attēls: no%20bullshit.gif]
izskatās boring, bet nu ja sāk moška aizrauj - labāk tad nesākt Big Grin
beidz reklameet xuinju =[
Tiku pamēģinājis, ātri apnika
Atsauces saite