EVIL.lv

Pilnā versija: Acc
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
¤ Niks - romciks^

¤ Vecums - 19

¤ Uz kura servera vēlaties access un kāda līmeņa tiesības (ja ne līmeni, tad norādīt precīzi - slap, slay, ban utt.) - Vēlos karodziņus, slay, slap, say, kick un ban, varbūt kāds teiks ka pa ātru ban, ka daži ir gaidījuši ilgi lai karodziņu ban dabūtu, bet domāju ka katram adminam vajag arī komandu ban, bez tās serverī pret čīteriem esi nulle.

¤ Links uz jūsu statiem (spiežam uz sava nika labo peles pogu un izvēlamies Copy Link Location / Copy Shortcut) - http://evil.lv/ps3/player.php?id=146936

¤ Iepriekšēja pieredze adminēšanā - Adminēju serverī http://www.since.lv tur esmu izsities tik tālu, ka esmu ticis ban team grupiņā, ir vēl viens projekts kur taisam ar pāris čaliem tādu kā klanu ar forumu un savu serveri, bet diemžēl tur pagaidām viss ir apstājies.

¤ Nodarbošanās un īsumā vairāk par sevi - Pagaidām ar neko nenodarbojos, sēžu mājās un kapāju cs, tā vispār strādāju..
Vairāk par sevi - Dzīvoju Morē, ir tāds pagastiņš netālu no Siguldas.
Vārds Reinis, uzvārds domāju nav vajadzīgs, vecums jau zināms.
Aizraušanās par ko varētu pastātīt arī nav.
Bez cs brīvajā laikā vēl patīk pakarot ikariam.lv iesaku katram to spēlīti izmēģināt, sākumā liksies varbūt mēsls, man arī tā likās, bet visā spēlē iebrauc, tad tā lieta aizrauj. (rock)
Pagaidām īsumā par mani viss.
P.s - tikai nebļaujat un netrakojat, ka prasu acc, tas nav nekas nosodāms, neesat pārliecināti par manām spējām, tad acc var piešķirt arī uz 2nedēļu pārbaudes laiku, pāris nepareizi bani un acc nost. Wink

Ar cieņu romciks^
anti, tu neesi aktiivs
Kas tu tāds?
atkal jau Big Grin anti
Esmu redzējis spēlējam. Ir 140h onlaina. Bet man neliekas, ka tagad nepieciešami admini, pat ja nepieciešami imo atrastos labāki kandidāti.
pēdēja laikā nēsi nemaz redzēts Sad
(04-12-2010 22:09)everby Rakstīja: [ -> ]pēdēja laikā nēsi nemaz redzēts Sad

Tāpēc arī ANTI!!!!
Anti.
(04-12-2010 22:29)Jaaklis^ Rakstīja: [ -> ]Anti.

Atvaino, bet parasti kad liek anti, paskaidro iemeslu, kāpēc lai nedotu man iespēju mēģināt būt adminam?
(04-12-2010 22:31)romciks Rakstīja: [ -> ]
(04-12-2010 22:29)Jaaklis^ Rakstīja: [ -> ]Anti.

Atvaino, bet parasti kad liek anti, paskaidro iemeslu, kāpēc lai nedotu man iespēju mēģināt būt adminam?

Esi aktīvāks forumā utt, tad būs rec. Trollface
redex visu pateica.
anti.
kā piemēram es Trollface

Anti
anti,ja dotu acc tagat tad labaak kadam aktivakam cilveekam
peedeejaa laikaa vispaar neesi maniits,taapec Anti
nu kamoooon - anti
Anti
Atsauces saite