EVIL.lv

Pilnā versija: empire earth turnirs
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Tad nu tie kas vēlas spēlēt EE tāda iespēja bus šovakar ap 7
nokaccāt var šeit Ja kāds nav reģistrējies norāditajā linkā varu pa skypi nosutīt gatavu linku jo kaccājot no citurienes var but problēmas ar versijām

Piesakās skype ivars 3125
Rezultāti būs zināmi vēlāk ...
Es ar Smile,wolfucis ari?
Sad AoE :* to gan varētu zipāt
(26-10-2010 17:21)Laipnais Cālītis Rakstīja: [ -> ]Sad AoE :* to gan varētu zipāt

var neta ja?? moška labak šito
cali,tad organize:

1)Iemet linku,kur noka4at,lai visiem vienāda versija,+parliecinies vai ir online iespejas.

Jo arī ee netā citām versijām nav paredzēts.

Laikam atradu,kā:
http://exs.lv/page/43305-Age_of_Empires_..._varetu_sa

Tagat atliek savākties un izlemt.
ne nu spelejam sodien EE
Jauns pasākums:

Izvilku šo veco topiku ar mērķi paintereseties, moš kāds var ieteikt vel kadu veco labo stratēģiju, izņemot šīs divas?
Šovakar nav ko darit un alum klat prasas kads vecs un labs strateģijas gabals Smile
es tev starcraft 2 varu ieteikt kaadu stratēģiju
Warcraft2, C&C Red Alert, C&C Red Alert 2
warcrafti un red alerti ir atspeleti vel pavisam nesen (esmu no tiem jokaiņiem, kuri bieži izvelk ko vecu), moš ir kas vecaks?
Kazakus un heroes ari esmu nesen atspelejies lidz nelabumam Smile
Vo ir, atradu Warlords: Battlecry III Smile.
Paldies par palidzibu un atsaucibu, un atvainojos ka piesavinajos topiku Smile
Bet vel no kadiem labiem ieteikumiem citam brivdienam neatteiktso
Sameklēsi šito - būsi vecis: http://en.wikipedia.org/wiki/Emperor_Battle_for_Dune

Es bērnībā spēlēju, pirms kāda laika diezgan ilgi meklēju, kā vispār sauc to spēli. Big Grin
da bija vel viena krutā ar robotiem, tada oldskuul, atceros pirms kadiem 10 gadiem speleju !
C&C Generals: Zero Hour
n00t =[
nekas nenotiks šajā sakarā... Tongue
kā ta nenotiks,tiklīdz skailim būs pc,tad mauksim atkal empire earth
Pievērsiet vairāk savas uzmanības reālajai dzīvei un dzīves vērtībām kā interneta videi...
nu ja,sākumā darbs,citam skola,pēc tam var tik,pareizi pateici Smile
Piektdienas vakars īstais laiks, kad diskutēt par dzīves vērtībām un internetu. Trollface
Lapas: 1 2
Atsauces saite