EVIL.lv

Pilnā versija: mapzzzzorz
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
vēlētos, lai mapciklu papildinātu ar mapēm - cs_pf_dust un ak_fun (šo nav obligāti Big Grin) Smile
+++++ un veel citaam taada tipa mapeem
anti.

Es vēlētos, lai kartes ar aim, fy utml. sūdiem tiktu izņemtas..
(19-10-2010 20:01)svins Rakstīja: [ -> ]anti.

Es vēlētos, lai kartes ar aim, fy utml. sūdiem tiktu izņemtas..

Tu tāpat pa retam tikai parādies :/
Varēji jau iemest tās mapes ar linkiem, lai nav google jameklē, jo visi tādas nezin.cs_puf_dust un ak_fun( šo mapi nevarēju atrast @ fpsbanana tāpēc, ir kkāds skrīns ieskatam ).
Par tēmu +1 svinam, ka varētu pazust lielākā daļa mazās mapes, bet atstāt tikai kkādas iceworld, awp_india ko uzšaut tad kad patiešām mazāk ir to spēlētāju. Smile
jau pēc topika nosaukuma varēja pateikt, ka vi4a šito rakstiijis. Big Grin
bet jā, varētu jaunas mapes Smile))))))))
fun_box vajag!!!!! obligāti!! agrāk viņa pat te bija bet tagad izņemta
de_train vajag ielikt atpakalj mapcycle. Te daudzi aizbildinaas ka uz traina zuud cilveeku, bet peedejaas reizees kad ir bijis train neesmu ieveerojis ka zustu tauta! Trainu atpakalj sasodiits!:|
man patīk šīs pokemoniskās kartes un būtu labi, ja viņas būtu iekš mapcycle, tik ar vienu nosacījumu, ka būs spēlētāji. Big Grin
(19-10-2010 20:27)Magic Unicorn Rakstīja: [ -> ]fun_box vajag!!!!! obligāti!! agrāk viņa pat te bija bet tagad izņemta

de_box? Izdari kautko ar savu parakstu pls, ļoti disturbing
(19-10-2010 21:17)redex Rakstīja: [ -> ]
(19-10-2010 20:27)Magic Unicorn Rakstīja: [ -> ]fun_box vajag!!!!! obligāti!! agrāk viņa pat te bija bet tagad izņemta

de_box? Izdari kautko ar savu parakstu pls, ļoti disturbing

ne.. fun_box.. tur karo4 ir viens awp un par vinu jacinas.. riktigi jautra karte

a kas ar parakstu?
ak_fun šodien redzēeju, laba, to varēet! Big Grin
Šitādu dustu gan neesmu spēlējis :/

Vajag back to de_cheatau
es par to ka vajag atpakaļ de_cheatau un var jau ari to ak_fun ielikt
Nezinu gan, de_cheatau bija tiesam ta karte, kur ari zuda cilveki, vismaz agrak.. Tiri negodiga ari, no CT puses.. vismaz manuprat.
Man patiesiba vienalga, kadas kartes, bet vajag vairak lielas kartes mapcycle, jo shis jau nu atspeletas, un varbut iemest ice ari. taka bija agrak.. kkur 21 mape, 1 no tam ice. bija labi. paris iznemt, uz kuram zuda tauta, bet ta viss ok ;O
visas fy, aim, bot mapes vajag izņemt ārā un papildināt mapcycle savādāk tur 6 mapes griežas. (ja admins neuzliek vote) un noteikti de_train vajag ;]
train
(19-10-2010 22:12)the A Rakstīja: [ -> ]visas fy, aim, bot mapes vajag izņemt ārā un papildināt mapcycle savādāk tur 6 mapes griežas. (ja admins neuzliek vote) un noteikti de_train vajag ;]

vēl baznīcu un ir ideāli!
Varētu jau vēl pa baram kkādu cpl_mill pamainīt uz tuscan, lai ir kkas nedaudz atšķirīgāks un interesantāks un iemest arī kko jaunu kā italy_gign. Smile
uzliec trainu
to cs_pf_dust vareetu paproveet
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite