EVIL.lv

Pilnā versija: heroeswm.ru
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Ir tāda spēlīte heroeswm.ru. Spēlīte ir online plus stratēģija. Ja te ir kāds kurš savulaik spēlējis 3 heroes, vai 5 tad tiem varētu interesēt. Pašu ievilka istabas biedrs no kojam, aizrava un tagad vakaros ir netikai cs, bet ari šis vaļasprieks Smile. Māc interese vai kāds ir, jo gribētos paspēlēt vairāk ar latviešiem, jo tas ir Krievijas krievu serveris. Ja kāds vēlas sākt spēlēt, labprāt pastāstīšu kas un kā+ došu padomus, jo pats esmu jau ticis diezgan augstu- labums- ja kāds jauns spēlētājs uzrodas un ieraksta ka šo spēli esmu ieteicis es, tad par katru iegūto līmeni es saņemu savu procentu Big Grin
Šai pašai spēlei ir arī angļu serveris, bet tajā ir maz tautas.
Labi ka ne Krievijas Mozambikāņu serveris
Rakstiju Krievijas krievu, jo ir serveri un torenti, kuros tuse Latvijas krievi utt. Un vispar man ta neskapec sak likties ka tu kasies kasišanās pēc. Tipa centies kadam radities, vai ka?
izspēlēju to paraugcīņu, nu hvz, man čo ta original heroes labāk patīk Smile
Iegāju paskatījos nepatika Sad Labāk
http://livonian.1100ad.com/?token=4155568865296832959
Agrāk spēlēju Heroes of Might and Magic 3 un 4. Nedaudz aizrāva, tāpēc pamēģināšu arī šo.
Tad jau labāk trešos heroes sarunāt un uzspēlēt savā starpā... Man jau likās, ka galīgais sviests.
Atsauces saite