EVIL.lv

Pilnā versija: tf2 6x6 turnirs
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3 4
eu , varētu savākt tīmu gigna turniram! Kāds negrib kapāt?
kaados laikos vins ir?

[ediite] nemaniiju neko par laikiem, pielauju ka tas buutu taapat vakaraa, tad esmu par, bet obligaati uxusu vajag.
aatri var sakačāt lvl ? Es arī varētu uzspēlēt vakaros Smile
nevar gel, tu varēsi pienest dvieļus un ūdeni.
bet nu kam te bija steamotais tf2, varbūt tiešām varētu novākties un uzspēlēt prieciņa pēc
Laika posmā no 25. oktobra līdz 31. oktobrim norisināsies GIGN Team Fortress 2 6x6 turnīrs. Komandu pieteikumi tiek pieņemti līdz nākamās piektdienas (22. oktobris) pulksten 23:59.
Es varētu spēlēt, bet es nūbs tf'ā :>
(17-10-2010 15:22)Logic Rakstīja: [ -> ]Es varētu spēlēt, bet es nūbs tf'ā :>

orginaalais tf ir?

tiešām nevienam nav interese uzspēlēt? andri, vāvere un kam te vēl bija tfs?!
man kakbi ir STĪMZ, bet patīk tik a rspiegu rukāt, tapec, ka jautri Big Grin
shaubos vai tiktu visas dienas.. ^_^ bet ja novacas tiirs "evil" teams tad varat piemest rezerve kaa soldzheru, demo, endzgiju vai skautu.. O,...o
Citāts:orginaalais tf ir?

Ir.
Dabūjiet valtu vinjs pr0
sanemas 3 jau tīri ir + vāvere, vel 3 purnus!
nu andris veel vareetu, uxus moz, ja tam jau nav cita komanda, vaaveri tad kaa rezervi, redexam jau ar bija tf, bet nu ja kaadu buutu intereseejis ta jau buutu teikushi.
Ptr jau ar šito bieži zipāā
es labprāt, bet nav ne tf2, ne skillz Big Grin
jā kāds organizē, un vajag vienkārši spēlētāju, es varu
(17-10-2010 20:59)Vi4a Rakstīja: [ -> ]es labprāt, bet nav ne tf2, ne skillz Big Grin

Big Grin same shit
Ritā nopirkšu jaunu DeskTop un tad kačāšu skilu :*
tad vajag vēl sarunāt ar uxusu un ptr. un tīms gatavs!
es, ribery, uxus un mjau pagaidām esam, kas točna spēlē. redex teica vēl, ka esot ar mieru piebiedroties un vāveri, kā rezervi. vēl pamēģināšu patronas kungam un andrītim uzjautāt. ja viss būs labi un jauki, tad 4dien vai 5dien pacentīšos piereģistrēt komandu.
(19-10-2010 18:17)c3nsor Rakstīja: [ -> ]es, ribery, uxus un mjau pagaidām esam, kas točna spēlē. redex teica vēl, ka esot ar mieru piebiedroties un vāveri, kā rezervi. vēl pamēģināšu patronas kungam un andrītim uzjautāt. ja viss būs labi un jauki, tad 4dien vai 5dien pacentīšos piereģistrēt komandu.

dari tā!
Lapas: 1 2 3 4
Atsauces saite