EVIL.lv

Pilnā versija: unban
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Labvakar koderi, izvirzu savu kandidatūru unbanera amatam. Andris sačko, bet pārējie vispār te reti parādas. Jaunie admini bano godīgus pilsoņus un par cik arī es tāds esmu, tad tas ir jālabo. Balsojam par Līdaku un Stresa nav.

Gribēju tikai pateikt to, ka ar katru nepareizu banu mēs zaudējam vismaz vienu spēlētāju, kas šajos laikos ir daudz. Mēs esam dinozauri, bet vajadzētu vēl kādu gadu desmiti šeit izvilkt.
Apsveicama iniciatīva, ceru, ka darbi atbildīs vārdiem. Priekšvēlēšanu laikā tomēr jābūt uzmanīgam.
(01-10-2010 18:46)scrolllock Rakstīja: [ -> ]Balsojam par scrollock un Stresa nav.
Ja jau grib, tad vajag. Tikai vai turēs līdzi...
es par Smile
par, laj nestav tik ilgi tie topici
(01-10-2010 19:57)zadrachivaju Rakstīja: [ -> ]par, laj nestav tik ilgi tie topici
pārdodu savu balsi. banānus nepiedāvāt.

rec.
es arī par Smile
lai tik šī nebūtu parastā dzērāju runa. visādi citādi lai iet.
vienigais pratiigais pieteikums, protams par.
tici man ja es seit speleju tad es esmu dinozaurs bet kara zina evila speles cilveki kas nau dinazauri bet gan novbies un tadu te netruuks,,,
nr,1 te nelago
nr,2 te nau augstpratigu adminu
nr,3 te pastav fun mapes es domaju ar to pietiek lai cilvekiem te patiktu ...

ANTI!!! sore neparliecinaji mani !
ja te visi būs anti tev tā pat iedos
Par,jo tad varbūt manus topikus arī skatīsies...
es domāju, ka vajag!
Rekomendēju! Smile
(01-10-2010 20:37)c3nsor Rakstīja: [ -> ]lai tik šī nebūtu parastā dzērāju runa. visādi citādi lai iet.

Nu tā, Hokeja sezona. Es tak nedzeru. Smile
Shis tiesham ir topikus kur neakcepteet butu stulbi, un visi antisti ar galvaam nedomaa.
sausa runa Big Grin

ir ir ar tiem jaunajiem neprašam Big Grin man dažiem paziņām vēlaizvien te ir bans par ķipa wh utml Big Grin tikai tapēc ka dažam labam liekas pat pēc demo noskatīšanās kaut kas ne tā Big Grin nu nevar visi spelēt tik slikti ka Andris Big Grin NU VNK NEVAR
nu ja pats uznjemaas tad aiziet :]]
par rakstu vien +
Lapas: 1 2
Atsauces saite