EVIL.lv

Pilnā versija: Renovēsim serveri ar Desinjas palīdzību!
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Desinja.
20 gadi.
Vēlos 3 lvl.
Sveiki, Esmu jauns atraktīvs jaunietis, patīk meitenes, brīvajā laikā patīk tusēties ar draugiem.
Iepriekš esmu adminējis visos lielākajos lv pub serveros, esmu tiesājis lan spēles, cilvēki ir bijuši apmierināti ar manu darbu, ja ir vajadzība varu iemest linku uz rekomendācijas vēstulēm, pašlaik mācos devītajā klasē, jo veltu savu laiku adminēšanai, pa brīvdienām pārvaldu elikas tīkla spēles, cīnos par tīru spēli.
Ja liekos Tev pietiekami labs kandidāts, nekautrējies un iesaki mani arī citiem.

Ar cieņu/ With Best Regards,

Rihards

Vecākais Admins / Senior Administraitor
vēl jau tik pāris aksesus vajag izdalīt, lai vakaros 9vs9 admini spēlētu
(01-10-2010 10:41)c3nsor Rakstīja: [ -> ]vēl jau tik pāris aksesus vajag izdalīt, lai vakaros 9vs9 admini spēlētu

+
noskuj bārdu tad izskatīsies uz 20 gadiem Big Grin
Apsolos savest serveri kārtībā...
Izdzīt visus kuri nav pelnijuši adminēt šajā vidē!
Tie Nav pliki solijumi!

Rihards

(01-10-2010 10:54)UNLIMITED Rakstīja: [ -> ]noskuj bārdu tad izskatīsies uz 20 gadiem Big Grin

baarda ir pagarinaata xD
tikkai suudiigi zupu eest, un kad vemju tad arii paaris lietas kjeraas iekshaa... bet taa ok.
Atņemiet citiem un dodat šim čalim! Es nopietni to saku.
Pieprasijums noraidiits, varat veert ciet!
klaji meli
desiņa mums visiem tagad mīž acīs un saka, ka lietus līst
(01-10-2010 11:17)Lēkme Rakstīja: [ -> ]Pieprasijums noraidiits, varat veert ciet!

kad būšu admins, varēsi spekteitot jaunaas kartes, neko vairaak.
es par Desinju!
kādreiz jau biji admins!
a kāpēc Tev noņēma acc? :/
par! rec! thx!
pizdesh
wtf vai tad tev jau nebija acc???? eniivei atbalstu tavu kandidatūru, tu biji vienigais kas mani uzcienaja ar alu mītā, respect Big Grin
es par !!! biezi serveri Smile
Es par.

(01-10-2010 10:41)c3nsor Rakstīja: [ -> ]vēl jau tik pāris aksesus vajag izdalīt, lai vakaros 9vs9 admini spēlētu

Daudzi vispār te nenāk vairs, kā piemēram Ro,Xwariors,Libido utt.
(01-10-2010 11:32)c3nsor Rakstīja: [ -> ]vēl jau tik pāris aksesus vajag izdalīt, lai vakaros 9vs9 admini spēlētu

desiņa mums visiem tagad mīž acīs un saka, ka lietus līst

Bet tas jau nav nemaz slikti, pirks slotus. Smile
REc, man vakaros patīk šaut ar labu sabiedriibu kopaa Big Grin vismaz kads runa.
Es savā laikā atteicos no acc, devu iespēju jaunajiem, bet skatos ka man atkal būs jānāk ieviest kārtību!

Rihards

(01-10-2010 15:24)Desinja Rakstīja: [ -> ]Es savā laikā atteicos no acc
[Attēls: bullshit-detector.gif]

Nemuldi, tu vnk tiki nobanots uz gadu.

Mani uztrauc nenopietnā attieksme, kā arī augstākminētā fakta dēļ radušies aizspriedumi, citādi nebūtu iebildumu.
Lapas: 1 2
Atsauces saite