EVIL.lv

Pilnā versija: ta viņš ir...
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Tad nu iešu uz pilnu banku..Lieta tāda ka ir tomēr vajadzīgs ban flags, atzīšos ka neesmu nekāds baigais ccīteru pazinējs ,bet ir reizes kad esmu 100% pārliecināts ka ir ccīti spēlētājam....es apsolos ban flagu izmantot tikai reizēs kad esmu parliecinats par ccītiem un protams stingri mācišos atpazīt cciterus +esmu bieži serverī.ceru uz atbalstu
nu nezinu gan skaili domaju ka labak nevajag.
Uzprasi Naurim lai tevi pamāca pa vakariem..
desinjas pieteikumu arī varētu akceptēt.. ja jau visi tad visi
īstenībā nebūtu prasījis bet vairākas reizes ieskaitot šodienu biju iegājis serveri viens ar speed mauc un es neko nevaru izdarīt tikai kick Sad a apkārtējie to tik vien kliedz ka skai davai bano kam tev acc ja nevari banot u.t.t
kas ir admins bez xban?

rec.
labāk man
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
R3C...
Obligāti rec.
labaak anti,paprasi tieshaam lai nauris pamaaca
Glupshs neizskaties Smile Es pa teviim
nu nezinu.. bieži serverī ir pat ap 5 un vairāk adminiem, to starpā arī ar ban tiesībām.. manuprāt adminu pietiek Smile un arī to kam ir xban
loģiski ka par ! Smile
(30-09-2010 15:28)skailain Rakstīja: [ -> ]es apsolos ban flagu izmantot tikai reizēs kad esmu parliecinats par ccītiem
Šādi tevi spēlētāji apēdīs bez sāls tieši tāpat kā tad, ja tev vispār nav ban tiesību.

No vienas puses, zinu, ka tev ir tie labākie nodomi.
No otras puses, zinu arī, ka pagaidām trūkst iemaņu.

Ja daudz un regulāri spēlē, var iemācīties pamazām (kā ar Nauri bija, tik viņš jau tagad par daudz saspēlējies un uzpūtīgs kļuvis).

Ja sāks parādīties daudz sūdzību par tevi, acīmredzot nāksies samierināties, ka nav lemts.
Atsauces saite