EVIL.lv

Pilnā versija: adm rights
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3 4 5
¤ rockafella
¤ 18
¤ @ pub un butu velams 3 limens, jo tur ir ban flags, kas uzskataami ir vajadzigakais..
¤ rockafella prosphero Protams nav stundas, kaa citam 200,400, bet domaju, ka tas ir pietiekami, lai lemtu par speletaju.Protams turpinashu but aktiivs un tad vares maniit ka stundas augs Cool
¤ apollo(main), since, ngames, valsts,4id, vel kkur, bet vairs neatceros..
¤ Jauns, aktiivs jaunietis kuram patiik meitenes un 5dienas Rolleyes
btw Chiiterus reportejis foruma neesmu, jo domaju, ka tas ir lieks darbs, bet gan bljaustos gan sheit majaslapa vai arii serverii kad ir admini..R35P3CT
Neesmu īsti ievērojis darbībā, bet pēc statiem izskatās, ka vismaz regulāri un pietiekami ilgi (nevis 3x pa 10min reizi divās dienās) spēlē, atšķirībā no citiem, kas raksta pieteikumus.
Nebūs
+/- rec
(29-09-2010 22:55)rocka Rakstīja: [ -> ]R35P3CT
Rec .
REC
nu cmon!! ANTI
(29-09-2010 23:27)Kefiirs Rakstīja: [ -> ]
(29-09-2010 22:55)rocka Rakstīja: [ -> ]R35P3CT

Man ar tas teksts iedūrās acīs. Big GrinD
Rec.
vienīgi, cik esmu pamanījis, vakaros jau ir (vai arī tas ir tikai šonedēļ tā uznācis) adminu fights serverī..
(30-09-2010 08:50)GeL Rakstīja: [ -> ]Rec.
vienīgi, cik esmu pamanījis, vakaros jau ir (vai arī tas ir tikai šonedēļ tā uznācis) adminu fights serverī..

Big Grin obligāti piekāpšu šovakar.
Viennozīmīgi rekumendēju Smile
anti=]
(30-09-2010 09:16)xWarriors Rakstīja: [ -> ]anti=]

Kāpēc anti? Tu vispār esi bijis serverī? Statos vispār neuzrādies... Derētu tev nonjemt acc un aktīvākajiem špēlētājie/pretendentiem uz acc uzlikt...
lai iet ,Rec
Rec

(30-09-2010 10:02)GARAIS^ Rakstīja: [ -> ]Kāpēc anti? Tu vispār esi bijis serverī? Statos vispār neuzrādies... Derētu tev nonjemt acc un aktīvākajiem špēlētājie/pretendentiem uz acc uzlikt...

AWESOME AWESOME AWESOME
var jau rec
r33c
fishfishfishfishzivs
ta krietni pamaz redzets + 15 ieraksti ar taka pamaz 3 acc limenim, lidzarto no manas puses anti
lol kas notiek blje
Lapas: 1 2 3 4 5
Atsauces saite