EVIL.lv

Pilnā versija: epitome
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3 4
es kaadas 10min meeginaaju atjauninaat savu paroli, nekaadiigi nesanaaca, kkad shitam forumam nepatiik... nu nekas. pieregoju jaunu useru pieliekot tam klaat ciparu '2'

1. niks ir epitome
2. vecums 19 gadi
3. veeleetos tiesiibas uz PUBU, no saakuma buutu jauki 2. liimenis, bet ja kaut nedaudz uzticaties tad 3. arii nebuutu slikti... ar banu.
4. stati ir te
5. admineejis esmu kaadreizeejaa apollo csdm serverii, un tas laikam arii ir viss. tie bija jauki laiki. Smile
6. shogad pabeidzu RTTS pavaarus, straadaaju jaukaa kafejniicaa uz ***** ielas un svinam dziivi. rutiina Smile bet patiikama.

tas iisumaa viss..
Rec
visiem acc plz
drizak jau old
sāk apnikt šitie acc topiki.

© MC SHIT MY PANTS FREQUENTLY
buus asd
uz Miera ielas Big Grin acc udžim Big Grin go for it!
pm man lūdzu savu vārdu, uzvārdu un tad būs atbilde :DDD
Es atbalstu, jo pro.
sasniegts minimālais onlime time, un raksta pieteikumu! Big Grin aizdomīgi! spēlē jau labi!
No manis drīzāk anti nekā rec Sad piedod
Anti neesmu pārliecināts par tavām spējām!!
ANTIlope
anti ;[
a re es atguvu savu paroli Smile paldies visiem, arii par anti Smile
(18-09-2010 10:38)epitome Rakstīja: [ -> ]a re es atguvu savu paroli Smile paldies visiem, arii par anti Smile

nekāda atšķirība profiliem tāpat nav XDDD
atceros tevi kopš apollo laikiem, REC
a kur palika aktivitāte forumā un čīteru reportēšāna? cik atminos visiem par to piesienas, bet kā acc prasa kāds tā saucamais skillotais, tad šādas lietas paliek mazsvarīgas.
(18-09-2010 00:57)Magic Unicorn Rakstīja: [ -> ]visiem acc plz
(18-09-2010 11:22)c3nsor Rakstīja: [ -> ]a kur palika aktivitāte forumā un čīteru reportēšāna? cik atminos visiem par to piesienas, bet kā acc prasa kāds tā saucamais skillotais, tad šādas lietas paliek mazsvarīgas.

jēga forumā reportot, ja man ircā viņš reporto viņus :/
pupus vai arī būs anti
Lapas: 1 2 3 4
Atsauces saite